משכנתא לכל מטרה

בין אם תכננו חתונת ענק, חשבנו לשפץ את הבית שלנו או ביקשנו לרכוש יאכטה, בין אם זה הרכב החדש עליו אנחנו חולמים או כל פרויקט גדול אחר, ההוצאה הגדולה המתבקשת לצורך הגשמתו אינה צריכה לעמוד בדרכנו. מסלול של משכנתא לכל מטרה  מאפשר לנו למשכן נכס קיים בבעלותנו לצורך הגשמת חלומות. התמורה להגשמת חלומות אלו הינה תשלומים סדירים ונוחים בפריסה המותאמת לרצונות הלקוח.

משכנתא לכל מטרה מאפשרת לכל מי שיש בבעלותו נכס נדל"ן כלשהו למשכן את הנכס תמורת הלוואה הניתנת לטווח ארוך ובתשלומים נוחים. שלא כמו בהלוואה בנקאית רגילה, את ההלוואה לכל מטרה ניתן לפרוס למשך זמן רב כך שהתשלומים לא  יעיקו על הלווה. מאחר ומדובר בסכומים גדולים יחסית, בהשוואה להלוואות הניתנות על ידי חברות האשראי, הלוואה זו ניתנת בתנאי החזרים נוחים ובריביות שאינן גבוהות יחסית.

מהן מטרות משכנתא לכל מטרה

מגוון המטרות אותן ניתן להגשים באמצעות כספי ההלוואה הינן רבות ומגוונות. באם אדם נזקק לטיפולים רפואיים כגון טיפולי שיניים העלולים להגיע לסכומים גבוהים בישראל, טיפולים רפואיים אחרים שאינם מכוסים על ידי קופות החולים, ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות שונות וכיו"ב. כמו כן מועמדות הלוואות לצורך רכישת רכב או מימון אירוע משפחתי משמעותי עבור הלווה, לימודים אקדמאיים, רכישת יאכטה או נסיעות מיוחדות לחו"ל, רכישת נדל"ן ומטרות רבות אחרות.

 

למי מיועדת משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה מיועדת למי שיש בבעלותו נכס נדל"ן, ואף אם נכס זה משועבד למשכנתא, אין הדבר מונע קבלת ההלוואה. על הלווה להציג את מטרת ההלוואה וכמו כן מסמכים המאשרים את כוונת ביצועה, וחלה עליו חובת הוכחת התנהלות פיננסית ויכולת החזרת חובות מוכחת.

היתרונות של הלוואה זו הינם רבים, החל באופן הפריסה הנרחבת של החזרים ההלוואה לזמן רב, המפחיתים את גובה העלות החודשית של ההחזרים, דרך הסכומים הגבוהים הניתנים כהלוואה וכמובן כי המשכנתא מאפשרת ללווה לקבל הלוואה בלי שזו תגביל אותו מבחינה בנקאית או פיננסית אחרת.

מה נדרש לבקשת משכנתא לכל מטרה 

כמו בכל הלוואה אחרת, רצוי לבדוק לעומק האם הלווה הינו בעל היכולת להחזיר את ההלוואה והאם יש לו את הכלים לקבל את התנאים הטובים ביותר בעבור הלוואה זו. רצוי וכדאי להתייעץ עם איש מקצוע מומחה ומתמצה בתחום שיכול לספק את המענה לשאלות רבות כמו גם פירושם של סעיפים שונים והשלכות לקיחת המשכנתא על חיי הלווה לטווח הרחוק.

צריך להיות מוכן לבירוקרטיה העומדת בפני הלווה טרם לקיחת משכנתא לכל מטרה, הכוללת מילוי טפסים רבים, המצאת אישורים שונים לבנק והחזר חודשי למשך זמן רב.

כמו כן, רצוי להסתייע בגורמים השונים המאפשרים קבלת מידע רב להשוואה בין ההלוואות השונות המוצעות על ידי הבנקים. כלים המוצעים כיום הינם מחשבון משכנתא, המאפשר הזנה של כל נתון נדרש כגון סך ההון העצמי הקיים, הוצאות קבועות והכנסות קבועות, והפקה של גובה ההחזר החודשי הצפוי. השוואת משכנתאות על ידי קבלת הצעות שונות ממספר בנקים ובדיקת הצעות אלו יחד עם יועץ משכנתאות אובייקטיבי.

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש