קופת גמל כנרת

אין ספק שאחד מאפיקי החיסכון המועדפים על רבים כיום בישראל הוא קופת הגמל. רבים מבינים את היכולת של קופה כזו להבטיח את עתידם בעוד שנים רבות קדימה, והם עושים בחוכמה כשהם מצטרפים לקופת גמל שמנוהלת בצורה חכמה. קופת גמל כנרת של חברת פסגות מראה גם היא כיצד היא אחת האפשרויות המצוינות לחיסכון שאותן מעודדת המדינה תוך מתן הטבות מס שונות למפקידים, הן אם מדובר בשכירים והן אם אלו עצמאים

המעבר מפריזמה לפסגות
 

לא אחת קורה שניהול של קופת גמל מסוימת עובר מרצון מחברה אחת לחברה אחרת. כך הדבר גם לגבי קופת גמל כנרת ולגבי עוד קרנות ופנסיות שונות. בחודש אפריל של שנת 2009 הועבר סופית הניהול של קופה זו אל חברת פסגות, וכל נכסיהן של קופות גמל שונות הועברו אף הן מחברת פריזמה לפסגות. כמובן שזכויותיהם של העמיתים בקופות הגמל השונות שהועברו נשארו ללא שינוי על מנת שלא לפגוע חלילה במי שעמל רבות וחסך ממיטב כספו. רציפות החיסכון נשמר, ורבים ראו כיצד פסגות לקחה את המושכות והציעה שירות וניהול ברמות שאמורות לשמור על ביטחונו של החוסך. מהלך עסקי זה אינו חריג כל כך בנוף הקרנות והקופות ולכן לא היה חשש לכספם של אף אחד מהעמיתים.
 

המחשבה על הענקת ביטחון רב לכל חוסך

 

 מאחר והרעיון של אפיקי חיסכון כמו קופות גמל וקרנות פנסיה הוא להעניק לחוסך את מלוא הביטחון בזמן שהוא מפקיד מדי חודש סכומים שונים, הרי שניתן לראות כיצד גם חברת פסגות מבצעת את המהלכים המקצועיים שלה על מנת שכל לקוחותיה יהיו מרוצים מצורת הניהול שלה. בין אלו שמתעניינים בהצטרפות אל קופת גמל כנרת ובין אלו שמעוניינים במוצרים אחרים של חברת פסגות הרי שאפשר לראות כיצד כל אחד יכול לבחור מבין מגוון מסלולים שיכולים להתאים לכל עמית בצורה אישית. ברגע שאדם רציני עושה את כל הבירורים הנדרשים מול אנשי השיווק של פסגות הוא יכול לראות כיצד קופות גמל שונות מציעות רמות סיכון כאלה ואחרות, וכיצד קופה מסוימת היא זו שתתאים בסופו של דבר לצרכיו ולדרישותיו.
 

 מהו ניהול איכותי של קופת גמל מצוינת
 

בקופת גמל מצטברים לא מעט כספים של עמיתים רבים. די ברור ששליטה על כל כך הרבה כסף וניהול איכותי שלו הם דברים שאי אפשר להקל בהם ראש. לכן ניתן לראות כיצד חברת פסגות מבטיחה ללקוחותיה רמת ניהול גבוהה והבטחה להצלחת השקעותיהן של קופות הגמל שלה. ניהול ההשקעות של קופת גמל כנרת ושל קופות אחרות שהחברה מנהלת הוא כזה שנעשה תוך שימוש עקבי ומעמיק במחקרים רלוונטיים ותוך עבודה שוטפת של מחלקות המחקר המתקדמות של פסגות. גם סיוע חיצוני של גורמי מחקר מהארץ ומהעולם משרת את אנשי הניהול של החברה בכדי שבסופה של כל תקופה הם יוכלו להציג לעמיתים שלהם תוצאות מצוינות ודאגה אמיתית לכסף הרב שהם משקיעים לאורך השנים. 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y