הלוואות למוגבלים בבנק

הוצאה לפועל, כינוס נכסים, חשבון מוגבל או מעוקל, כל אלו ועוד מהווים מצבים כלכליים שאף אחד ואחת מאיתנו לא רוצה לחוות "על בשרו". כיום, באמצעות הלוואות למוגבלים בבנק, תוכלו להמשיך ולפעול גם במצבים פיננסיים מורכבים ובעייתיים במיוחד. 
ניהול תזרים המזומנים הינו הליך פיננסי מורכב וחשוב, בין אם מדובר בניהול משק הבית, ניהול בית העסק או אפילו בהתנהלות השוטפת של כל חשבון עובר ושב. במקרים מסוימים, בעלי חשבונות בנק הופכים למוגבלים, וזאת כתוצאה מהחזרת המחאות מסיבות הקשורות לחוסר יכולת כיסוי סכום ההמחאה על ידי בעל החשבון. 

חשבון מוגבל על פי חוקי בנק ישראל מופעל לכל לקוח בכל אחד מהבנקים בישראל, שצבר לרעתו כ-10 המחאות שלא כובדו על ידי סניף הבנק בו מתנהל חשבונו מסיבת א.כ.מ (אין כיסוי מספיק). במצב זה, מופעלת הגבלה על חשבון הבנק לתקופה של 12 חודשים. מצב זה מגביל באופן משמעותי את התנהלותו הפיננסית-כלכלית של הלקוח, ובחלק מהמקרים הבנק חוסם בפניו את מסגרות האשראי, קבלת פנקסי המחאות וכדומה.

בעלי החשבונות המוגבלים (ובייחוד בעלי העסקים שנקלעו למצב מביך זה) מתקשים להתמודד עם ניהול תזרים מזומנים בכל תחומי הפעילות הכלכלית השוטפת. בחלק מהמקרים, חשבונות מוגבלים מובילים תוך זמן קצר לחוסר יכולת בהחזר חובות עבר (במידה וקיימים), לפתיחת תיקי הוצאה לפועל, להגשת תביעות מצד החייבים כנגד בעל החשבון ועד למצב של חוסר יכולת פירעון ומצב של הכרזה על פשיטת רגל.

מדיניות הבנקים בנוגע לבעלי חשבונות מוגבלים

ברוב המקרים, מדיניות הבנקים וגופים פיננסים אחרים כלפי בעלי חשבונות מוגבלים הינה קשיחה ובלתי מתפשרת. מתן קווי אשראי, הענקת הלוואות או כל הליך פיננסי כזה או אחר, מלווה לא אחת בהערמת קשיים ובבקשה להשגת בטחונות שונים. כמו כן, במידה וקיימים חובות לבנקים או לגופים עסקיים אחרים, מתבצע לא אחת, הליך הוצאה לפועל כנגד החייב ובעל החשבון המוגבל.

הלוואות למוגבלים בבנקים –הפתרון הפיננסי שלך

הלוואות למוגבלים בבנקים מוענקים בחלק גדול מהמקרים על ידי גופים פיננסיים חוץ בנקאיים. הלוואות אלה נושאות בחלק מהמקרים ריבית גבוהה, אך הן מהוות פתרון כלכלי ופיננסי המאפשר לבעל החשבון להמשיך ולהפעיל את עסקיו לתקופת זמן ההגבלה. נטילת הלוואה לבעלי חשבונות מוגבלים יכולה לשפר במידה ניכרת את ההתנהלות הכלכלית במהלך תקופת המוגבלות ולאחריה, וזאת במידה, ונטילת ההלוואה מתבצעת באופן מושכל וראוי ועל ידי גופים פיננסיים הוגנים הפועלים על פי חוק.

הלוואות לבעלי חשבון מוגבל מאפשרים לבעלי החשבון להמשיך ולנהל את תזרים המזומנים והפעילות הכלכלית שלו באופן זהיר ומבוקר, וכתוצאה מכך להימנע מהגעה למצב של חדלות פרעון. בחלק מהמקרים, בעלי חשבונות מוגבלים נדרשים להעמיד בטחונות או ערבים לצורך קבלת ההלוואה.

במידה וגם נקלעים למצב  של הגבלת החשבון בבנק, ובמידה וגם אתם זקוקים לתזרים מזומנים כמו "אוויר לנשימה" מומלץ להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע מתחום הפיננסים בטרם נטילת הלוואה. ייעוץ מקצועי זה יאפשר לכם  לבחון חלופות שונות לפתרון המצב הכלכלי המורכב אליו נקלעתם, יאפשר לכם לגבש תכנית כלכלית התואמת את מצבכם לאורך תקופת ההגבלה ובעיקר יאפשר לכם להשיג הלוואה בתנאים נוחים שתעזור לכם לעבור את שנת ההגבלה במינימום נזקים כלכליים נוספים. 

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד