ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר שהחלה את פעילותה בשנת 1994, הינה חברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל ללא סוכנים. החל משנת 2007 לקוחות פרטיים יכולים לרכוש ביטוחי רכב באמצעות אתר האינטרנט של החברה, או באמצעות שיחת טלפון.

חברת ביטוח ישיר זכתה בשנת 2009 במקום הראשון והמכובד בתחרות של המרכז הישראלי לניהול בקטגוריה של "מערך שירות לקוחות בתחום של שותפות אסטרטגית והובלת שינויים", חברת ביטוח ישיר זכתה גם במקום הראשון בקטגוריה של "חדשנות ומקצוענות בשירות הלקוח".

 

חברת ביטוח ישיר חוללה מהפך בתחום הביטוח והיא רוצה להפוך לחברה המובילה בתחום של מוצרי ביטוח ליחידים ולמשפחה. החברה מעניקה שירות לקוחות מקצועי יחד עם מחירים אטרקטיביים. חברת ביטוח ישיר צומחת באופן עקבי ויציב במהלך השנים, מחזור העסקים של החברה עומד על כמיליארד ₪ בעיקר כתוצאה מגידול מתמיד בלקוחות חדשים ושימור על אחוז גבוה של הלקוחות הותיקים.

 

חברת ביטוח ישיר מוכרת ללקוחות פרטיים מגוון פתרונות ומוצרי ביטוח כגון: ביטוח חיים, ביטוחי בריאות, פוליסות ביטוח לרכב, ביטוח עסק, ביטוחי נסיעות ועוד.

 

בתחום של פוליסות ביטוחי רכב מציעה חברת ביטוח ישיר ביטוח מקיף המפצה על נזקים שנגרמו לרכב של הלקוח או לרכבו של מישהו אחר, ביטוח חובה שניתן לשלם במהירות ובנוחות, ביטוח צד ג' המכסה נזקים לרכב או לרכוש של צד שלישי כתוצאה מפגיעת הרכב המבוטח וביטוח אופנוע מוזל, את כל הביטוחים ניתן לרכוש ולנהל באמצעות אתר האינטרנט של החברה, דבר שיכול להוזיל בעבור הלקוח את עלויות רכישת הביטוח.

 

ביטוח נסיעות של חברת ביטוח ישיר מאפשר התאמת הביטוח לצרכים הספציפיים של הלקוח על פי אופי הנסיעה לחו"ל, תוך אפשרות בחירת חבילת הביטוח הנוחה והמשתלמת ביותר ללקוח, ניתן גם לרכוש ביטוח נסיעות משפחתי וביטוח נסיעות לתרמילאים הנותן כיסוי ביטוחי במקרי חירום, תקלה או נזקים שחלילה יכולים להיגרם במהלך הטיול שנחשב להרפתקני יותר.

 

במסגרת ביטוח הדירה, מציעה חברת ביטוח ישיר אפשרות לבחור דרך האינטרנט את סוג הנכס ולרשום את הפרטים הנמצאים בבית או בדירה, כדי לקבל הערכת מחיר עדכנית בנוגע לשווי תכולת הדירה. ביטוח תכולה מגן על רכוש שנמצא בתוך הבית מנזקים של גניבה או שריפה וביטוח מבנה מגן על המבנה עצמו.

 

חברת ביטוח ישיר מציעה פוליסת ביטוח ייחודית הנקראת "ביטוח תאונות אישיות" במסגרת פוליסה זו הלקוח מבוטח כנגד תאונות אישיות שיכולות להוות נטל כלכלי, אם חלילה כתוצאה מהתאונה תיפגע יכולת ההתפרנסות של המבוטח, או שתהליך ההחלמה מהתאונה ידרוש משאבים כלליים גדולים.

 

במסגרת רכישת פוליסת ביטוח חיים חברת ביטוח ישיר מעניקה אפשרות של מילוי שאלון באתר האינטרנט של החברה, אשר יעריך בעבור הלקוח את עלות ביטוח החיים הדרוש לו. באתר החברה יש מחשבון לביטוח חיים למשכנתא, מחשבון ביטוח בעבור פוליסת ביטוח למקרה מוות ומחשבון פוליסת ביטוח בריאות המכסה את המקרים שאינם מכוסים על ידי מערכת הבריאות הציבורית.

 

חברת מימון ישיר מבית חברת ביטוח ישיר מציעה ללקוחות מענה ישיר למימון רכישת רכב בישראל וגם חבילת פתרונות מימוניים וביטוחיים במסלולים רבים נוספים. חברת ביטוח ישיר מציעה אופציה של מימון קניית כלי רכב חדש באמצעות עסקה המבוססת על הלוואה בשווי של 80% מערך הרכב והחזרתה באמצעות הסדר תשלומים קבוע.