הלוואות לעצמאיים

בתור עצמאי אתה בוודאי מודע לעובדה שאחת הדרכים המקובלות להרחיב את העסק או לאפשר את פעילותו השוטפת היא נטילת הלוואה, בין אם אתה שרברב הזקוק למכונה מיוחדת שתאפשר לך לקבל עבודות נוספות, מעצב גרפי הזקוק למחשב חדיש יותר,מוביל הזקוק לטנדר גדול יותר או בעלת מכון לציפורניים הרוצה לפרסם בעיתון מקומי. נכון להיום ישנם מקורות רבים היכולים לספק הלוואות לעצמאיים.

ניהול נכון של העסק מבוסס בין היתר על תכנונים לטווח רחוק, תהליך נטילת ההלוואות הוא חלק חשוב בתכנון, יש לו משמעות רבה בהבט של החזרי ההלוואה החודשיים והן בניתוח צפי ההכנסות שיגיעו בעקבות המכשיר שתרכשו או הפרסום שתעלו באמצעות ההלוואה שקבלתם.

ישנן הלוואות לעצמאיים שניתן לצפות את הצורך בהן זמן רב מראש, וישנן הלוואות שהצורך בהן מיידי. בעיקר אלו הקשורות בהוצאות בלתי צפויות.

כאשר אתם מגיעים לנקודת ההחלטה. עליכם לבדוק את כל החלופות שעומדות בפניכם. הלוואות לעצמאיים הוא מושג נרחב המכסה את הדרכים להשיג הלוואה מתאימה.

לפני שאתם לוקחים הלוואה, עליכם להשוות בין מספר פרמטרים עיקריים: גובה הריבית ולמה מצמידים אותה, דולר או מדד. השעבוד הנדרש. אורכה של פריסת התשלומים . האם לקיחת ההלוואה משפיעה על מסגרת האובליגו שלכם

בתור עצמאיים קיימים מקורות נוספים על אלו שקיימים עבור אנשים פרטיים. להלן סקירה של המקורות המקובלים להלוואות לעצמאיים.

הלוואה מבני משפחה או חברים: המקור הנח ביותר נטול הבירוקרטיה ולעיתים היחיד.

זה עשוי להיות אח, בן דוד או חבר שמצבו טוב או אפילו אמיד שממנו תבקשוסכום כספי כהלוואה, התמקדו בהצעה העסקית אותה אתם מציאים לו, הכינו מצגת מתאימה כולל: החזר על ההלוואה, תכנית עסקית, הקצאת מניות תמורתה ושותפות בעסק.

 

הלוואה מהבנק: בכל בנק ישנן יחידות עסקיות שמתפקידן להעניק שירות לעסקים בפרופילים שונים. מהעצמאי הקטן ועד לחברות גדולות. לכל בנק סל של הלוואות לעצמאיים אותן ישמח לתת לכם. השוני בין ההלוואות מתבטא במספר פרמטרים, הריבית והאם היא צמודה למדד דולר או יורו, פרק הזמן שבו תשלמו את ההלוואה, תשלומים קבועים או משתנים. השעבוד הנדרש כנגד ההלוואה.

הלוואה מחברת האשראי: בדומה לבנק חברת האשראי שלכם היא מקור מצויין להלוואות. בשונה מהבנק בחברת האשראי הלוואות יהיו קטנות יותר ויפרסו לטווח קצר יותר – בדרך כלל עד שלוש שנים.

הלוואה מקרנות לעסקים זעירים וקטנים: בשנים האחרונות גדלה המודעות לחשיבותם של עסקים קטנים כאחד ממנועי הצמיחה החשובים במשק. בכל אזור קיימים מרכזי טיפוח יזמות שמתפקידם לייעץ ולעזור לבעלי עסקים ועצמאיים. אחד הדברים בהם יוכלו לסייע לכם,הוא בחינת אפיקי ההלוואות השונים ובעיקר קרנות לעסקים קטנים. בדר"כ הלוואות מאין אלו כרוכות בתוכנית עסקית. יתרונן הגדול על פני הלוואות בנקאיות קשור בריביות שבחלק מהמקרים הן הנמוכות בשוק. מלבד זאת ניתן לקבל גרייס להתחלת התשלומים ובנוסף השעבוד שנדרש לצורך קבלת ההלוואה הוא חלקי בלבד ולא מכסה את מלוא הסכום

הלוואות ספציפיות הניתנות ע"י הספק: ישנם מצבים כגון רכישת רכב או מכונה, שבה היבואן או הספק לוקח על עצמו את ניהול מקור ההלוואה. מבחינתכם זו הלוואה לכל דבר והשיקול שלקחת אותה דומה למקרים אחרים.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*טלפון
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה
*גיל
*כרטיס אשראי
*בעל חשבון בנק
*הגבלים ואכ"מ
*עובד