ביטוח מגדל

חברת ביטוח מגדל פועלת בישראל יותר מ- 70 שנה ויש לה יותר ממיליון וחצי לקוחות, החברה פועלת תחת תאגיד "מגדל אחזקות בטוח ופיננסים בע"מ" הנמצא בבעלות של קבוצת ג'נרלי האירופאית, בנק לאומי והציבור, בחברת ביטוח מגדל עובדים כ- 1,500 סוכנים ומנהלי הסדרים וכ- 3,400 עובדים.

חברת ביטוח מגדל מציעה ללקוחותיה מגוון של פוליסות ביטוח שמאפשרות ללקוחות להקטין חלק מהסיכונים הכלכליים כמעט בכל תחומי החיים של הלקוח. חברת מגדל מציעה ביטוח חיים המאפשר הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרה של פטירה, ביטוח סיעודי המעניק פיצוי חודשי במצב שבו המבוטח אינו יכול לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות, ישנה אפשרות לפוליסת ביטוח המעניקה פיצוי כספי במקרה של מחלה קשה ועוד.

 

בנוסף לביטוחים אלו מציעה חברת ביטוח מגדל גם ביטוח רכב הכולל ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף במחירים נוחים, העלות של פוליסת הביטוח משתנה על פי מספר פרמטרים כגון: גיל הנהג, סוג הרכב, היסטוריה קודמת ועוד. כמו כן, חברת ביטוח מגדל מעמידה מספר דרישות למיגון הרכב כאשר היא עושה ביטוח מקיף לרכב. באתר של חברת מגדל ביטוח ניתן לעשות ביטוח לרכב אונליין.

 

לאנשי העסקים מציעה חברת מגדל ביטוח מספר פתרונות כגון: ביטוח לבתי העסק, פוליסת ביטוח מודולארית לחברות גדולות, פוליסת ביטוח מיוחדת לתעשיית ההיי-טק, ביטוח לציוד מכני, ביטוח מטענים המובלים בצורה אווירית, ביטוח כלי שייט, ביטוח אחריות מקצועית לעורך הדין ועוד.

 

חברת ביטוח מגדל מציעה ללקוחותיה גם מספר אפשרויות ומסלולי חיסכון בהתאם לתקופת הזמן שבה הלקוח רוצה לחסוך, המסלולים כוללים בין השאר קרנות השתלמות לטווח בינוני לשכירים ולעצמאים, קופות גמל בעלות תשואה גבוהה לאורך זמן, קופת גמל לתגמולים ולפיצויים, קרנות פנסיה ועוד.

 

חברת ביטוח מגדל מנהלת נכסים בשווי של 150 מיליארד ₪ באמצעות קרנות הנאמנות שלה. קרנות הנאמנות של החברה מנוהלות בצורה מקצועית על ידי מיטב האנשים בתחום בהתאם לאפיקים השונים המותרים על פי מדיניות הקרן הספציפית ובהתאם להנחיות וועדת ההשקעות של החברה. המטרה של קרנות הנאמנות השונות היא להשיג תשואה רציפה וגבוהה לאורף זמן תוך שמירה על רמת סיכון נמוכה. ניתן להשקיע בקרנות הנאמנות של חברת מגדל כמעט בכל סכום על ידי רכישת מספר יחידות בהתאם לרצונו של הלקוח. קרנות הנאמנות של חברת ביטוח מגדל הן נזילות והן בדרך כלל מתרכזות באפיק השקעה מרכזי אחד כגון: קרנות שקליות, קרנות אגרות חוב של המדינה, קרנות לטווח קצת, קרנות אגרות חוב בחו"ל, קרנות אגד ישראלי, קרנות ממונפות, קרנות מנייתיות בחו"ל, קרנות מנייתיות בארץ ועוד.

 

חברת ביטוח מגדל מציעה ללקוחותיה אפשרות לבניית תיק השקעות אישי, הלקוחות עונים על שאלון ונפגשים עם מנהל תיק ההשקעות, כדי למצוא את המכשירים הפיננסיים המתאימים ביותר לאותו לקוח תוך התחשבות בצרכים שלו, בנכסים הקיימים, ברמת הסיכון שהוא מוכן ליטול על עצמו, בנזילות של התיק, בטווח ההשקעה ועוד.

החלטות ההשקעה בתיק הלקוח נעשות על פי ניתוח כלכלי אשר מקבל את אישור המחלקות המתמחות בבית ההשקעות. וועדת השקעה תקופתית היא אשר קובעת את מדיניות ההשקעה של החברה בהליך מסודר וקבוע.

ניהול הסיכונים של חברת ביטוח מגדל נעשה באמצעות מערכת מתקדמת אשר מספקת ניתוח של הסיכונים בשוק יחד עם כלים מתקדמים לניהול סיכוני אשראי, בקרה פנימית ובניית מודלים להערכת הסיכונים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y