מיטב פנסיה

חוק פנסיה חובה הוא אחד המהלכים החשובים ביותר שבוצעו בשוק העבודה בישראל. החוק נכנס לתוקפו בתחילת שנת 2008 , ונחשב לאחד ההישגים החברתיים הבולטים בשנים האחרונות, משום משמעותו, שכל עובד, בכל מקום עבודה במדינת ישראל זכאי לביטוח פנסיוני. עם עליית תוחלת החיים, מאפשר חוק זה למיליון עובדים במשק הישראלי לחסוך לתוכנית פנסיה, אשר תספק להם בטחון כלכלי בעת פרישתם לגמלאות.

לאחר כניסת החוק לתוקפו, הקים בית ההשקעות מיטב את מיטב פנסיה על מנת להעניק לעובדים ומעסיקים פתרונות מלאים בתחום החיסכון הפנסיוני ארוך הטווח. עם כניסתו לתחום הפנסיה בשנת 2005, הרחיב בית ההשקעות מיטב את מגוון המוצרים הפנסיונים והפיננסיים שהוא מציע ללקוחותיו, ואשר מנוהלים על ידי מיטב פנסיה. ניהול השקעות כספי המבוטחים בקרנות הפנסיה של מיטב מתנהל בפיקוחו של יו"ר קבוצת מיטב, שהינו גם מנהל ההשקעות הראשי, ומבוסס על ניתוח שוק מקיף שמבצע צוות מנהלי ההשקעות והאנליסטים המקצועיים של מיטב.

חברת מיטב פנסיה נחשבת לאחת מחברות ניהול קרנות הפנסיה הקטנות בשוק הביטוח הפנסיוני. תיק השקעות הפנסיוני של החברה מאופיין ברמת סיכון סבירה, כאשר30% מנכסי החברה מושקעים באג"ח מיועדות.

מיטב פנסיה מנהלת שתי קרנות פנסיה, ובכללן:

מיטב פנסיה מקיפה – קרן פנסיה חדשה, המנהלת נכסים בהיקף של מיליארד ₪, ומעניקה לעמיתיה ביטוח לגיל פרישה, אבדן כושר עבודה ושאירים. הקרן המקיפה מסוג תשואה, מבוטחת בביטוח משנה ע"י חברת Gen Re העולמית, ומפעילה מערך חיתום רפואי ועסקי. מיטב פנסיה מקיפה פתוחה למצטרפים חדשים ומאפשרת לעמיתים לעבור בין מסלולי החיסכון, כמו גם להעביר אליה חסכון שנצבר בקרנות פנסיה אחרות, תוך שמירה על רצף ביטוחי. עמיתי מיטב פנסיה מקיפה יכולים לבחור את מסלולי הביטוח ואת מסלולי הפרישה המתאימים להם, וליהנות ממכלול היתרונות והשירותים שמציעה הקרן. כמו כן, נהנים מבוטחי מיטב פנסיה מקיפה מצוות מקצועי המסייע להם לתכנן ולבחור את פתרון החיסכון הפנסיוני באופן אופטימאלי. בדירוג הבוחן את ביצועי קרנות הפנסיה בשלוש שנות הפעילות האחרונות, מדורגת מיטב פנסיה מקיפה במקום השני, עם תשואה של 28.7%.

מיטב תשואה פנסיונית – קרן פנסיה משלימה כללית, המציעה למבוטחיה שלושה אפיקים פנסיוניים להשקעה:

  • מסלול כללי – אפיק פנסיוני המאופיין במבחר אפיקי השקעה, מבלי להתחייב להשקעה במסלול מסוים.
  • מסלול 90-10 – מסלול פנסיוני, יחסית סולידי, המאופיין בהיקף ההשקעה של עד 10%  במניות, ומהווה מענה למשקיעים שאינם מעוניינים ברמת סיכון גבוהה.
  • מסלול 60-40 - מסלול פנסיוני עם הרכב השקעה של מינימום 40% ומקסימום 60% מהכספים במניות.
    אפיק זה מיועד לחוסכים המעוניינים להשקיע את כספי החיסכון שלהם ברמת סיכון גבוהה יותר, ובידיעה שהשקעה לטווח ארוך מניבה תשואה גבוהה יותר.

מיטב פנסיה מאפשרת לציבור עמיתיה לחסוך במגוון מסלולי השקעה  ולבחור את המסלול בעל רמת הסיכון המתאימה לאופיים, סגנונם האישי, טווח החיסכון שלהם, והיקף הנכסים שצברו. בית השקעות מיטב, הפועל בשוק ההשקעות הישראלי מזה 30 שנה, השלים לאחרונה את מיזוג פעילותו עם גאון אחזקות, ומציע מגוון מוצרים פיננסיים, המרחיב את אפשרויות העמית החוסך למצוא, את המוצר המתאים לו ביותר, גם כחלק מהשקעתו בקרן הפנסיה

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y