מגדל השתלמות 

ללא מעט אנשים בישראל יש איזו קרן השתלמות שלה הם מפרישים סכום מסוים מדי חודש. כך במשך 6 שנים מפרישים העובדים והמעסיקים סכומים שמתאספים לידי סכום מכובד המגיע לידיו של החוסך בתום התקופה. בכל הקשור למסלול כמו מגדל השתלמות אפשר לראות כיצד החברה הגדולה הזו מציעה אפיק חיסכון מעניין שיש רבים המוצאים בו יתרונות מעניינים. החברה מציגה לציבור הישראלי חיסכון שמתאים הן לשכירים והן לעצמאים. כך יכול כל אדם לצבור סכומים מרשימים ביותר למטרות שונות. בין אם מדובר בכסף שייועד להשתלמות מסוימת ובין אם מדובר בחיסכון רגיל למשך תקופת זמן די ממוקדת הרי שמדובר במסלול שיכול לתרום רבות למגוון רחב של חוסכים בישראל.

מה מציעה תכנית קרן ההשתלמות של חברת מגדל
 

בדיקה של קרנות השתלמות שונות מביאה לתוצאות לגבי היתרונות והחסרונות שלהן. קרן השתלמות היא דבר מצוין באופן כללי, אך חשוב למצוא את התנאים הטובים ביותר שמציגים משווקים שונים. זאת על מנת ליהנות ממיקסום אמיתי של יכולות החיסכון ומביטחון רב שאכן ניתן לצבור סכום כסף משמעותי למגוון של מטרות. במסלול של מגדל השתלמות אפשר לראות כיצד העובד והמעסיק מפרישים ומפקידים מדי חודש סכום בהתאם לשכרו של העובד. בכל הקשור למשיכת הכסף הרי שניתן לראות כיצד אפשר למשוך את הכסף לאחר 6 שנים מבלי כל הסבר או בקשה מיוחדת, ואם מישהו צריך את הכסף כבר לאחר 3 שנים הריש הוא צריך לדווח על כך שהוא מעוניין לצאת להשתלמות בארץ או בחו"ל וכד'.

 

איך להתייחס במדויק להפרשות לקרן

 

על מנת שהעובד באמת יוכל לחסוך סכום כסף משמעותי הרי שצריכה להיות הפרשה רצינית מדי חודש. מאחר וגם המעסיק מפקיד את חלקו הרי שאם מדובר בשכר גבוה של העובד אזי יהיה מדובר בחיסכון מכובד בתום התקופה. בכדי לראות לאיזה סכומים אפשר להגיע צריך לדעת כיצד נקבע סכום ההפקדה החודשית. המעוניינים להצטרף אל מגדל השתלמות יכולים לראות כיצד רכיבי השכר שרלוונטיים להפרשות לקרן הם אלו שמהווים את הכנסתו של העובד. כלומר השכר שמגיע לו מהכנסת עבודה כולל שעות נוספות אך למעט תשלומים שקיבל העובד במטרה לכיסוי הוצאותיו השונות. גם תשלומים עבור מאמץ מיוחד שעשה העובד בעבודתו ייכללו ככאלו שמהם תיגזר ההפקדה החודשית (בחישוב לגבי אחוזי ההפקדה כחוק).

 

יתרונות בעלי היבטים שונים לגורמים המפקידים
 

כאמור, אנו מדברים על יתרונות חשובים של חיסכון כמו קרן השתלמות ולכן יש לראות כיצד יתרונות שונים מתאימים לחוסכים שונים. כך אפשר לראות כיצד אלו המצטרפים אל מגדל השתלמות נהנים גם הם מהטבות שמעניקה המדינה לחוסכים דרך קרנות ההשתלמות. בראש ובראשונה יש לדעת כי משיכת הכסף בתום התקופה היא פטורה ממס. מדובר בדבר חשוב מאחר וכיום אפשר לראות כיצד מוטלים מיסים כמעט על כל דבר בישראל של היום. ניתן לראות כיצד מעסיקים נהנים אף הם מהטבות המס בצורת חיסכון זו. זאת בזכות כך שהפקדת המעסיק פטורה ממס בידי העובד. בכל הקשור לעצמאים הרי שאצלם אפשר לראות כיצד מרבית ההפקדה מוכרת גם היא לצורכי מס, והדבר מביא אותם למחשבה חיובית לגבי הצטרפות לקרן ההשתלמות.

 

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y