קופת גמל תגמולים

אם לא נביט קדימה וננסה להבין מול אלו אתגרים אנו עתידים לעמוד ביום הפרישה שלנו מהעבודה הרי שלרוב ניתקל בבעיות שיהיה לנו קשה מאוד להתמודד איתן מבחינה כלכלית. החל מהוצאות שגרתיות לגבי ניהול משק הבית, דרך הוצאות על תרופות או על הפתעות לא צפויות שקורות לנו וכלה ברצוננו ליהנות, לטייל ולבלות, הרי שללא הכנסה חודשית מספקת נתקשה מאוד לעמוד בהוצאותינו הרבות. לכן רבים לא מחכים ליום הפרישה מבלי לעשות שום דבר בקשר אליו אלא מצטרפים אל קופת גמל לתגמולים. כך ניתן להיות בטוחים שאין צורך להסתפק רק בקצבה שמציעה המדינה מדי חודש בחודשו אלא שאפשר בהחלט לבצע פעולות רבות מבלי לחשוש לגבי חוסר היכולת לכסות את ההוצאות השונות או לגבי היקלעות למצבים לא נעימים.

אפיק השקעה שנחשב למשתלם מאוד

החיפוש אחר קופת גמל רצינית שבאמת תטיב עם החוסך ותעזור לו בעתיד הוא כזה שמביא רבים לבדוק את אפיקי ההשקעה השונים שקיימים כיום. עבור מי שמתעניין בהשקעה על ידי קופת גמל תגמולים הרי שאפשר לראות כיצד היא מציגה אפיק רציני שיש לו ערך רב. הסיבות לערכה של קופה איכותית הן רבות, ואפשר לראות כיצד הבולטת שביניהן היא זו שמצביעה על כך כי חיסכון מעין זה זוכה להטבות מס. מאחר ואנו משלמים מיסים רבים ושונים מדי שנה הרי שנשמח לראות כיצד אנו יכולים גם לחסוך כסף לעתיד וגם להקטין את תשלום המס בברוטו שלנו. זיכוי של החזר מס הוא דבר חשוב שיכול לתרום כלכלית לכל אדם או לכל משק בית, ולכן ברגע שמבינים כי גם ההכנסה נכון לעכשיו יכולה להיות גבוהה יותר הרי שמבינים את היתרון של הקופה.

גם לשכירים וגם לעצמאים

בישראל, כמו בכל מדינה מודרנית אחרת בעולם, יש כאלו שמוצאים את עצמם כעובדים שכירים ויש אחרים שהחליטו להיות עצמאיים בתחום כזה או אחר. לכן חשוב לראות כיצד מוצרים פיננסיים שונים הם כאלו שיכולים להתאים בצורה מושלמת לסוגים שונים של חוסכים. בכל הקשור להפרשה אל קופת גמל לתגמולים הרי שניתן לראות כיצד מהלך כזה מתאים הן לשכירים והן לעצמאים. עבור עמיתים שכירים הרי שהם נהנים לא רק מהכסף שהם מפרישים אלא גם מההפרשות שהמעביד מוסיף על ההפרשות שלהם. אם מדובר בעצמאי הרי שגם הוא נהנה מחיסכון אמיתי לעתיד מאחר ועליו לזכור כי אין מעביד מעליו שדואג לו בנושא זה ולכן הוא צריך להיות זה שידאג לגורלו בעתיד ויבטיח את איכות חייו ברגע שיחליט לסגור את העסק.

הצטרפות או מעבר לקופה הטובה ביותר

כל אחד צריך לבחור את קופת הגמל שמתאימה לו. בהתאם לנתונים שונים הקשורים לאיכות הניהול, לאפיקי ההשקעה ולהצלחה של כל קופה אפשר בהחלט לבחור קופת גמל לתגמולים שתבטיח את העתיד. חשוב לדעת שגם ברגע שאדם מסוים זיהה קופת גמל כלשהי כאיכותית וכבטוחה הרי שהוא לא חייב להישאר בה במשך כל פרק הזמן שבו צריך להפריש אליה כספים. זאת מאחר ובישראל של היום ניתן לעבור לקופת גמל אחרת בצורה קלה ומהירה. אם מישהו מבין לאחר תקופת זמן מסוימת שהתשואה של הקרן אינה מספקת אותו או שהוא חושש לעתידו מסיבה כזו או אחרת הרי שהוא יכול לבצע מעבר נוח לכל קופה אחרת שנראית לו ולהמשיך את החיסכון במסגרת שלה. 

דואג לפנסיה שלך?

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית של ביטוח פנסיוני ללא כל התחייבות מצדך

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y