מגדל קרן השתלמות 

מגדל קרן השתלמות מנוהלת באמצעות חברת הבת של מגדל- "מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ". עמיתי מגדל קרן השתלמות נהנים מגב פיננסי יציב ואיתן של הקבוצה ותשואה חיובית לאורך השנים. אם בעבר רבים נהגו להפקיד כספים בקופות גמל כדי לחסוך כספים לכל מטרה הרי כיום עם השינוי בו קופות הגמל הפכו לנותנות קצבה הפכו קרנות ההשתלמות לאפיק חיסכון לטווח בינוני משתלם וכדאי. 

מגדל קרן השתלמות זוכה להטבות המס בעידוד המדינה ולמעשה קרן ההשתלמות הפכה להיות אפיק החיסכון הפנסיוני היחיד בו ניתן לצבור כספים לכל מטרה ולקבל כספים באופן חד פעמי הפטורים ממס. מגדל קרן השתלמות זוכה לתמיכה ממחלקת המחקר המודרנית והמתקדמת של מגדל שווקי הון- הזרוע המבצעת במגדל המהווה את אחד מבתי ההשקעות הגדולים בישראל. עמיתי מגדל קרן השתלמות נהנים מריבוי מסלולי השקעה המשתנים במאפייני ההשקעות ורמות הסיכון והעמית בוחר את המסלול המתאים ביותר לצרכיו והעדפותיו ויכול להעביר בקלות את כספיו בין המסלולים השונים.

כדאי לחסוך בקרן השתלמות

קרן השתלמות נהנית מרווחים הפטורים ממס ולכן מהווה מגדל קרן השתלמות אפיק חיסכון לטווח בינוני המועדף על ידי שכירים ועצמאיים רבים. משנת 2005 בהתאם לשינוי חוק הפיקוח על קופות גמל רשאי כל שכיר לבחור בקרן ההשתלמות המועדפת עליו והעובד מפריש עד 2.5% ממשכורתו בעוד המעסיק מפריש עד 7.5%. עצמאי יכול להפריש 7% מהכנסתו החייבת ועד לתקרה העומדת על 255,000 ש"ח בשנת 2012 וכך לנצל באופן מקסימלי את הטבת המס. ניתן להמשיך ולחסוך בקרן השתלמות ולא חייבים למשוך את הכספים בתום התקופה של החיסכון העומדת על שש שנים. כמו כן יכול העמית לנייד את כספיו ולהעבירם לקופת גמל לקצבה. ניתן למשוך את הכספים הנצברים לזכותו של העמית כבר לאחר שלוש שנים למימון לימודים בארץ או בחו"ל. 
 

יתרונות מגדל השתלמות

מגדל קרן השתלמות מציעה ללקוחותיה שקיפות מלאה, מתן מידע באופן שוטף ושירות מקצועי ויעיל. נכסי הקרן מושקעים באופן מקצועי על ידי מנהלי ההשקעות של מגדל שמטרתם לדאוג לכספי העמיתים ולכן הם אינם פועלים בפזיזות ודואגים להשיג תשואה חיובית לאורך זמן. מדיניות ההשקעות במגדל קרן השתלמות מציעה אחריות וניהול כספים ברמת סיכונים נמוכה אך עמיתי הקרן יכולים לבחור גם במסלולי השקעה במגדל קהל השתלמות עם רמת סיכון גבוהה יותר כמו מסלול מניות בו מושקעים נכסי הקרן עד 75% במניות בארץ ובחו"ל. עמיתי מגדל קרן השתלמות זוכים לשירות בפריסה ארצית רחבה באמצעות רשימה ארוכה של סוכנים ומרכזי שירות.

תשואה ודמי ניהול

מגדל קרן השתלמות נחשבת לאחת הקרנות המצליחות לאורך זמן. מגדל השתלמות מראה תשואה חיובית לאורך השנים ובמהלך שנת 2012 מציגה הקרן תשואה חיובית מצטברת של 8.61% והממוצע בשלוש השנים האחרונות עומד על 6.45%. היקף הנכסים בקופה עומד על כ- 2.4 מיליארד ש"ח ודמי הניהול בקרן נחשבים לנמוכים מהממוצע בענף מה שמבטיח לעמיתים חיסכון גבוה יותר.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y