קהל קרן השתלמות

קהל קרן השתלמות היא בין קרנות ההשתלמות הגדולות ביותר בישראל. הקרן מנוהלת באמצעות חברת הבת של מגדל- "מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ". עמיתי קהל קרן השתלמות נהנים מגב פיננסי איתן של מגדל ותשואה חיובית לאורך השנים. 

עד לפני שנים מעטות נהגו רבים להפקיד כספים בקרן השתלמות לטובת מימון יציאה ללימודים אך עם השנים הפכה קרן ההשתלמות לאפיק חיסכון משתלם לטווח בינוני וכיום מדובר באפיק חיסכון כדאי ורבים רואים בו מתנה מהמדינה. קהל קרן השתלמות זוכה להטבות המס בעידוד המדינה ולמעשה היא מהווה חיסכון פנסיוני יחיד בו ניתן לצבור כספים לכל מטרה ולמשוך כספים פטורים ממס באופן חד פעמי. קהל קרן השתלמות הינה קופה מסלולית בעלת 11 מסלולי השקעה השונים במאפייני ההשקעה ורמת הסיכון. ההשקעות מנוהלות בידי מגדל שווקי הון, הזרוע המבצעת במגדל, ואחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל. קהל קרן השתלמות מיועדת לשכירים ולעצמאים אשר יכולים לבחור בתמהיל השקעות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי העמית והעדפותיו. ניתן לנייד בקלות את הכספים בין המסלולים השונים ולמקסם את התשואה.

קרן השתלמות- מתנה מהמדינה

קהל קרן השתלמות מציעה לחוסכים אפיק חיסכון לטווח בינוני או ארוך המקנה פטור ממס. קהל קרן השתלמות מהווה אפיק חיסכון משתלם לשכירים ולעצמאים. שכיר רשאי לבחור, החל משנת 2005 בהתאם לשינוי חוק הפיקוח על קופות גמל, בקרן ההשתלמות המועדפת עליו. עובד מפריש עד 2.5% ממשכורתו בעוד המעסיק, הנהנה אף הוא מהטבות המס בשל ההפרשות לעובד, מפריש עד 7.5%. עצמאים רבים הבוחרים בקהל קרן השתלמות יכולים להפריש 7% מהכנסתם החייבת ועד לתקרה העומדת על 255,000 ש"ח (נכון לשנת 2012) וכך לנצל את הטבת המס באופן מקסימלי. עמיתי הקרן אינם חייבים למשוך את הכספים בתום התקופה של החיסכון העומדת על שש שנים. ניתן למשוך את הכסף הנצבר לזכותו של העמית כבר לאחר שלוש שנים למימון לימודים בארץ או בחו"ל. 
 

יתרונות קהל קרן השתלמות

עמיתי קהל קרן השתלמות נהנים משקיפות מלאה, מידע ברור באופן שוטף ושירות מקצועי ויעיל של מגדל. נכסי הקרן מושקעים על ידי מנהלי ההשקעות של מגדל ובעזרת מחלקת המחקר המתקדמת של החברה בה עובדים אנליסטים וכלכלנים בכירים, ומגדל שמה דגש על הבטחת כספי העמיתים והשגת תשואה חיובית לאורך זמן. מנהלי ההשקעות של הקרן דוגלים במדיניות השקעה סולידית ופיזור השקעות מתוך אחריות ודאגה לכספי העמיתים אך עמיתים המעוניינים ברמת סיכון גבוהה יותר כדי למקסם את הרווחים יכלוים לבחור במסלולי ההשקעה עם רמת סיכון גבוהה יותר. עמיתי קהל קרן השתלמות זוכים לשירות בפריסה ארצית רחבה.

תשואה ודמי ניהול

קהל קרן השתלמות נחשבת לאחת הקרנות המצליחות והפופולריות בישראל. קרן ההשתלמות מצליחה להשיג תשואה חיובית לאורך השנים ודמי ניהול הנמוכים מהממוצע בענף מה שמבטיח לעמיתים רווחים גבוהים יותר. מגדל קהל השתלמות כללי השיגה תשואה מצטברת של 7.74% נכון לשנת 2012 בעוד קהל השתלמות מנייתי השיגה תשואה מצטברת של 10.03. 

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y