אודות אתר קרדיט ישראל

קרדיט ישראל הוא אתר מידע פיננסי מקוון המכיל מידע רב ומפורט בנושאים פיננסיים לרבות: הלוואות, משכנתאות, ביטוח, פנסיה, בנקים, כרטיסי אשראי, השקעות, שוק ההון, בתי השקעות, ניהול תקציב משפחתי, ליסינג ועוד.

 להחלטות כלכליות עשויה להיות השפעה רבה על חייכם. כיום, לכל בחירה פיננסית – אם זו הלוואה, השקעה, פנסיה, בנק או ביטוח – קיים מגוון רחב של אפשרויות, דרכים ואפיקים. לכן, לפני שמקבלים החלטה כלשהי מומלץ מאוד ללמוד את הנושא לעומקו: לבצע בדיקות, לערוך השוואות ולקבל כמה שיותר הצעות.

 

ידע שווה כוח, או במקרה זה – כסף.

 

אתר קרדיט ישראל מאפשר לכם נגישות רבה למידע העדכני והאובייקטיבי ביותר, כדי שתוכלו לאתר את העסקאות, העמלות, התעריפים והמסלולים הטובים והמשתלמים ביותר.

כך למשל, באמצעות האתר תוכלו למצוא את הדרכים המשתלמות ביותר לקבלת אשראי להלוואה, להיעזר במידע מקיף על סוגי ומסלולי המשכנתאות השונים, כדי שתוכלו לחסוך בשיעורי הריבית, לבחון את קרנות הפנסיה המוצעות כיום, לאתר את הדרכים המתאימות ביותר לניהול הכסף שלכם, לנתח את ההצעות השונות של הבנקים השונים, וגם – ללמוד כיצד לנהל את התקציב המשפחתי בצורה הנבונה והמשתלמת ביותר.
כמו כן, מהאתר תוכלו לפנות ישירות אל גופים פיננסיים, ולקבל מהם הצעות מתאימות.

לבד ממידע מסודר ומעודכן המסייע לאנשים פרטיים להתמודד בהצלחה עם מגוון הנושאים הכלכליים של ימינו, האתר מתאים גם לאנשי עסקים וחברות המעוניינים להעמיק את הידע שלהם, או לבחון אפשרויות לקבלת מימון, הרחבת צי הליסינג ועוד.     

אתר קרדיט ישראל: המידע שלנו – הקרדיט שלך.