קרנות השתלמות תמיר פישמן

קרנות השתלמות תמיר פישמן מנוהלות על ידי "תמיר פישמן קופות גמל, קרנות השתלמות בע"מ" שהינו גוף פרטי המתמחה בניהול קופות גמל, קרנות השתלמות, וקופה מרכזית לפיצויים הנמצא בבעלות מלאה של בית ההשקעות "תמיר פישמן ניהול השקעות בע"מ". בית ההשקעות מנהל נכסים בהיקף כולל של 4 מיליארד ₪ עבור לקוחות פרטיים, עובדים שכירים, עצמאים וחברות הפועלות במגזרי המשק השונים ונחשב לבית השקעות מוביל בניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל וקרנות השתלמות.

עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן נהנים מהאפשרות להשקיע במספר מסלולי השקעה ולבחור את מסלולי ההשקעה יחד עם יועץ מקצועי בהתאם לגילם, רמת הסיכון וצרכיהם הפיננסיים. הקופות המסלוליות של קרנות השתלמות תמיר פישמן מהוות מענה אופטימאלי לבניית קרן השתלמות בהתאמה אישית בהיעדר קרנות השתלמות אישיות במדינת ישראל. כך מאפשרות קרנות השתלמות תמיר פישמן לחוסכים בהן ליצור הרכב נכסים אופטימאלי באמצעות שילוב בין מסלולי ההשקעה השונים:

  • המסלול הכללי
  • מסלולי האג"ח: אג"ח כללי, אג"ח מדינה, אג"ח שקלי קצר
  • מסלולי מניות: מניות ישראל, מניות חו"ל, מניות ישראל וחו"ל

עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן יכולים להפקיד את סכום ההפקדה החודשית במסלול אחד בלבד, לעבור בין מסלולי ההשקעה השונים תוך 3 ימי עסקים ולחלק את הכספים שצברו בקרנות השתלמות תמיר פישמן בין מספר מסלולים לבחירתם.

חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים מעניק לעובד השכיר חופש בחירה מלא בבחירת קרן ההשתלמות במסגרת מקום עבודתו ומעסיקו מחויב להפריש את ההפקדות החודשיות לקרן ההשתלמות שבחר העובד. בהתאם לתקנות מס הכנסה בתחום קופות הגמל העברת כספים שנצברו בקרן השתלמות של חברה מנהלת אחת אל קרנות השתלמות תמיר פישמן אינו כרוך בתשלום כל שהוא ואינו פוגע בזכויות או וותק העמית כפי שנצברו בקרן המעבירה.

כספי החיסכון של עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן מופקדים בבנקים לאומי ופועלים כדי להבטיח לחוסכים ביטחון בנקאי מלא. ההפקדה הכספית של עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן מתבצעת באמצעות הוראת קבע מחשבון הלקוח או באמצעות המחאה או הפקדה ישירה לכל אחד מסניפי בנק הפועלים או לאומי. מאחר וכספי החיסכון של עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן מיועדים למטרות חיסכון ארוך טווח מדיניות ניהול הכספים הינה עקבית וקפדנית ונועדה לייצר למשקיעים ערך לאורך זמן. החלטות השקעת הכספים של  קרנות השתלמות תמיר פישמן מתקבלות בוועדות מקצועיות ומנוהלות בשיטת ההשקעות הרוחבית המאשפרת לשמור על אחידות במדיניות ההשקעות ובחצירה איכותית של נכסים עבור המוצרים הפיננסים של עמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן.

נציגי שירות הלקוחות במוקד "גמל אישי" מעניק לחוסכים בקרנות השתלמות תמיר פישמן שירות מקצועי ויחס אישי באמצעות הטלפון ו/ או הדואר האלקטרוני בשעות הפעילות בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00 – 17:00. אתר האינטרנט של בית ההשקעות  מאפשר לעמיתי קרנות השתלמות תמיר פישמן ליצור קשר עם נציגי שירות הלקוחות ויועצי ההשקעות בכל שעות היממה ולעקוב באופן תמידי בכל עת אחר חשבונם האישי באמצעות ממשק משתמש ידידותי וקל. הממונה על פניות הציבור של קרנות השתלמות תמיר פישמן יטפל בכל פניה, בקשה או תלונה במלוא תשומת הלב במשך כל שעות היום

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y