ביטוח AIG

חברת ביטוח AIG שבסיסה בארה"ב החלה לפעול בישראל בשנת 1997, החברה נמצאת תחת בעלות משותפת של הקונצרן העולמי AIG ושל חברת עורק. חברת AIG מעניקה פתרונות ביטוחיים במגוון של תחומים כגון: ביטוח רכב, ביטוח רכוש, ביטח דירות, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מסחרי וביטוחי חיים.

חברת ביטוח AIG מתגאה בכך שהינה חברת הביטוח המובילה בעולם בתחומים של תאונות אישיות וכי היא המוכרת הגדולה בארה"ב של ביטוחים מסחריים ותעשייתיים. חברת ביטוח AIG פועלת בכ- 130 מדינות ברחבי העולם ובנוסף לשירותים הביטוחיים היא מעניקה גם שירותים פיננסיים הקשורים בעיקר לתחום של ניהול השקעות.

 

חברת ביטוח AIG מציעה ביטוח רכב חובה, מקיף, צד ג' וביטוח אופנוע באמצעות פוליסות מקיפות במחירים אטרקטיביים ובסטנדרטים גבוהים של שירות איכותי, מקצועי ואמין. לקוחות חברת ביטוח AIG נהנים מהגב ומהחוסן של חברה השייכת לקבוצת AIG העולמית שהיא חברת ביטוח בינלאומית מובילה בעולם.

 

ביטוח החיים של חברת AIG מאפשר למשפחות המבוטחים להתמודד בצורה מכובדת ונוחה עם ההשלכות הכלכליות של פטירת המבוטח, במיוחד כאשר המבוטח היה אחד מהמפרנסים הראשיים במשפחה.את פוליסת ביטוח החיים הבסיסית של ביטוח AIG ניתן להרחיב גם למקרים של מוות או נכות כתוצאה מתאונה וגם למקרים של מחלה קשה המונעת מהמבוטח אפשרות להמשיך לעבוד.

 

את ביטוח המשכנתא הבסיסי שהבנקים מחייבים את לוקחי המשכנתא לעשות, חברת ביטוח AIG מוכנה להרחיב למקרים של נכות מוחלטת לצמיתות, מקרים של גילוי חלילה של מחלת לב או סרטן וגם למקרים של אבטלה. בנוסף על כך חברת ביטוח AIG מציעה מחיר אטרקטיבי במיוחד לביטוח המשכנתא מתוך התחשבות בזוגות הצעירים העומדים בפני הרכישה הגדולה של הבית או הדירה.

 

חברת ביטוח AIG מציעה ללקוחותיה ביטוח מיוחד של מוצרי חשמל ביתיים כגון: מזגנים, מקרר, תנור אפיה, טלוויזיה וכדומה, אשר מכסה גם את התיקונים וגם את עלות החלקים החילופים, הלקוח יכול לבחור אלו מכשירים חשמליים הוא רוצה לבטח ולשלם בעבור הפוליסה באמצעות 12 תשלומים שווים. השירות שניתן במסגרת ביטוח מוצרי חשמל מוענק על ידי מעבדות חברת "פל" טלוויזיות וידאו בע"מ.

 

חברת ביטוח AIG מציעה גם ביטוח מיוחד לאופניים ולרוכב האופניים, מדובר בפוליסה חדשנית וייחודית התואמת לצרכיו של רוכב האופניים ומגינה עליו גם מפני גניבת האופניים וגם מפניי נזקים שעלולים לקרות לאופניים בגין הרכיבה עליהם. פוליסת הביטוח מעניקה גם כיסוי במקרים של תאונת רכיבה הגורמת לשברים אצל הרוכב, נכות או חלילה מוות.

 

ביטוח הבריאות של ביטוח AIG מתחלק לשלושה סוגים עיקריים:

 

ביטוח AIG SURGERY המעניק פתרונות כלכליים למבוטחים הנזקקים לשירותים רפואיים שאינם מכוסים על ידי קופות החולים, או שירותים שנדרש להוסיף עליהם כסף.

ביטוח LADY AIG של חברת ביטוח AIG הינו ביטוח מיוחד לנשים המעניק להן כיסוי במקרה והן חלילה אובחנו בסרטן נשים כגון סרטן השד, הכיסוי מעניק למבוטחת פיצוי כספי חד פעמי בעת גילוי המחלה, פיצוי כספי בגין אשפוז וגם תגמולים חודשיים.

ביטוח "אופק לחיים" של חברת ביטוח AIG מעניק כיסוי ביטוחי ל- 33 מחלות ואירועים המסיר מהמבוטח את הדאגה הכלכלית הקשורה לגילוי המחלה ולטיפול בה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y