קרן השתלמות ילין לפידות

מנהלי ההשקעות בקרן ההשתלמות ילין לפידות מציעים ניהול השקעות מתקדם הנעשה בידי צוות מנהלי השקעות ואנליסטים מקצועיים. עמיתי קרן השתלמות ילין לפידות נהנים בשנים האחרונות מתשואה מהגבוהות בענף לאחר מדיניות השקעה זהירה ותוך פיזור סיכונים שבאה לידי ביטוח במדד שארפ יחסית גבוה. הרכב המניות במסלול הכללי משתנה מדי פעם בהתאם להחלטת מנהלי ההשקעות ותנאי השוק המשתנים. אם בעבר שימשה קרן השתלמות למימון השתלמויות של עובדים הרי כיום מהווה החיסכון בקרן השתלמות כאפיק החיסכון היחיד בשוק בו ניתן ליהנות מהטבות מס בעת ההפקדה ובעת משיכת הכסף לאחר שש שנים.  

אודות הקרן

בית ההשקעות ילין לפידות מציע ניסיון של מעל 25 שנה בתחום ההשקעות והוא שם את האינטרסים של העמיתים בראש כדי להבטיח את כספם, לא לפעול בפזיזות, ולדאוג להשיג עבורם תשואה גבוהה ככל הניתן. בית ההשקעות זוכה לשבחים בשנים האחרונות בזכות ביצועיו ועמיתי קרן השתלמות ילין לפידות נהנים מגב איתן של החברה וממדיניות השקעה המשיגה עבורו תשואה גבוהה תוך שמירה על רמת סיכון יחסית נמוכה ופיזור ההשקעות.  

4 מסלולים

עמיתי קרן השתלמות ילין לפידות יכולים לבחור מתוך 4 מסלולי השקעה שונים. כל מסלול מציע הרכב השקעה שונה וידוע מראש ורמת סיכון משתנה. ועדת ההשקעות משנה מדי פעם את הרכב ההשקעות בהתאם לשינוי בשוק ומתוך דאגה לכספי החיסכון הנצברים לזכותם על עמיתי הקרן. במהלך שנת 2012 השיגה קרן השתלמות ילין לפידות תשואה ממוצעת של 9.67%, נתון אשר מציב את הקרן בין הקרנות המובילות בענף מבחינת תשואה. מסלולי קרן ההשתלמות מהם ניתן לבחור הם:

·         מסלול כללי: מסלול גמיש וסולידי יחסית בו שיעור החשיפה למניות בארץ ובחו"ל עומד נכון לסוף שנת 2012 על 24.5% ושיעור האג"ח הממשלתי עמד על 31%. מסלול זה מהווה את ברירת המחדל ומדיניות ההשקעה משתנה בהתאם לתנאי השוק והחלטת מנהלי ההשקעות.

·         מסלול כללי ב': מסלול זה מציע לעמיתים המעוניינים במסלול אגרסיבי יותר בו שיעור המניות יכול להגיע עד 50%. מסלול זה פועל החל משנת 2007 ולכן נחשב לחדש יחסית.

·         מסלול אג"ח: לפחות 50% מנכסי הקרן מושקעים באג"ח ולכן מדובר במסלול סולידי בו שיעור החשיפה למניות אינו עולה על 10%. עמיתים הבוחרים במסלול זה זוכים לניהול השקעות איכותי ויציב עם רמת סיכון נמוכה שמביא לתשואה חיובית לאורך זמן.

·         מסלול אג"ח ממשלתי: עמית המעוניין במסלול סולידי במיוחד יכול לבחור במסלול זה בו לפחות 75% מנכסי הקרן מושקעים באג"ח ממשלתי וללא כל השקעה במניות וניירות ערך. 

יתרונות

קרן השתלמות ילין לפידות מציעה לעמיתיה ניהול השקעות מתקדם ואיכותי המשיג תשואה חיובית לאורך זמן. ניתן לקחת הלוואות על חשבון הקרן ולצאת ללימודים לאחר שלוש שנות ותק או למשוך את כספי הקרן לכל מטרה לאחר שש שנים. ניתן לנייד בקלות כספים בין המסלולים השונים וליהנות מביצועי מנהלי ההשקעות אשר מצליחים בשנים האחרונות להציב את הקרן בראש רשימת קרנות ההשתלמות מבחינת תשואה.

קבלת הצעת קרן השתלמות

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעת קרן השתלמות ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y