הראל הקופת גמל

עמיתי הראל קופת גמל נהנים מכל היתרונות של קבוצת הראל חברה לביטוח הפועלת בתחום הביטוח כבר 75 שנה. עמיתי הראל קופת גמל יכולים למצוא את כל פתרונות הפנסיה והביטוח תחת קורת גג אחת או להצטרף לקופת הגמל המנוהלת באמצעות הראל גמל והשתלמות אשר נחשבת לאחת מהחברות המובילות בענף. 

הראל גמל והשתלמות מנהלת כספים בהיקף של כ- 22 מיליארד ש"ח ויש לה למעלה מ- 550,000 עמיתים. הראל גמל והשתלמות מציעה ניסיון מצטבר וידע רב בזכות ניהול לאורך זמן של כ- 30 קופות גמל וקרנות השתלמות במסלולים שונים. כל עמית, שכיר או עצמאי, יכול להתאים את קופת הגמל העונה לצרכיו ומתאימה לו באופן אישי.  

מידע כללי על הראל קופת גמל

עמיתי הראל קופת גמל נהנים ממשאבים כלכליים ואנושיים מעולים של קבוצת הראל חברה לביטוח. הראל קופת גמל משיכה תשואה חיובית לאורך שנים בזכות מנהלי השקעות מקצועיים הפועלים בתיאום ושיתוף עם מחלקת המחקר המובילה של הראל. ישראלים רבים מצטרפים להראל קופת גמל בגלל ביצועי הקופה המרשימים והם יכולים לבחור לבחור מתוך מגוון רחב של מסלולי השקעה. ניתן להצטרף להראל קופת גמל כללית המתאימה למי שאינו בקי ברזי ההשקעות בשוק ההון ומעוניין כי החברה תבחר עבורו בהרכב ההשקעות ותשיג תשואה חיובית. עמיתי הראל קופת גמל יכולים לבחור במסלולי השקעה ידועים מראש כגון מסלול עד 10% מניות, מסלול אג"ח, מסלול שקלי, מסלול ללא מניות או מסלול מניות בו לפחות 90% מושקעים במניות. כמו כן ניתן לבחור בהראל קופת גמל מסלול כהלכה המתאים לחרדים ושומרי מסורת ובו ועדת ההשקעות מחליטה על ההשקעות לאחר קבלת הכשר הלכתי לכך.   

עמיתי הראל קופת גמל יכולים לנייד כספים בין המסלולים השונים בקלות וללא איבוד זכויות וכך יכול כל עמית לבחור במסלול המתאים לו ולצבור רווחים. ניתן לשלב בין מספר מסלולים וכך לפזר סיכונים ולנסות להשיג תשואות גבוהות יותר. עמיתי הראל קופת גמל יכולים לקחת הלוואות בתנאים משתלמים על חשבון הכספים הנצברים לזכותם והתאם לתקנון המחייב.
מדיניות ניהול השקעות

מנהלי ההשקעות בהראל קופת גמל פועלים מתוך דאגה לעתיד המבוטחים ולכן בוחרים במדיניות השקעה המתאפיינת בפיזור השקעות רחב. מדיניות ההשקעה דוגלת גם בהשקעות בתחומי תשתית, אשראי ונדל"ן. כדי לענות על צרכי כל העמיתים נקבעו בהראל מסלולים מגוונים כך שכל עמית יכול לבחור ברמת הסיכון המתאימה לו. עמית המעוניין במסלולים בהם אין השקעה במניות יכול לבחור במסלול אג"ח, מסלול שקלי ומסלול ללא מניות (מסלול סולידי בו מרבית הנכסים מושקעים באגרות חוב). עמית המעוניין במסלול עם רמת סיכון גבוהה יותר יכול לבחור במסלול כללי, מסלול עד 10% מניות או מסלול מנייתי בו מרבית הנכסים מושקעים במניות ו/או ניירות ערך המירים למניות.

דמי ניהול ותשואה

הראל קופת גמל משיגה תשואה חיובית לאורך זמן ודמי הניהול נחשבים לנמוכים מה שתורם לפופולריות של הקופה ולהצלחתה.  

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y