ביטוח 9000000

חברת הביטוח איי.די.איי מפורסמת בזכות שני מותגי הביטוח הישיר שלה "ביטוח 9000000" ו"ביטוח ישיר", חברת ביטוח 9000000 אשר נקראה בעבר "אישי ישיר" עוסקת במכירת פוליסות ביטוח באמצעות הטלפון ובאמצעות אתר האינטרנט של החברה.

בזכות העובדה שמכירת פוליסות הביטוח של חברת ביטוח 9000000 לא נעשית באמצעות סוכני ביטוח, אלא באמצעות סוכני מכירות המתמחים בביטוח, עלויות פוליסות הביטוח של חברת ביטוח 9000000 הופכות לזולות יותר בהשוואה לחברות ביטוח אחרות.

 

עם הקמתה החלה חברת ביטוח 9000000 למכור פוליסות רכב ודירה באמצעות הטלפון, במהלך השנים החברה הרחיבה את תחומי פעילותה והיום היא מציעה בין השאר גם: פוליסות ביטוח עסקי, ביטוחי בריאות, פוליסות ביטוח חיים, ביטוח משכנתא ועוד.

 

חברת ביטוח 9000000, אשר ממשיכה להדגיש את היתרון העיקרי שלה – מכירת פוליסות ביטוח בצורה ישירה, מציעה ללקוחותיה שירות חדש אשר מאפשר צפייה ומעקב אחר כל המידע הקשור לפוליסת הביטוח של הלקוח באמצעות אתר האינטרנט של החברה, בין אם מדובר בפוליסה אחת או במספר פוליסות. הלקוח המבוטח מכניס לאתר חברת ביטוח 9000000 את מספר תעודת הזהות שלו, או את מספר המבוטח הראשי וגם את מספר הטלפון המעודכן שלו, אם ישנה התאמה בין הנתונים לבין המידע שקיים באינטרנט, הלקוח מקבל במייל סיסמה חד פעמית שעמה הוא יכול להיכנס לאתר, לאחר הכניסה המבוטח מקבל סיסמה קבועה שעמה הוא יכול להיכנס לאתר בכול פעם שהוא רוצה לברר את מצב החשבון והפוליסות שלו.

 

כאשר קורה נזק המצריך את הפעלת אחת מפוליסות הביטוח, ניתן ליצור קשר עם מוקד חברת ביטוח 9000000 הפעיל 24 שעות ביממה, מוקד השירות דואג לתיאום הטיפול במוסך יחד עם בדיקת השמאי. כאשר אחד ממוסכי החברה מבצע תיקון לרכבו של הלקוח, ישנם 24 חודשי אחריות על תיקוני הצבע והפחחות ושישה חודשי אחריות בנוגע לתיקונים מכניים.

באתר החברה ניתן להוריד טפסים בנוגע להודעה על נזק לרכוש וכן דף הוראות כיצד לפעול לאחר התאונה, את הטופס הנקרא "רישום פרטי תאונה" המבוטח צריך לשלוח למשרדי החברה, כדי שתביעתו תטופל.

 

חברת ביטוח 9000000 מציעה 20% הנחה לרוכשי ביטוח דירה דרך אתר החברה, דמי פוליסת הביטוח על הדירה מחושבים על פי הנתונים שהלקוח מוסר באתר החברה. בנוסף לפוליסה הסטנדרטית, חברת ביטוח 9000000 מציעה מספר תוספות מיוחדות כגון: שירותי חירום במצב של נעילה מחוץ לדירה הגורמת לפריצה ונזקים לדלת, או במצב של נזקים הנגרמים על ידי תקלות במערכת החשמל או המים. כמו כן החברה מציעה כיסוי צד' ג' על נזקים שנגרמו כתוצאה מתקלה שאירעה בדירתו של הלקוח, לדוגמה הצפת מים בדירת המבוטח שגרמה לנזקים גם בדירת השכן. רכיב נוסף בפוליסה הוא אפשרות לדיור חלופי במצב שבו הדירה ניזוקה ואין אפשרות להתגורר בה עד לתיקונה, חברת ביטוח 9000000 מציעה למבוטחים שלה מימון לדירה חלופית במשך חצי שנה.

 

פוליסת ביטוח הבריאות של חברת ביטוח 9000000 מורכבת בהתאמה אישית למצבו הבריאותי של הלקוח ושל בני משפחתו, בכול רגע נתון המבוטח יכול לברר מה כוללת פוליסת הביטוח שלו כדי שיוכל לממש את זכויותיו בהתאם. ביטוח הבריאות של חברת ביטוח 9000000 זול בכ- 30% ממחירי ביטוחי הבריאות שחברות ביטוח אחרות מציעות.