פסגות קרן השתלמות

פסגות קרן השתלמות שייכת לבית ההשקעות פסגות. עמיתי קרן ההשתלמות, שכירים ועצמאים, זוכים לניהול של בית השקעות גדול ומצליח ויכולים לבחור מתוך מגוון מסלולי השקעה עם רמת סיכון נמוכה או רמת סיכון גבוהה. היקף הנכסים בקרן השתלמות פסגות גבוה מ- 10 מיליארד ש"ח ומנהלי ההשקעות פועלים כדי להשיג תשואה גבוהה ככל הניתן למרות התנודתיות בשווקי ההון. חיסכון בקרן השתלמות פסגות מאפשר לעמית למשוך כספים לאחר שלוש שנות ותק לצרכי מימון לימודים או למשוך את הכסף לאחר שש שנות חיסכון לכל מטרה. עמיתי פסגות קרן השתלמות נהנים מהטבות מס ויכולים להמשיך בחיסכון המשתלם גם לאחר שש שנים. 

יתרונות קרן השתלמות

באמצעות הפקדה לפסגות קרן השתלמות ניתן לחסוך למטרת מימון לימודים והשתלמויות מקצועיות או לחסוך לתקופה של שש שנים לכל מטרה. עצמאי המפקיד לקרן ההשתלמות נהנה מהוצאה מוכרת (עבור חלק מהפקדותיו) ובעת המשיכה נהנה מפטור ממס רווחי הון, שכיר מפחית את משכורתו החייבת במס ולכן משלם פחות מס הכנסה. קרן השתלמות פטורה ממס ולכן מהווה כיום אפיק חיסכון כדאי. מנהלי ההשקעות של פסגות משיגים לאורך השנים תשואה חיובית גבוהה תוך פיזור סיכונים ובחירת אפיקי השקעה כדאיים. עמיתי הקרן נהנים מהתשואה ויכולים לנייד את כספם בקלות בין המסלולים השונים כדי לבחור במסלולי השקעה העונים לצרכים האישיים שלהם וזאת ללא עמלות ועלויות. לאחר שש שנים הופכת הקרן לנזילה והעמיתים יכולים למשוך את כספם בכל עת או להמשיך ולחסוך. עמיתי פסגות קרן השתלמות יכולים לקחת הלוואות על חשבון כספים הצבורים לזכותם בקרן (בכפוף לתנאים המפורטים בתקנון הקרן) וליהנות מריביות אטרקטיביות במיוחד.

קרן השתלמות היא אפיק החיסכון הפנסיוני היחידי לטווח בינוני הנהנית מפטור ממס רווחי הון וכבר לאחר שש שנים ניתן למשוך את הכסף לכל מטרה. באפיקי חיסכון אחרים מונהג מס של 20% על הרווחים ופטור ממס זה הופך כיום את החיסכון בפסגות קרן השתלמות לכדאית ומשתלמת במיוחד. שכיר המפקיד לקרן ההשתלמות זוכה לפטור ממס על רווחי הון בעת המשיכה על כספים שגם הוא וגם המעביד הפריש לזכותו.


מסלולי קרן השתלמות פסגות

פסגות מציעה לעמיתי הקרן לבחור מתוך מגוון מסלולי השקעה בעלי הרכב השקעה משתנה ורמת סיכון נמוכה או גבוהה. מסלול ברירת המחדל הוא פסגות קרן השתלמות כללי המיועד למי שאינו בקי בהשקעות ומעוניין לתת למנהלי ההשקעות לבחור עבורו את הרכב ההשקעות ולהשיג עבורו רווחים. עמיתים שאינם מעוניינים במסלולים עם השקעה במניות יכלים לבחור במסלול פסגות השתלמות אג"ח, פסגות השתלמות אג"ח מדינה בלבד, פסגות השתלמות כספית. בשאר המסלולים יש הרכב משתנה של השקעה במניות ומכשירים פיננסיים אחרים. עמית המעוניין לבחור בעצמו ולהתאים באופן אישי את הרכב ההשקעות המתאים ביותר לצרכיו האישיים יכול לבחור בפסגות קרן השתלמות בניהול אישי (IRA). עמיתים מהמגזר החרדי לרוב בוחרים בפסגות השתלמות כשר בה כל ההשקעות מקבלות הכשר הלכתי.

 

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y