ישראכרט הלוואות

חברת ישראכרט הוקמה בשנת 1975 והיא נמצאת בבעלות בנק הפועלים. חברת ישראכרט מציעה מגוון נרחב של כרטיסי אשראי מקומיים לצרכי ביצוע עסקאות בארץ, וכמו כן, מספר כרטיסי אשראי בינלאומיים לביצוע עסקאות בחו"ל או באתרי אינטרנט הנמצאים מעבר לים. בשנים האחרונות מאפשרת חברת ישראכרט למגוון לקוחותיה וגם ללקוחות חברות אשראי אחרות, ליהנות ממגוון נרחב של הלוואות לכל מטרה, ללא צורך בהעמדת ערבים וללא פגיעה במסגרת האשראי בבנק. 

ישראכרט הלוואות הינו מוצר פיננסי המוענק לכם על ידי חברת ישראכרט והוא מיועד לכל אחד ואחת מכם (בעלי חשבון עו"ש באחד הבנקים השונים בישראל). ההלוואה מיועדת הן למחזיקי כרטיס האשראי של חברת ישראכרט והן למחזיקי כרטיס מטעם חברות אחרות. גובה ההלוואה המרבית במסלול ההלוואות של חברת ישראכרט עומד על 40,000 שקלים עד 48 תשלומים חודשיים שווים, וכל זאת ללא ערבים וללא בטחונות, והכי חשוב, ללא השפעה על מסגרת האשראי בבנק. כמו כן, מפעילה החברה הלוואה ייחודית לסטודנטים העומדת של סכום מרבי של 15,000 שקלים בהחזר חודשי של 250 ₪ בלבד לחודש.

אשראי מהיר למחזיקי כרטיס ישראכרט

ישראכרט הלוואות מאפשרת לכל אחד מלקוחותיה ליהנות מקבלת הלוואה מיידית ומהירה, ללא צורך בהעמדת ערבים ובטחונות. גובה ההלוואה המרבי עומד על 75% ממסגרת האשראי הלא מנוצלת בכרטיס, או לחילופין, עד 40,000 שקלים, כאשר החזרה ההלוואה מתבצע בתשלומים חודשיים באמצעות כרטיס האשראי לתקופה מרבית של 48 חודשים.

שיעורי ריבית ההלוואה נקבעים על ידי סוג הכרטיס והבנק אליו משתייך מחזיק הכרטיס, ופרטי הריביות נשלחים ללקוח באמצעות דיוור ישיר דרך דואר ישראל או הדואר האלקטרוני.

קבלת הלוואה למחזיקי הכרטיס מתאפשרת באמצעות פנייה למוקדי השירות של החברה, באמצעות אתרי האינטרנט שהחברה מחזיקה לצורך בחינת זכאות למתן ההלוואה. מרגע קבלת האישור לתנאי ההלוואה מזוכה חשבון העו"ש של בעל הכרטיס בסכום ההלוואה הנדרשת. את ההלוואה ניתן לפרוע בכל רגע נתון במלוא הסכום, וכל זאת ללא תשלום עמלות פירעון מוקדם.

בנוסף, מעמידה לרשותכם חברת ישראכרט את כרטיס MORE – -כרטיס אשראי חוץ בנקאי, המאפשר לכם ליהנות מכרטיס נוסף שאינו תלוי בחשבון הבנק, וכתוצאה מכך מקנה לכם אפשרות לערוך באמצעותו תשלומים בשיטת החיוב המתגלגל (אפשרות לדחיית תשלומים למועדי חיוב הבאים). כרטיס זה מעניק לכם יכולת שליטה טובה יותר על ההוצאות השוטפות שלכם, וכמו כן, מאפשר לכם ליהנות מהלוואות חוץ בנקאיות בתנאים אטרקטיביים יותר.

ישראכרט הלוואות –כל היתרונות

נטילת הלוואה באמצעות חברת ישראכרט מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון מסלולי הלוואה לכל מטרה. בין היתרונות הבולטים שתמצאו בשיטת ההלוואה החוץ בנקאית דרך חברת ישראכרט תמצאו בין היתר: הלוואה שאיננה תלויה במסגרת האשראי הבנקאית שלכם, מגוון הלוואות התואמות את הצרכים הפיננסיים שלכם לתקופה הקרובה או הרחוקה כאחד, הן לצרכי הלוואה לכל מטרה והן לצרכי דחיית תשלומים בכרטיס האשראי, זמינות ואמינות- חברת ישראכרט מאפשרת  לכם ליהנות ממגוון הלוואות באישור מיידי (הן באמצעות פנייה למוקד הלקוחות הטלפוני והן באמצעות אתרי האינטרנט של חברות האשראי השונות). אישור ההלוואה מתבצע באופן מיידי ללא צורך בהגעה לסניף הבנק, הלוואות ללא צורך בהעמדת ערבים או בטוחות באישור מיידי. 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד