הראל קופות גמל

עמיתי הראל קופות גמל זוכים לכל היתרונות הטמונים בחברת אם- קבוצת הראל חברה לביטוח. קבוצת הראל ותיקה ופועלת בישראל כבר כבר 75 שנה וברשותה ידע וניסיון מצטבר בכל ענפי הביטוח לרבות הביטוח הפנסיוני. בקבוצת הראל פועלת הראל גמל והשתלמות אשר נחשבת לאחת מהמובילות בענף והיא מנהלת כ- 30 קופות גמל וקרנות השתלמות במסלולים שונים.

 עמיתי הראל קופות גמל יכולים לבחור בקופת גמל ומסלול השקעות בהתאמה אישית המיועדת לכל עמית לבחור את המסלול הרצוי לו ומתאים ביותר לצרכיו. הראל קופות גמל והשתלמות מנהלת את כספי העמיתים העומדים על  היקף של כ- 22 מיליארד ש"ח והחברה מתגאה ביותר מ- 550,000 עמיתים, שכירים ועצמאים, המגיעים מהמגזר הפרטי והמוסדי. 

עמיתי הראל קופות גמל נהנים מחוסן כלכלי של החברה וממשאבים כלכליים ואנושיים מעולים של הקבוצה. הראל קופות גמל מתגאה בהון האנושי של עובדיה ובחברה מועסקים מנהלי השקעות מקצועיים ובעלי ניסיון וידע רב הנתמכים בעזרת מחלקת מחקר מתקדמת בה עובדים אנליסטים, מנהלי סיכונים וכלכלנים. הראל קופות גמל מציעה לעמיתים לבחור מתוך מגוון קופות גמל כגון: הראל עצמה תעוז, הראל כספת, הראל ניב, הראל גילעד גמל. קופות הגמל שומרות על תשואה חיובית לאורך השנים ועמיתי קופות הגמל יכולים לבחור ולהתאים באופן אישי את מסלולי ההשקעה השונים. עמיתי קופת גמל הראל  כללית נהנים מתשואה גבוהה ומסלול זה נחשב לברירת המחדל לעמיתים שאינם יודעים כיצד לבחור במסלול. בקופת גמל זו מחליטים מנהלי ההשקעות של הראל על מאפייני ההשקעות ואופן ניהול הנכסים והרעב המניות במסלול זה עומד על כ- 30%. חרדים ושומרי מסורת יכולים לבחור בקופת גמל הראל גילעד במסלול כהלכה הפועלת עם הכשר בד"ץ.   

מדיניות ניהול השקעות

מנהלי ההשקעות של הראל קופות גמל דוגלים במדיניות השקעה רחבה תוך פיזור סיכונים ולכן מדיניות החברה היא להשקיע גם בתחומי תשתית, אשראי, נדל"ן וכד'. פיזור רחב מאפשר לפעול ברמת סיכון נמוכה יותר וכך מנהלי ההשקעות משקיעים כספים תוך איזון בתנודתיות שוק ההון. המסלול הכללי של קופות הגמל של הראל מתאים למי שאינו בקי בהשקעות ולכן מותיר את ההחלטה למנהלי ההשקעות, ובקופות הגמל הכלליות נהוג להשקיע את נכסי הקופות עד עד 30% במניות. עמיתי קופות גמל הראל יכולים לבחור במסלולים בהם מאפייני ההשקעה במניות מוגבלים ועומדים על 0%, 10%, 20% או מסלולים עם רמת סיכון גבוהה בהם הרכב המניות מגיע עד 70%. עמית המעדיף מסלול סולידי יבחר לרוב במסלול קופת גמל כללי או במסלול ללא מניות, מסלול שקלי, מסלול שקלי קצר (סולידי) או מסלול אג"ח (לפחות 75% אג"ח). 

    

דמי ניהול ותשואה

שיעור דמי הניהול השנתיים בממוצע עומד על 1.16% נכון לשנת 2011 ושיעור ממוצע העמלות עומד על 0.04%. קופות הגמל של הראל מראות תשואות חיוביות לאורך השנים ומסלולי קופות גמל הראל כלליים נחשבים למובילים בענף.

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y