איילון גמל

חברת איילון היא חברת ביטוח שנוסדה בשנת 1976. החברה מעסיקה 600 עובדים, ופועלת עם כ-1,200 סוכנים וסוכנויות ביטוח בכל רחבי הארץ. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום הביטוח הכללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, גמל, פנסיה ומוצרים פיננסיים. איילון גמל הוא למעשה מסלול קופות הגמל של החברה המאפשר לציבור הרחב לחסוך את כספו בקופת גמל לטווח ארוך של 15 שנה או גיל הפרישה לפנסיה. 

החברה מציעה שורה של מסלולי חיסכון בקופת גמל לשכירים ועצמאיים לרבות מסלול כללי, מסלול מניות, מסלול מט"ח, צמוד מדד, ללא מניות ועוד. כל מסלול כזה מכתיב למעשה את רמת הסיכון של קופת הגמל, כמו גם את רמת התשואה שניתן לצפות לה לאורך זמן. כאשר אתם בוחרים במסלול של קופת גמל מניות של איילון, אתם למעשה שמים את כספכם במקום שהוא מסוכן מעט יותר ממסלולים אחרים, ויחד עם זאת, מסלול שיכול לייצר עבורכם תשואות גבוהות יותר. וההיפך נכון אף הוא, חיסכון במסלול צמוד מדד הוא חיסכון בטוח יחסית, אך אינו מבטיח תשואות גבוהות. השיקול שלכם צריך להיות מבוסס על כך שאילו הם הכספים שיפרנסו אתכם בבוא היום, ועל כן צריך לנהוג משנה זהירות בכל הקשור לחיסכון כספי הפנסיה שלכם.


מה הם הביצועים של איילון גמל?

על מנת ללמוד על ביצועי קופת הגמל של איילון, יהיה עליכם להיכנס לאתר הבית של החברה ולהתרשם מדו"חות הביצועים שהיא מפרסמת עבור השנים האחרונות. באמצעות דו"חות אלה תוכלו להעריך את ביצועי החברה בתקופות זמן שונות, וכן לזהות מגמות של ירידה או עליה בביצועים לאורך זמן. מספרים אלו אינם משקרים, והם למעשה מספקים לכם את מקור המידע הטוב והאמין ביותר לגבי ביצועי החברה. יחד עם זאת, כדאי ורצוי להיפגש עם נציגי החברה ולשמוע מה הם יכולים להציע, ומה הם יכולים להוסיף לכם על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.


מי יכול להצטרף לקופת הגמל של איילון?

איילון גמל היא קופת גמל הפתוחה לציבור הרחב, הן לשכירים והן לעצמאיים. בעוד ישנן קופות גמל הסגורות למגזרי אוכלוסיה מסויימים כמו מהנדסים, הנדסאים, מורים, רופאים, אחיות וכדומה, קופת הגמל של איילון פתוחה לציבור הרחב ומשרתת כל אדם המעוניין להצטרף לקופה. כדי לדעת האם זו הקופה הטובה ביותר עבורכם, כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של משרד האוצר ולבדוק את דירוג קרנות ההשתלמות וקופות הגמל בישראל. שם תוכלו לבדוק את ביצועי הקופה ביחס לקופות אחרות, כמו גם לקבל מידע אודות גובה דמי הניהול שגובה איילון תמורת שירותי הניהול שהיא מעניקה לכספי החיסכון שלכם. במקביל, כדאי לבדוק האם מקום העבודה שלכם מציע אף הוא קופת גמל משלו, או קופת גמל עימה הוא מקיים שיתוף פעולה. במקרים מסויימים, הצטרפות לקופת הגמל של מקום העבודה מעניקה לכם הטבות מסויימות שיכולות להיחשב לאטרקטיביות בעיניכם. יחד עם זאת, חשוב לזכור שבחירת קופת הגמל צריכה להתבסס על נתונים ומספרים ולא על רגשות או תחושות שייכות למקום העבודה. שיהיה בהצלחה.

 

 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y