קרן השתלמות כנרת

הרצון לחסוך בצורה רצינית לטווח זמן בינוני בא לידי ביטוי במציאת קרנות השתלמות שונות. לא מעט גופים מסחריים משווקים קרנות השתלמות שונות ולכן אפשר לראות כיצד לעתים הבחירה היא לא ממש קלה. אם נוסיף לכך את העובדה שמונחים שונים ומושגים מקצועיים אינם נהירים ומוכרים לרוב האנשים הרי שנראה כיצד היכולת לבחור קרן השתלמות איכותית תלויה רבות בכוונותיהם הרציניות של מנהליה וביכולת הניהול שלהם. בין שלל הקרנות שמוצעות כיום לחוסך הישראלי (בין אם מדובר בעצמאי או בשכיר) אפשר למצוא גם את קרן השתלמות כנרת של חברת פסגות. בירור לגבי קרן זו יכול להראות האם, ועד כמה, יש לה יתרונות אישיים בזכות ההתאמה שלה ללא מעט חוסכים.

אפשרות לחיסכון במגוון של מסלולים
 

האפשרות ליהנות מבחירה מרובה הוא דבר שקוסם לכל לקוח בכל חברה מסחרית מודרנית. כך אנו יכולים לראות כיצד גם הצגת אפשרויות של מסלולים רבים בעת בחירת קרן השתלמות היא דבר שיכול לעזור מאוד בבחירה מוצלחת. בחברת פסגות ממחישים עד כמה הבחירה של קרן השתלמות כנרת יכולה להיעשות תוך הכרה של מגוון מסלולים לבחירתו של החוסך. תוך כדי שיחה עם איש מקצוע מנוסה שמכיר היטב את שוק החסכונות והביטוחים הפנסיונים יכול כל אדם לראות כיצד הוא יכול לבחור מסלול השקעה שתואם לאופיו ולדרך התנהלותו. כך, בהתאם לצרכים של כל לקוח ניתן להתאים מסלול מסוים (מבין הקיימים בתקנון החברה), ואף לאפשר לכל חוסך לעבור ממסלול למסלול על פי התקנון וללא דרישה לעמלות שונות. 
 

לעתים מתרחשים שינויים בעולם קרנות ההשתלמות
 

עולם הפיננסים בישראל הוא דינאמי מאוד, ואפשר לראות כיצד קרנות פנסיה עוברות לניהול של חברות אחרות ונכסיהן של קופות גמל וקרנות השתלמות עושים את דרכם אל חברה אחרת מרצון. כך ניתן לראות כיצד בשנת 2009 הועברו נכסים שונים של קופות וקרנות מחברת פריזמה אל חברת פסגות. כיום פסגות היא זו שמנהלת את קרן השתלמות כנרת והיא זו שמציעה את המסלולים השונים לחיסכון לטווח בינוני וארוך. למרות שלרבים מתושבי ישראל חיסכון כמו קרן השתלמות נראה דבר טריוויאלי שאי אפשר לשנות בו הרבה, הרי שחשוב לשים לב לא רק לשינויים אפשריים שהמדינה יכולה לקבוע (בכל הקשור לתקופת החיסכון או להטבות במס למשל) אלא גם לאיכויות המרשימות יותר שיכולה החברה המנהלת להציע.

 

הערך המוסף שמציגה קרן של חברה איכותית
 

איכויות ניהול ברמה גבוהה הן אלה שמרגיעות את החוסך ומאפשרות לו להבין שהכסף שלו בידיים טובות. בנוסף לכך הוא יכול לראות גם כיצד ניהול איכותי מאפשר לו גמישות גדולה הרבה יותר מאשר בחברות אחרות בשוק זה. צורת חיסכון לטווח בינוני כמו קרן השתלמות כנרת של חברת פסגות מראה כיצד אפשר ליהנות לא רק מסכום מכובד שניתן לפדות אותו לאחר 6 שנים ללא חיוב במס אלא גם אלמנטים חיוביים אחרים. כך מסבירים בפסגות שאם צריך העמית כסף נזיל הוא יכול לקבל הלוואה מנכסי הקרן במקום לפדות אותה לפני הזמן ולהיות מחויב במס. בנוסף לכך, קרן נזילה תישאר נזילה ללא הגבלת זמן כדי שהחוסך ימשיך ליהנות מהטבות המס, ובמקרה שהחוסך רוצה למשוך רק חלק מהסכום שנצבר הוא יכול לעשות זאת גם כן. 

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y