אקסלנס השתלמות

חברת אקסלנס היא חברה וותיקה העוסקת בתחום ההשקעות בשוק ההון. החברה מציעה סל רחב של מוצרים ושירותים למשקיעים. על אף שרבים מאיתנו אינם תופסים את עצמם כמשקיעים, כמעט כל אזרח במדינה הוא משקיע בצורה זו או אחרת. כאשר אנו מפקידים בכל חודש כספים מתוך המשכורת שלנו לטובת פנסיה או לטובת קופת גמל או קרן השתלמות אנחנו משקיעים את כספנו בשוק ההון במטרה להשיג תשואות טובות על הכסף. חברת אקסלנס היא חברה המציעה בדיוק את השירות הזה עבור כל אזרח ואזרח. 

החברה מציעה שירותים שונים לרמות שונות של משקיעים, החל במשקיעים גדולים המשקיעים סכומי כסף גדולים במגוון ערוצי השקעה, וכלה בשכיר הפשוט שמעביר מדי חודש או שנה חלק ממשכורתו לטובת קופת גמל או קרן השתלמות.


מה היא קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא למעשה ערוץ חסכון והשקעה לטווח בינוני, אשר מאפשר לנו להשקיע את כספנו לתקופה של מספר שנים בצורה כזאת שבתום תקופת ההשקעה יעמוד לרשותנו סכום כסף משמעותי איתו נוכל לבצע רכישה גדולה יחסית. קרן ההשתלמות היא ערוץ השקעה המגובה גם על ידי המדינה, קרי המדינה מכירה בכסף שאנו משקיעים בקרן ההשתלמות כמעין הוצאה מוכרת, מה שמאפשר לנו לחסוך במס שאנו משלמים למדינה מדי שנה בהתאם להיקפי ההשקעה שלנו בקרן. הכרה זאת במס היא עד תקרה מסויימת הנעה סביב עשרת אלפים שקלים חדשים בשנה, בהתאם למספר פרמטרים המוגדרים בחוק.


קרן השתלמות ותשואה

קרן השתלמות היא קרן השתלמות ולא משנה היכן אנחנו עושים אותה. ההבדל בין הערוצים השונים העומדים לרשותנו הוא היכולת של החברה המטפלת בכסף שלנו להשיג עבורנו את התשואה הטובה ביותר שניתן להשיג בתנאי השוק בכל שנה. אקסלנס היא חברה מובילה בתחום ההשקעות, ובעלת מוניטין בשוק ההון. מוניטין זה לא נולד סתם, אלא מתוך הבנה של השוק שמדובר בחברה היודעת להשקיע את כספי לקוחותיה בצורה טובה ולהשיג עבורם תשואות נאות. את תשואות הקרן אקסלנס השתלמות אפשר לבדוק כמובן באתר האינטרנט של אקסלנס, כמו גם באתר משרד האוצר המפרט את תשואות כל הקרנות וקופות הגמל הפעילות במדינה.


ביצוע השוואה וזיהוי מגמות

 כדי לבחון האם אקסלנס השתלמות היא קרן טובה עבורכם, תוכלו לבצע השוואה בין התשואות שהשיגה הקרן ובין תשואות שהשיגו קרנות אחרות. השוואה זו תיתן לכם אינדיקציה לגבי היכולות והמומחיות של אקסלנס השתלמות, כך שתוכלו להעריך האם כדאי לכם להעביר את כספכם אליה. את ההשוואה אפשר לעשות בצורה קלה מאוד באתר משרד האוצר. רצוי לעשות את ההשוואה לאורך מספר שנים, החל משלוש שנים, דרך חמש שנים ועד חמש עשרה שנים. במהלך ההשוואה כדאי לבדוק גם את התשואה הכללית ביחס לאחרים לאורך השנים, וגם לנסות ולזהות מגמה. אם אתם מזהים מגמת ירידה לאורך השנים האחרונות, זה הוא סימן אזהרה, ואם אתם מזהים מגמת עלייה, ייתכן והדבר החכם ביותר מבחינתכם הוא להעביר את כספכם לקרן ההשתלמות של אקסלנס.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y