הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ

כאשר בוחרים קרן פנסיה לא תמיד ברור מה הדגשים החשובים אליהם יש לשים לב. קרן פנסיה היא מכשיר ביטוחי חשוב שנועד להבטיח הכנסה חודשית לגיל פרישה למשך כל חייו של המבוטח, כמו גם במקרים של אובדן כושר עבודה או פטירה. לכן, יש להקדיש תשומת לב רבה לבחירה בקרן הפנסיה המתאימה. קרן פנסיה היא מוצר פשוט שניתן למדוד בשלושה פרמטרים: תשואה (לאורך זמן), רמת סיכון נמוכה ושירות המאופיין ביחס וטיפול אישי.

הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ מקבוצת "הלמן-אלדובי", הינה החברה הפרטית הראשונה אשר הקימה קרן פנסיה בישראל. על פי מודל ניהול ההשקעות הגילאי, שהחברה הייתה הראשונה לאמץ בתחום החיסכון הפנסיוני, מנהלת הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ את נכסי הקרן במספר מסלולי השקעה, המאופיינים בתמהיל וטווח השקעות שונה המותאם לקבוצות הגיל השונות. תמהיל ההשקעות הייחודי, מבוסס על עקרונות המודל הצ'יליאני, ומאפשר התאמה מקסימאלית לפרופיל המבוטח, צרכיו האישיים, גילו ומצבו המשפחתי.

קבוצת הלמן-אלדובי, עליה נמנית הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ, הינה בית השקעות פרטי, המתמחה בשירותים פיננסים ובמיוחד בהתחום הפנסיוני. הקבוצה, הינה בעלת ותק וניסיון של 12 שנים בשוק ההון, וייחודה מתבטא ברמת המקצועיות, רמת השירות והיושרה העסקית, על פי הן היא מנהלת את פעילותה.

הקבוצה מנהלת נכסים בהיקף של 7 מיליארד ₪ עבור 250,000 מבוטחים ו-3,500 מעסקים, במגזרי המשק השונים, ומתמחה גם בניהול ההשקעות עבור כוחות הביטחון, עובדי המדינה והמגזר הציבורי. על מנת לספק מענה למכלול הצרכים של העובד, מספקת הקבוצה סל מוצרים מגוון, ובכלל זה, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות ופתרונות פנסיונים מלאים.

מסלולי החיסכון השונים ומגוון תוכניות הביטוח שמציעה הלמן אלדובי קרנות פנסיה בע"מ, מאופיינים בגמישות המאפשרת  לכל מבוטח להתאים לעצמו את התוכנית המתאימה לו ביותר. הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ, אינה מוגדרת כיועץ פנסיוני ומהווה למעשה סוכן פנסיוני בהציעה שני סוגי קרנות פנסיה: פנסיה מקיפה ופנסיה כללית יסוד. אלו הן קרנות פנסיה פרטיות שאינן שייכות לבנקים, ברוקרים או חברות ביטוח כל שהם. משום כך ביכולתה לנהל את נכסי המבוטחים והשקעותיהם ללא שיקולים זרים או ניגוד אינטרסים, באופן ענייני, עצמאי, ובלתי תלוי לחלוטין. נכסי הקרנות מושקעים במספר אפיקי השקעה המותאמים לפרופיל העמית וצרכיו, לכל מבוטח מתבצע גם חיתום מקצועי וגם בריאותי

בחברת הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ קיים הבדל בין מבוטחים הנמצאים בשלב הצבירה ובין אלו שהגיעו לגיל פרישה. ולכן, המעבר בין מסלולי ההשקעות השונים מתבצע על פי קבוצת גיל. הבדל זה מאפשר להתאים את טווחי ההשקעות של כספי החיסכון לתקופת החיסכון או הצריכה. גמישות ניהול הנכסים מאפשרת לכל מבוטח לעבור למסלול אחר בכל עת, השונה מזה המתאים לקבוצת גילו, לפי שיקול דעתו, בקלות ובמהירות.

מגוון תוכניות ביטוח של הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ מתאימות לכל מצב משפחתי ואישי. בכל אחת מחמש תוכניות הביטוח שמספקת קבוצת הלמן-אלדובי ניתן לוותר על הכיסוי הביטוחי למקרה של פטירה, בהתאם למצב האישי והמשפחתי. כך, יכולים עמיתי הלמן-אלדובי קרנות פנסיה בע"מ לבחור את הפתרון המתאים ביותר להם, להגדיל את החיסכון הפנסיוני, לשלם רק על מה שנחוץ.

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y