גדיש קופת גמל

בית ההשקעות פסגות רכש לפני מספר שנים את קופת הגמל גדיש מבנק הפועלים ומנהל את הקופה באמצעות פסגות קופות גמל ופנסיה שהוקמה שנת 1998. קופת גמל גדיש נחשבת לגדולה בישראל עם היקף נכסים בשווי העולה על 21 מיליארד ש"ח והיא מראה עקביות ביצירת תשואה חיובית לאורך זמן ונחשבת לבין המובילות בענף ולפופולרית ביותר. 

עמיתי קופת גמל גדיש נהנים מבית השקעות גדול וניהול מקצועי יחד עם חוסן פיננסי. לרשות עמיתי הקופה עומדת אפשרות לבחור במגוון מסלולים המציעים הרכב השקעות שונה ורמות סיכון משתנות, וגמישות במעבר ממסלול למסלול או שילוב בין המסלולים וכך הם יכולים למקסם את חסכונותיהם.

אפיק פנסיוני

ענף קופות הגמל עבר שינויים רבים במהלך השנים וגם גדיש קופת גמל ידעה שינויים רבים עד לרכישתה מבנק הפועלים על ידי בית ההשקעות פסגות. בית ההשקעות נחשב למוביל בתחום קופות הגמל ובאמצעות קופת הגמל גדיש ניתן לבחור באפיק השקעה פנסיוני, לבחור מתוך מסלולים שונים לפי רמת סיכון ורמת תשואה שונים וליהנות מיתרונות הגודל של הקופה. קופת הגמל מעניקה לעמיתים המורכבים משכירים ועצמאיים מכשיר פנסיוני מתקדם בו מפרישים אחוז מסוים מההכנסה החודשית לאפיק חיסכון מצטבר ובצירוף ריביות ורווחים יוצאים לגיל הפרישה עם קצבה חודשית המעניקה איכות חיים ושמירה על רמת חיים נאותה. 

יתרונות הקופה

עמיתי גדיש קופת גמל זוכים ליתרונות רבים בשל העובדה כי הקופה מנוהלת על ידי בית השקעות גדול ומקצועי. עמיתי הקופה זוכים לבית השקעות בעל חוסן פיננסי רחב ובעובדים מקצועיים המנהלים את ההשקעות תוך דאגה כנה לכספי העמיתים. בית ההשקעות פסגות מעסיק צוות גדול בתחום המחקר ובחירת אפיקי ההשקעות והצוות מונה מעל 80 מנהלי השקעות, אנליסטים, יועצים ואנשי מסחר מיומנים. בנוסף, פסגות קופות גמל ופנסיה פועל בתיאום עם יועצי השקעות ומכוני מחקר מובילים בארץ ובחו"ל כדי להחליט בתבונה ותוך לקיחת סיכונים נמוכה באפיקי ההשקעה של כספי העמיתים. עמיתי הקופה נהנים מריבוי מסלולים וקופת גמל גדיש מציגה תשואה חיובית וגבוהה. דמי הניהול נחשבים מתחת לממוצע ועומדים על 1.1% תוך שקיפות מלאה ודיווח נאות לעמיתים. כל עמית יכול לבחור במסלול או שילוב מסלולים המתאים לצרכיו ולהתאים באופן אישי את השקעותיו. לדוגמה, ניתן לבחור במסלול ללא השקעות במניות כלל או לבחור במסלולים בעלי רמת סיכון גבוהה יותר וכך למקסם את התשואה והכספים הנצברים לזכות העמית.

 

מסלול גדיש כללי

גדיש קופת גמל כללי היא קופת הגמל הגדולה בישראל והיא מתופעלת בבנק הפועלים. עמיתים יכולים לבחור בפסגות גדיש כללי, פסגות גדיש אג"ח, פסגות גדיש כספית, פסגות גדיש מניות, פסגות גדיש חו"ל, פסגות גדיש אג"ח קונצרני, פסגות גדיש עד 20% מניות, פסגות גדיש אג"ח מדינה ופסגות גדיש מדדית. שיעור העמלות בגדיש קופת גמל נמוך ועומד על 0.2% נכון לשנת 2011. ריבוי המסלולים מאפשר לעמיתים לנייד בקלות את כספם ולהגביר את התשואה וצבירת הכספים. 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y