הלוואת גישור

הלוואת גישור היא למעשה פתרון מימוני הנועד להעניק לכם הלוואה לכל מטרה ולכל רצון כזה או אחר העומד בפניכם. בניגוד להלוואות המתפרשות על פני שנים ארוכות וכוללות בין היתר: החזר תשלומים חודשי, תעריפי קרן וריבית משתנים וכדומה, הלוואת גישור הינה הלוואה המיועדת לזמני קצרים (בין מספר חודשים ועד לשנתיים ברוב המקרים), והיא מאפשרת לכם ליהנות מפתרון מימוני לכל מטרה שהצבתם לפניכם.

הלוואות גישור הן הלוואות המוענקות הן על ידי גופים בנקאיים והן על ידי גופים פיננסיים חוץ בנקאיים, לרבות, חברות אשראי, קרנות פנסיה, בתי השקעות, חברות ביטוח וגופים פיננסים נוספים. הלוואות גישור ידועות גם בשם (הלוואות בלון/גרייס/בולט), והן ההלוואות המוענקות לתקופה מוגדרת ולמען מטרה מסוימת. קיימות שתי חלופות בנוגע להחזר הקרן ותשלומי הריבית במהלך תקופת נטילת ההלוואה.

  1. החזר כולל של כל סכום ההלוואה לאחר תקופת הלוואה שנקבעה
    מראש (הן של תשלומי הקרן והן של תשלומי הריבית).
  2. החזר חודשי של תשלומי הריבית במהלך תקופת נטילת ההלוואה,
    ותשלום כולל של קרן ההלוואה בתום מעמד תקופת ההלוואה שנקבעה מראש.

הלוואת גישור למי זה טוב?

הלוואת גישור מיועדת לכל אחד ואחת מכם, ולכל מטרה, בין אם מדובר ברכישת בית חדש, שיפוץ הדירה הישנה, החלפת הרכב, תשלומי שכר לימוד, יציאה לחופשה מפנקת בחו"ל, פיתוח מיזמים עסקיים ועוד. הפתרון המימוני של הלוואות הגישור מאפשרים לכם ליהנות מתזרים מזומנים המאפשר לכם להגשים כל חלום, מטרה או שאיפה עסקית, להיערך בהתאם להחזר ההלוואה, ולפתח את עצמכם כלכלית במהלך תקופת נטילת ההלוואה.

הלוואת גישור מוענקת על פי אותם קריטריונים ותנאים הנדרשים בעת דרישה לזכאות הלוואה רגילה, וכוללים בין היתר: התייחסות ליכולת ההחזרה של הלווה, מצאו הפיננסי והנכסים העומדים לרשותו. בחלק מהמקרים, תאצלו לשעבד נכס או להעמיד ערבים ראויים לצורך קבלת הלוואת גישור.

בחלק גדול מהמקרים, הלוואת גישור מתבצעת בעת רכישת בית חדש, הלווה מעמיד לרשותו הלוואה המאפשרת לו להתחייב לרכישת בית חדש, במקביל הוא מציע את דירתו הישנה למכירה, ובכסף העתידי אותו הוא יקבל תמורתה, הוא יחזיר את הלוואת הגישור לגוף הכלכלי אליו הוא התחייב.

כמו כן, הלוואת גישור אידיאלית גם לצרכים עסקיים שונים, קבלת ההלוואה מאפשרת לבעלי העסקים וליזמים השונים לבצע עסקאות רכישה, לפתח מיזמים עסקיים, וליהנות מיצירת נתיב עסקי –כלכלי עתידי. כיום, מוענקת הלוואת הגישור למגוון נרחב של לקוחות, החל משכירים, דרך עצמאים ועד לחברות וארגונים שונים.

רוב הבנקאים והגופים החוץ בנקאיים מעמידים לרשות לקוחותיהם הלוואות גישור לצרכי שימוש בכספים עתידיים, שהגעתו אל חשבון המוטב נמצא בוודאות גבוהה, לרבות, שחרור של תכניות חסכון, קרנות פנסיה, מכירת דירה, מכירת רכב, כספי פרישה, מענקים שונים ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא מסלולי הלוואות לכל מטרה שחלק מהם מתבססים על שיטת הלוואות הגישור.

 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד