קופת גמל שגיא

אלו שחותמים קבע במסגרת השירות בצה"ל יכולים לראות כיצד הם נהנים מתנאים שונים. אין ספק שהשירות הצבאי הארוך הוא תובעני ולכן הוא צריך גם להיות מתגמל מבחינות רבות. כך מתאפשר לקצינים ולנגדים ליהנות מהתנאים החשובים של קופת גמל שגיא. באופן טבעי כל אדם ירצה לראות כיצד הוא יכול לחסוך ליום הפרישה שלו ואז ליהנות מאיכות חיים מספקת ללא חששות כלכליים מיותרים. לכן בכל הקשור למסגרת הצבאית של ישראל יכולים רבים להפריש לקופת גמל איכותית ולראות כיצד הם יכולים לפדות אותה בזמן נתון בהתאם לתקנות של הקופה או לשמור עליה להמשך הדרך. כמובן שבהתאם לחוק ניתן לעבור לקופת גמל אחרת אם החוסך מעוניין בכך מסיבותיו הוא.

הקופה שעברה מיזוג 
 

יש לא מעט פעילות בתחום החסכונות הפיננסיים והמוצרים שקשורים להם. לכן מדי תקופה אנו יכולים לשמוע לא רק על רפורמות שונות שהממשלה מחליטה עליהם אלא גם על מיזוגים שונים ועל מהלכים פיננסיים שיכולים להשפיע רבות על מבוטחים, חוסכים ועמיתים. בייחוד בזכות כך שהמערכת הפיננסית בישראל הולכת ומשתכללת מדי שנה אפשר בהחלט לראות כיצד מסלולים שונים של קופות גמל או קרנות פסיה יכולים להשתנות בצורה רצינית. אם ניקח למשל את קופת גמל שגיא הרי שנראה כיצד היא מנוהלת כיום על ידי חברת פסגות לאחרי שזו ביצעה מיזוג בין קופות גמל שונות. נראה כי בסופו של דבר כל מה שצריך החוסך לזהות זה האם השינוי או המיזוג הוא לטובתו והאם הדבר תורם לרווחתו בעתיד.
 

מנזילות ועד תנאי משיכה
 

קופת גמל היא דבר חשוב וניתן לראות כיצד ישראלים רבים מבינים את המשמעות החיובית שלה. הצטרפות לקופת גמל מסוימת יכולה להציג את התנאים הכדאיים שלה ואת האפשרות למשוך את כספי הקופה בצורה אישית יותר ובשל נסיבות שונות. גם קופת גמל שגיא מראה כיצד החוסך יכול ליהנות מתנאים שיעזרו לו ברגעים מסוימים בחייו. כך, מי שרוצה למשוך את הכסף בגיל 60 או ברגע שהצטמצמה עבודתו בהיקף של 50% הרי שהוא יכול לעשות זאת. גם אם אדם מסוים עזב את מקום עבודתו ולאחר 6 חודשים לא עבד או שהפך לעצמאי הרי שהוא יכול לפדות את הכספים שבקופת הגמל. במקרה שבו מישהו עובד כבר 13 חודשים במקום שבו לא מפרישים כספים לפנסיה הוא יוכל גם כן למשוך את הכסף.

אישורים מיוחדים למשיכת כספים

בחיינו קורים לנו לא מעט דברים מפתיעים. לעתים אנו יכולים לראות כיצד מדובר באירועים שמחים אך לעתים המצב הוא מאוד לא פשוט מסיבות שונות. לכן ניתן לראות כיצד קופת גמל שגיא עומדת לצדו של החוסך כל עוד הוא עומד בתנאים מסוימים למשיכת הכסף. במקרים מסוימים יכול לקבל החוסך אישור מיוחד ולראות שאם הוא הגיע למצב שבו הכנסותיו נמוכות מאוד, הוצאותיו הרפואיות גדולות מאוד או שדבר מסוים הביא אותו למצב של נכות הוא יכול לפדות את כספי הקופה. גם במקרה שבו החוסך נפטר יכולים שאריו לקבל את הכסף. המקרים הנ"ל מדגישים כיצד הקופה מאשרת את משיכת הכספים ומדגישה שאם לא מדובר במקרים כגון אלה הרי שמשיכת כספי התגמולים היא דבר שיהיה חייב בניכוי מס כחוק. 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y