הבינלאומי למשכנתאות

הבנק הבנילאומי למשכנתאות מאפשר התאמת משכנתא בדיוק לצרכים של הלקוח על פי המטרה שבגלל הלקוח זקוק למשכנתא כגון: משכנתא לקניית דירה ראשונה, משכנתא למימון שידרוג הדירה, משכנתא לצורך קניית דירה להשקעה, משכנתא לבנייה עצמית ועוד.

הבנק הבינלאומי למשכנתאות מעמיד לרשות לקוחותיו צוות מומחים שיעזור בהחלטה המורכבת של הבחירה במסלול המתאים ביותר לקניית דירה ראשונה, הבנק מבהיר באתר הבית שלו אלו לקוחות יהיו זכאים למשכנתא בתנאים מועדפים ממשרד הבינוי והשיכון וכן כיצד נקבע סכום המשכנתא לזכאים. בעלי חשבון בבנק הבינלאומי למשכנתאות יהיו זכאים להטבות בריביות בנוגע למשכנתא על הדירה הראשונה.

 

הבנק הבינלאומי למשכנתאות מציע אפשרויות מימון נוחות לצורך מעבר לדירה חדשה הכוללות בין השאר גם אפשרות לגרירת משכנתא. מכיוון שהדירה הישנה אינה יכולה להיות ממשוכנת יותר לצורך הלוואת המשכנתא, ניתן לבטל את השעבוד על הדירה הישנה ולשעבד את הדירה החדשה באותם תנאי משכנתא. הבנק הבינלאומי למשכנתאות מציע גם אפשרות של לקיחת הלוואה לכל מטרה לבעלי דירות ובתים תמורת שיעבוד הנכס.

 

קבוצות רכישה שמתארגנות יחדיו לצורך קניית קרקע כדי לבנות עליה במשותף, יכולות לפנות אל הבנק הבינלאומי למשכנתאות ולהיעזר בצוות מקצועי אשר יעזור לקבוצת הרכישה הן במתן מימון לצורך הרכישה וגם על ידי מתן מסלולי הלוואה שמותאמים במיוחד לצרכים הספציפיים של קבוצות הרכישה.

 

מסלולי המשכנתאות אשר הבנק הבינלאומי למשכנתאות מציע ללקוחותיו הינם כדלקמן:

 

משכנתא המבוססת על ריבית הפריים כאשר סכום ההלוואה מוחזר בתשלומים חודשיים של קרן ההלוואה פלוס הריבית. ההלוואה ניתנת לתקופה של עד 30 שנה, במסלול זה ניתן גם לקחת משכנתא משולבת לתקופה של עד 20 שנה כאשר בשנתיים הראשונות הלווה משלם רק את הריבית ורק מהשנה השלישית הוא משלם את תשלומי קרן ההלוואה פלוס הריבית.

 

משכנתא שיקלית בריבית קבועה של בנק הבינלאומי למשכנתאות היא משכנתא שבה הריבית היא קבועה על פי ההסכם בין הלקוח ובין הבנק ולכן גם ההחזר החודשי אינו משתנה, המשכנתא אינה צמודה למדד המחירים לצרכן ולכן היא גם אינה מושפעת מהשינויים בו.

 

משכנתא בריבית משתנה צמודה למדד של הבינלאומי למשכנתאות היא משכנתא לתקופה של עד 30 שנה, במשכנתא זו הריבית משתנה כל 13 חודשים, שנתיים או חמש שנים הכול בהתאם לתנאי הסכם המשכנתא שנחתמו בין הלווה לבין הבנק. קרן המשכנתא צמודה למדד המחירים לצרכן והיא מתאימה במיוחד ללקוחות שמאמינים כי תהיה ירידה בריבית והם רוצים ליהנות מירידה זו בעתיד.

 

משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה של הבינלאומי למשכנתאות היא משכנתא אשר בה שיעור הריבית נקבע מראש בהסכם בין הלקוח לבין הבנק, ניתן לקחת את ההלוואה לתקופה של עד 25 שנה והקרן שלה צמודה למדד המחירים לצרכן, המשכנתא הזו מתאימה בעיקר ללקוחות שרוצים לדעת מה יהיה סכום ההחזר החודשי הקבוע שלהם.

 

משכנתא צמודה למט"ח של הבנק הבינלאומי למשכנתאות היא משכנתא שהריבית שלה מבוססת על ריבית הליבור שמשתנה כל שלושה חודשים והקרן שלה צמודה למטבע הדולר או מטבע האירו, את המשכנתא במסלול זה ניתן לקחת לתקופה של עד 15 שנים, משכנתא זו מתאימה בעיקר ללקוחות שמשכורתם צמודה למטבע החוץ וכדומה.

 

הבנק הבינלאומי למשכנתאות מציע באתר שלו עוד מגוון של אפשרויות ומסלולי משכנתאות מלבד אלו שציינו כאן.

לקבלת הצעת משכנתא מתאימה
אנחנו נדאג שפרטייך יעברו בצורה חסויה אל נציג מקצועי, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
*שם מלא
*טלפון
*דוא"ל
*איזור מגורים
*הסכום המבוקש