קרן השתלמות למשפטנים

אנשים הנתקלים באפשרות להצטרף לקרן השתלמות למשפטנים שואלים את עצמם, האם העובדה שהם עובדים בתחום המשפטים אך אינם עורכי דין, מאפשרת להם להצטרף לאותה קרן השתלמות, או שהקרן סגורה לעורכי דין בלבד. העניין חוזר על עצמו לא רק בתחום המשפטים, אלא גם בקרנות אחרות, ובמוצרים אחרים בכלל המתמקדים באוכלוסיה מסויימת כמו אקדמאים, מהנדסים, הנדסאים, עובדי מדינה, או במקרה זה משפטנים. 

העניין הוא שזה לא ממש משנה אם אתם עורכי דין או לא, וזה גם לא ממש משנה אם אתם עוסקים בתחום המשפטים או לא. אם תגיעו לחברת ההשקעות בעקבות פרסום שלה על קרן השתלמות למשפטנים, ותדרשו את אותם התנאים על אף שאינכם עוסקים בתחום, סביר להניח שהחברה תיתן לכם אותם רק כדי להכניס אתכם לסבב ההשקעות שלה.


האם זה כדאי?

ובכן, כאשר אנחנו בוחרים קרן השתלמות אנחנו לא עושים את זה כמו שאנחנו בוחרים מוצר בסופר מרקט. בבחירת קרן השתלמות צריך לעשות בחינה יסודית של ביצועי הקרן, בשילוב עם גובה דמי הניהול שלה. את הבחינה הזאת אפשר לעשות באתר משרד האוצר המדרג את כל קרנות ההשתלמות הפעילות בישראל. דירוג זה מציג לכם את הביצועים של כל הקרנות במהלך תקופות של שלוש שנים, חמש שנים ואף יותר. תוכלו לבדוק האם החברה מציגה ביצועים טובים, האם היא נמצאת במגמת עלייה או ירידה, ועד כמה משפיע גובה דמי הניהול שלה על הכדאיות להצטרף אליה. רק לאחר שתבחרו את חברת ההשקעות שמציגה את הביצועים הטובים ביותר עבורכם, תוכלו לברר האם יש לה מבצעים כמו למשל קרן השתלמות למשפטנים.


ואם אין מבצעים, מה עושים?

אז זהו, שזה לא סוף הסיפור. המבצעים כמו כל מבצע בכל תחום אחר, מיועדים פשוט מאוד למשוך לקוחות חדשים לחברה. אם אתם מגיעים לחברה ואומרים לה שאתם מעוניינים להצטרף אליה, ואתם מוכנים כבר עכשיו לבצע את העברת הכספים שלכם אליה, אך בתנאי שהיא תיתן לכם תנאים מועדפים עם הנחה משמעותית בדמי הניהול על הפקדה ובדמי הניהול על הקרן הצבורה, סביר להניח שחברת ההשקעות תיעתר לבקשתכם ותתן לכם תנאים זהים למבצעים שהיא עושה להנדסאים, מהנדסים, עובדי מדינה או משפטנים, פשוט מאוד בגלל שהיא רוצה לצרף אתכם כלקוחות חדשים שלה.


איך מוצאים קרן השתלמות טובה כמו זאת של משפטנים?

 הדרך הטובה ביותר היא כמובן להתייעץ עם חברים, בני משפחה ומכרים, ולקבל מהם המלצות וטיפים על חברות השקעה טובות. מעבר לכך כדאי לעשות בדיקה באינטרנט, לקרוא פוסטים ותגובות של אנשים שרוצים לשתף אתכם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, וכן לקרוא מאמרים מקצועיים וכתבות עיתונאיות בנושא. כאמור, תוכלו להשיג את כל המידע הנדרש לכם בדף דירוג קרנות ההשתלמות באתר משרד האוצר, שם תוכלו לקבל תמונה מלאה ועדכנית על ביצועי כל הקרנות. כלי זה הוא כלי חשוב שנכנס לשימוש לפני מספר שנים, ומאפשר לנו לעשות בחירה נכונה בצורה הרבה יותר חכמה ומושכלת.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y