הלוואות ללא ערבים

לפני כעשרים שנה, כאשר אדם היה זקוק להלוואה כספית למטרות כאלה או אחרות, לרוב הוא היה פונה אל הבנק לבקשת עזרה, וזה היה פורס בפניו את האופציות, וחוזר ומדגיש כי לקבלת ההלוואות עליו להחתים ערבים. היה מאוד נהוג בחברתינו כי חברים חותמים אחד עבור השני על הלוואות בתור ערבים, כי זו היתה הדרך היחידה להתאזן מבחינה כלכלית כאשר אדם נזקק להלוואה. במרוצת השנים הדברים השתנו וכיום אנו עדים ליותר ויותר הלוואות ללא ערבים.

איפה ניתן להשיג הלוואה ללא ערבים?

בשנים האחרונות אופציות המימון החוץ בנקאי הולכות וגדלות, ומשמעות הדבר היא כי כאשר אדם זקוק להלוואה הוא יכול לפנות למספר גורמים מעבר לבנק אליו תמיד היה יכול לפנות. חברות מימון גדולות מספקות ללקוחותיהם את האופציה לקבל הלוואות ללא ערבים בסכומים שונים ולמטרות שונות. נהוג לומר, בעולם הכלכלה, כי הלוואות ללא ערבים הם ההלוואות של המחר, בעיקר כיוון שכבר קשה מאוד למצוא אנשים אשר יהיו מוכנים לחתום עבור אדם אחר בעת הצורך. אם בעבר נהוג היה כי חברים חותמים זה לזה, הרי שהיום בקושי רב אפשר לסמוך על ההורים ועל חתימתם, ויש הטוענים כי זהו עניין תרבותי שמשתנה. הלוואות ללא ערבים ניתן להשיג ברוב הקרנות ולא רק על סכומים קטנים, כך שהדבר הופך לנגיש ונוח במרוצת השנים.

מדוע משתנה תרבות ההלוואות?

העידן בו אנו חיים מעודד אותנו להיות מאוד מודעים למצבינו הכלכלי ומעודד אותנו לקחת אחריות עליו גם כאשר מצבנו לפעמים בעייתי. בזמנים בהם היה נהוג לקחת הלוואות עם ערבים המצב הפסיכולוגי שהיה נוצר אצל המלווה הוא כי הוא "לא באמת חייב" להחזיר את הכסף במועד ובתנאים להם התחייב, כי במידה ולא יוכל לעשות זאת, הוריו או חבריו אשר חתומים עבורו כערבים ישלמו את הכסף. כיום דבר מסוג זה נראה לנו כחשיבה כמעט לקויה. אנו מחונכים בחיי היום יום להיות יותר מודעים ולוקחים יותר אחריות, יש לנו יותר אמצעים לדעת מה מצבנו הכלכלי בדיוק בכל רגע נתון, ולכן ברור לנו יותר כי הוא תלוי אך ורק בנו. כל אלה מביאים לשינוי פסיכולוגי עמוק, אשר גורם לכך שכאשר אדם זקוק לעזרה, הוא מעדיף לקחת הלוואה ללא ערבים ולהיות חייב רק בפני הבנק, ובכך לא לגרור ולא לערב גורמים נוספים.

למי ניתנות הלוואות ללא ערבים?

ההלוואות ללא ערבים ניתנות בבנקים שונים ללקוחות שונים, וכפי שהוזכר לעיל, ישנן גם חברות פרטיות אשר נותנות ללקוחותיהם הלוואות כאלה. קהל היעד עבור ההלוואות ללא ערבים הוא קהל יעד גדול כיוון שמצד אחד הוא פונה אל אנשים פרטיים אשר זקוקים, לדוגמא, להלוואה כדי להחליף את המכונית, ומצד שני חלק מקהל היעד הוא דווקא בעלי עסקים קטנים הזקוקים לעזרה נקודתית ויכולים לקבל סוג של הלוואות, אשר אינו מערב גורם שלישי. הלוואות אלה ניתנות גם לאוכלוסיות הנחשבות מתקשות יותר, כמו לדוגמא אוכלוסיה הסטודנטים שידוע כי שכרם נמוך יחסית.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד