חברת הראל ביטוח ופיננסים

חברת הראל ביטוח ופיננסים היא חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה, החברה נמצאת בבעלות משפחת המבורגר והיא קבוצת הביטוח השלישית בגודלה בישראל. חברת הראל ביטוח ופיננסים עוסקת בתחומי הביטוח, פיננסים שוק ההון ותחום הנדל"ן.

חברת הראל ביטוח ופינססיים הוקמה בשנת 1975 ובמקורה היא הייתה סוכנות ביטוח קטנה שנקראה "המשמר". בשנת 2007 שונה שם החברה לשמה הנוכחי "הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ" או בקצרה "הראל ביטוח ופיננסים".

 

חברת הראל ביטוח ופיננסים מתגאה בקשרים הבינלאומיים הענפים שלה ובכך שהיא מייצגת חברות ביטוח זרות מהמובילות בעולם, מאזן החברה בשנת 2007 הסתכם בכ- 31 מיליארד שקל.

 

בתחום של פוליסות הביטוח, מציעה חברת הראל ביטוח ופיננסים – ביטוח חיים, ביטוח בריאות וסיעוד, ביטוח שיניים, ביטוח תאונות ומחלות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח רכוש, ביטוח לעסק ביטוח לתיירים ועוד.

 

בפוליסת ביטוח הבריאות מציעה חברת הראל ביטוח ופיננסים שירות ייחודי של ליווי רפואי צמוד במקרה של אירוע רפואי. רופא מומחה מרכז את המקרה של הלקוח ומלווה אותו החל משלב האבחנה ועד שלב הטיפול גם בבית הלקוח וגם במהלך האשפוז. כמו כן הלקוח יכול לקבל ייעוץ מרופאים מומחים נוספים בתחום הרלוונטי וליצור קשר באמצעות מוקד העומד לרשות החולה 24 שעות ביממה.

 

פוליסה ייחודית נוספת שיש לחברת הראל ביטוח ופיננסים היא פוליסת "חתונה בטוחה" מדובר בפוליסה ראשונה מסוגה בישראל המבטחת את אירועי החתונה במקרים של מכשולים בלתי צפויים כגון: ביטול האירוע בגלל נסיבות בלתי צפויות, גניבת כספי המתנות לחתונה, פגעי מזג אוויר, פציעה או מחלה, גיוס פתאומי של בן הזוג, נזק בלתי הפיך למקום שבו מתבצע האירוע ועוד. פוליסת הביטוח מכסה גם את האחריות כלפי צד שלישי בגין נזקים שקרו לרכוש או נזקי גוף תוך כדי האירוע.

 

חברת ביטוח הראל מציעה ללקוחותיה מגוון של מסלולי השקעה שפותחים מבחר של אפשרויות השקעה החל מהשקעה סולידית וכלה בהשקעות מסוכנות יותר, הלקוח יכול לעבור בין מסלולי ההשקעה ללא תשלום של עלויות נוספות. דמי הניהול במסלולי ההשקעה עומד בדרך כלל על סכום של 2% מדמי הצבירה, מלבד זאת אין עמלות נוספות על קנייה ומכירה של נכסים פיננסיים, דמי משמרת או דמי שבירה. ניתן גם להשתמש בתוכנית ההשקעה כעירבון להלוואה בתנאים אטרקטיביים.

 

הצוות המקצועי של חטיבת ההשקעות של חברת ביטוח הראל הינו צוות מיומן בעל מוניטין וניסיון רב בתחום זה, חטיבת ההשקעות מקפידה על פיזור ההשקעות כדי לשמור על רמת סיכון נמוכה וכדי להגיע לתשואות גבוהות במיוחד.

 

חברת הראל ביטוח ופיננסים מציעה למשקיעים העצמאיים אפשרות למסחר בחוזים עתידיים עם "הראל TRADE"  במסגרת זו הסוחר מקבל נגישות לאלפי סוגים של מוצרים כגון: מדדים, מטבעות חוץ, סחורות, אגרות חוב ומניות, הנסחרים בעולם בכול שעות היממה, המסחר בחוזים עתידיים מאפשר נזילות גבוהה ואפשרות למינוף על בסיס פיקדונות קיימים וגם אפשרות לגידור השקעות כדי להוריד את רמת החשיפה לסיכונים.

 

חברת הראל ביטוח ופיננסים מצליחה להשיג תשואות גבוהות לאורך זמן, והיא נחשב לאחת מקבוצות הביטוח והפיננסים המובילות והגדולות במשק הישראלי, חברת הראל נמצאת בין 100 החברות המובילות שנסחרות בבורסה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y