קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל שייכת לחברת הבת של מגדל ביטוח, "מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ". הפקדה לקרן השתלמות כדאית והמדינה מעניקה הטבות מס שכדאי לנצל. קרן השתלמות מגדל מאפשרת לעמיתים ליהנות מכל היתרונות של חברה גדולה ויציבה כמו גב פיננסי איתן ועובדים מקצועיים ובהם מנהלי השקעות בכירים. 

קרן השתלמות מגדל מתאימה לשכירים ולעצמאים המעוניינים להפקיד כספים באפיק חיסכון לטווח בינוני למטרת מימון לימודים או כחיסכון לטווח קצר המיועד לכל מטרה, ולהשיג תשואה חיובית לאורך השנים. משיכת הכספים לאחר שש שנים פטורה ממס רווח הון ולכן רבים בוחרים באפיק חיסכון משתלם זה. עמיתי קרן השתלמות מגדל, שכירים ועצמאים, נהנים משיתוף הפעולה הפורה בין הזרוע המבצעת במגדל, מגדל שווקי הון, לבין מנהלי ההשקעות שתפקידם להשקיע את נכסי הקרן תוך פיזור סיכונים ויצירת תשואה גבוהה ככל הניתן למרות התנודתיות הרבה בשווקי ההון.

 

קרן השתלמות- אפיק חיסכון משתלם

 

קרן השתלמות מגדל היא תוכנית חיסכון הונית המעניקה פטור ממס רווח הון עבור מי שהפקיד או הופקדו עבורו כספים עד לתקרה המוטבת. התקרה המוטבת לשכיר עומדת על 10% מהשכר החודשי ועד לתקרת שכר של כ- 15,500 ש"ח בשנת 2012. עובד יכול לבחור בקרן השתלמות בהתאם להעדפותיו ולהודיע למעסיק על קרן ההשתלמות שברצונו כי המעביד יפתח עבורו. לעומת אפיקי החיסכון הפנסיוניים האחרים בהם ניתן לקבל את הכסף כקצבה חודשית, הפקדה לקרן השתלמות מגדל מאפשרת לשכירים ועצמאים למשוך את הכספים הנצברים לזכותם (כולל הרווחים) בסכום חד פעמי וליהנות מהפטור ממס. לאחר שלוש שנות ותק ניתן למשוך כספים לטובת מימון השתלמות או להמתין שש שנים ואז למשוך את הכסף לכל מטרה. בסיום שש השנים לא חייבים למשוך את הכסף וניתן להעביר אותו לקופת גמל לקצבה או להמשיך ולחסוך בקרן וליהנות מהתשואה שהקרן משיגה.

 

מגדל השתלמות- קרן בעלת יתרונות רבים

 

קרן השתלמות מגדל מציעה לעמיתים שקיפות מלאה ועמיתי הקרן יכולים בכל עת לעקוב אחר מצב חסכונותיהם. הצטרפות לקרן השתלמות מגדל מאפשרת ליהנות מכל היתרונות הטמונים בחברה מגדל ביטוח, חברה גדולה ואמינה המציעה שירות מקצועי ואדיב ללקוחות וחוסן פיננסי. עמיתי הקרן זוכים לביצועי קרן השתלמות מהטובים בענף ובהשוואה לקרנות השתלמות אחרות פועלים מנהלי ההשקעות של מגדל בזהירות, תוך לקיחת סיכונים נמוכים ועם זאת הם משיגים תשואה חיובית לאורך זמן. עמיתי הקרן נהנים משירות של חברה גדולה בפריסה ארצית רחבה ואפשרות לנהל את כל אפיקי החיסכון הפנסיוני ורכישת הביטוחים בחברה אחת ידועה ואמינה.

 

תשואה בקרן

היקף הנכסים בקרן השתלמות מגדל הוא כ- 24 מיליארד ש"ח ונכסי הקרן מנוהלים ומושקעים באמצעות ועדת השקעות. מנהלי הקרן שמים דגש רב על פיזור השקעות רב ולקיחת סיכונים נמוכה כדי להבטיח את כספי העמיתים. למרות התנודתיות הרבה בשווקי ההון מצליחה קרן השתלמות מגדל לשמור על תשואה גבוהה ובשנת 2012 מציגה הקרן תשואה חיובית מצטברת של 8.61% בעוד הממוצע בשלוש השנים האחרונות מגיע ל- 6.45%. 

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y