מיטב קרן השתלמות

מיטב הינה בית השקעות מוביל בישראל, המנהל תיקי השקעות של משקיעים פרטיים ומוסדיים בישראל. בית ההשקעות מיטב מציע מגוון רחב מאוד של שירותים בתחום ההשקעה והפיננסים ומספק למעשה כמעט כל שירות פיננסי שיכול אדם או גוף כלשהו לחפש. מיטב קרן השתלמות היא תחום קרנות ההשתלמות של בית ההשקעות. במיטב קיימת שורה של קרנות השתלמות שבהן אפשר להשקיע, כשלכל קרן השתלמות יש את המאפיינים שלה.

  

כך למשל, ניתן לבחור בקרן השתלמות אג"ח המציעה חיסכון לשש שנים ללא מעורבות בשוק המניות. אפשר לבחור בקרן השתלמות מדדית שאינה משקיעה כלל בבורסה לניירות ערך, ומעניקה פשוט הצמדה למדד. אפשר לבחור בקרן השתלמות מניות המשקיעה את מרבית כספי הקרן במניות בבורסה לניירות ערך וכדומה. מיטב מציעה למעשה מגוון רחב של צורות חיסכון באמצעות קרן השתלמות, בהתאם לרמת הסיכון שמחפש הלקוח. אנשים המעוניינים למקסם את ההסתברות לרווח של קרן ההשתלמות יבחרו במסלול מנייתי, בעוד אנשים המחפשים להבטיח את הכסף שלהם, גם אם זה אומר תשואה נמוכה יחסית, יבחרו במסלול של אג"ח או מדד.


מידע נוסף אודות מיטב

בית ההשקעות מיטב מציע מגוון רחב של שירותים פיננסים, וייתכן שתוכלו למצוא בו בית חם לחסכונותיכם, השקעותיכם וכספכם בכלל. כך למשל, תוכלו ליהנות משירות ייעוץ השקעות, שירות ניהול תיקים, שירותי ברוקראז' וכדומה. אם אתם בכל זאת מעוניינים להתמקד בשירות של קרן השתלמות, תוכלו להיכנס לאתר הבית של מיטב ולעיין במקטע שלם המכיל את כל סוגי קרנות ההשתלמות שמציעה החברה, ואת כל המאפיינים של כל אחת מהן. שם באתר החברה, תוכלו למצוא את כל המידע והנתונים הדרושים לכם אודות קרנות ההשתלמות, וכן תוכלו לקבל סקירה של ביצועי הקרנות השונות לאורך השנים. שימו לב לבדוק את הביצועים לא רק בשנה האחרונה, אלא גם לפני שלוש שנים, חמש שנים ואפילו יותר, ונסו למצוא מגמה מסתמנת, של ירידה או עלייה באחת מקרנות ההשתלמות.


מידע נוסף אודות קרנות השתלמות

 אם אתם בכלל לא בטוחים שאתם יודעים מה זה קרן השתלמות, כדאי מאוד לעשות חיפוש מהיר באינטרנט ולקרוא אודות הנושא. באופן עקרוני, קרן השתלמות היא ערוץ חסכון לשש שנים, המעניק לכם פטור ממס עבור ההפקדות שלכם לקרן בכפוף לתקרת הפקדות שנתית הנקבעת על ידי רשות המיסים. זה אומר, שאם הרווחתם בשנה מסויימת מאה וחמישים אלף שקלים, והפרשתם עשרת אלפים שקלים לקרן השתלמות, רשויות המס יחשבו את המס כאילו הרווחתם רק מאה וארבעים אלף שקלים. בכל מקרה, כדאי להיכנס לאתר הבית של משרד האוצר, שם תוכלו למצוא דירוג של כל קרנות ההשתלמות בישראל, לבדוק את הביצועים שלהן לאורך שנים, לבחון את עמלת דמי הניהול שהן גובות, וכן לזהות מגמות, לזהות קרנות שמתחילות לעלות ולתפוס מקום מוביל, לעומת קרנות שאולי קיבלתם עליהן המלצה, אך אתם מזהים שהן נמצאות במגמת ירידה. במידת הצורך, כדאי גם להתייעץ עם איש מקצוע שייתן לכם את כל המידע הנדרש, וינחה אתכם כיצד לבצע בחירה חכמה ומוצלחת של קרן השתלמות.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y