קרנות השתלמות אלטשולר שחם

קרנות השתלמות אלטשולר שחם מנוהלות על ידי בית ההשקעות אלטשולר שחם העוסק בניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות לאלפי לקוחות בהיקף של 19 מיליארד ₪. מטרתו של בית ההשקעות היא לעמוד בהצלחה באתגר המקצועי של השגת התשואה הטובה ביותר ללקוחותיו. כבית השקעות ותיק הנמנה על המובילים בשוק ההון בישראל מאגד בית ההשקעות אלטשורלר שחם קבוצת חברות ומנוהל על ידי שני מנכ"לים משותפים בעלי ניסיון של עשרות שנים בניהול תיקי השקעות.

קרנות השתלמות אלטשולר שחם מנוהלות באופן ייחודי המשלב מקצועיות, ערכיות ויצירתיות תוך מצוינות בלתי מתפשרת ושאיפה מתמדת להתחדשות והתמודדות מקצועית עם תנאי השוק המשתנים. ניהול תיקי ההשקעות של עמיתי קרנות השתלמות אלטולשר שחם מבוסס על איתור החלופות הפיננסיות במצבים בלתי מאוזנים וקבלת החלטות ההשקעה הנכונות ביותר בעיתוי המתאים ביותר.

בית השקעות אלטשולר שחם מוצא בקרן ההשתלמות ערוץ חסכון אופטימאלי לטווח הבינוני והארוך, היחיד בארץ הפטור לחלוטין ממס ומיועד לשכירים כמו גם לעצמאים. לציבור העמיתים השכירים יש חופש מוחלט בבחירת קרן ההשתלמות בה יופקדו כספיו ועל פי החוק ההחלטה היכן ינוהלו כספי החיסכון הינה של השכירים ואינה נתונה בידי המעסיק. לכן על כל שכיר לבחור בקפידה את בית ההשקעות שינהל עבורו את כספי החיסכון באופן המקצועי ביותר שכן הבדל קטן בתשואה השנתית עשוי להניב  תוספת של עשרות אלפי שקלים בגיל הפרישה או במועד המשיכה.

ההצטרפות אל קרנות השתלמות אלטשולר שחם אינה כרוכה בתשלום, פתוחה לציבור הרחב ואינה פוגעת בזכויות העמית שנצברו בעבר. באמצעות הפקדה חודשית או שנתית של סכום כסף מסוים למשך שש שנים כספו של העמית נצבר בתוספת התשואה שהניב אחד ממסלולי ההשקעה הנבחרים שמציעות קרנות השתלמות אלטשולר שחם. בתום התקופה יוכל העמית לפדות את הסכום המלא שצבר או לממשו לצורך השתלמות ולימודים בטרם הסתיימה תקופת החיסכון. לחילופין ניתן להשאיר את הסכום המלא שנצבר במסגרת קרנות השתלמות אלטשולר שחם בסטאטוס נזיל, ליהנות מהשקעתו בהתאם לתנאי הקרן, ולפדותו בכל עת.

חיסכון באחת ממסלולי קרנות השתלמות אלטשולר שחם מציע הטבות מס ייחודיות בעת הפקדת כספי החיסכון ומשיכתם. בהתאם לסכום שהופקד בתקופת החיסכון עשויות הטבות המס להסתכם בעשרות ומאות אלפי שקלים. הטבות המס על פעולות בקופות הגמל וקרנות השתלמות אלטשולר שחם חלות בכמה מישורים: הטבות על הפקדות שוטפות, בעת משיכת כספים מהקופה, על פעולות בניירות ערך בהם משקיעה הקופה, על רווחים מפעולות אלה ופטור ממס בעת העברת כספים בין קופות שונות מאותו סוג (למשל, בין קופות שונות לתגמולים או להשתלמות).

עמיתים של קרנות השתלמות אלטשולר שחם וגם אלו שאינם יכולים לפתוח קרן השתלמות נוספת או חדשה ו /או להעביר את קרן ההשתלמות אל קרנות השתלמות אלטשולר שחם ללא עלות ועמלה באמצעות מילוי הטופס המקוון באתר החברה.

הניסיון הרב והניהול המקצועי של קרנות השתלמות אלטשולר שחם מציע לעמיתיהן ניהול כספי חיסכון באופן אחראי ושמרני בידי צוות  מנהלי השקעות בעלת ותק וניסיון מוכח המבטיח שגם בתחום חיסכון המאופיין בגישת השקעות שקולה ובטוחה, מאפשרת היצירתיות בבחירת אפיקי ההשקעה להפיק את המרב מכספי החיסכון.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y