קרן השתלמות יהב

בנק יהב הוא בנק מסחרי לכל דבר שבעבר פנה במיוחד לציבור עובדי המדינה, וכיום הרחיב את פנייתו לקהל הרחב. הבנק מציע שירותי בנקאות מלאים ומגוונים בתנאים הנחשבים לטובים יותר מאשר הבנקים המסחריים הגדולים. הבנק מציע מספר קרנות השתלמות בהן הוא בעלים, וכן מספר קרנות השתלמות בהן הוא מבצע את הניהול העסקי. כך למשל, ישנה קרן השתלמות לאחים ואחיות, קרי קרן השתלמות המיועדות לאחים ואחיות המועסקים בבתי חולים וקופות חולים. 

הקרן מוחזקת על ידי הבנק ב-90% בעלות, ועל ידי חברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ ב-10% בעלות. בנוסף, בנק יהב מבצע את כל הניהול העסקי עבור קרן השתלמות למהנדסים והנדסאים. בנק יהב מבצע ניהול עסקי של עוד מגוון קרנות השתלמות וקופות גמל השייכות לבתי השקעות וגופים ציבוריים ועסקיים שונים, ומציע בעצמו קרנות השתלמות משלו בעיקר לעובדי מדינה וסקטורים ייעודיים.


למה קרן השתלמות יהב?

ובכן, לאמיתו של דבר אין שום סיבה לבחור בקרן השתלמות יהב רק בגלל שהיא שייכת לבנק יהב. כמו בכל קרן השתלמות, הדבר שצריך לבדוק הוא את ביצועי הקרן. כדי לעשות זאת אפשר להיכנס לאתר משרד האוצר, ולצפות בטבלת הדירוג של קרנות ההשתלמות בישראל. בטבלה זו תוכלו לבחון את ביצועי קרנות ההשתלמות השונות לאורך השנים האחרונות, ולהחליט מי מביניהן מעניקה לכם את התשואה הטובה ביותר על כספכם, בשילוב דמי הניהול הנמוכים ביותר. ייתכן שקרן השתלמות יהב תציע לכם דמי ניהול נמוכים מאחר ושם בנק יהב מיישם את החוזקות שלו, בעמלות נמוכות. במקביל, ייתכן ותגלו שפרט לדמי הניהול הנמוכים, ביצועי הקרן אינם נמצאים בטופ של קרנות ההשתלמות בישראל, או אז ייתכן שזאת לא תהיה הבחירה הנכונה עבורכם. בנק יהב הוא בנק איכותי, המציע רמה מקצועית גבוהה בעלויות הוגנות, אך זה הוא לא השיקול שאתם צריכים לשקול בבואכם לבחור קרן השתלמות להשקיע בה את כספכם.


איך מקבלים מידע נוסף על קרן השתלמות יהב?

 על מנת להכיר את כל קרנות ההשתלמות המנוהלות על ידי בנק יהב, תוכלו להיכנס לאתר הבית של הבנק ולעיין במידע המופיע באתר. באתר תוכלו לסקור את כל קרנות ההשתלמות הקשורות לבנק, ולבדוק כיצד בדיוק מעורב בהן הבנק, האם הן בבעלות בנק יהב, או שבנק יהב רק מבצע עבורן ניהול עסקי. כמו כן, תוכלו לצפות בביצועי הקרנות השונות של הבנק, גם באתר הבית של הבנק וגם באתר של משרד האוצר. כדאי מאוד לעשות חיפוש כללי בגוגל, לקרוא מאמרים מקצועיים וכתבות עיתונאיות אודות הקרן, וכן לקרוא פוסטים ותגובות של אנשים פרטיים המשקיעים את כספם בקרן השתלמות יהב, ולהתרשם האם הם ממליצים על הקרן אם לאו. אנשים אלה רוצים לשתף אתכם בידע שלהם, ובחוויה שלהם עם הקרן, ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. למידע נוסף ומעמיק יותר, תוכלו להיכנס לבנק יהב ולבחון את הפרטים בארבע עיניים, כמו גם לבחון את האפשרות להצטרף לשירותי הבנק האחרים של בנק יהב, שעשויים להתגלות ככדאיים במיוחד עבורכם.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y