ביטוח הפניקס

חברת ביטוח הפניקס נוסדה בשנת 1949 על ידי דוד חכמי ז"ל, החברה מעניקה מגוון רחב של מוצרי ביטוח וכלים פיננסיים להשקעה, כאשר היא שמה בראש סדר עדיפותיה את השירות המקצועי והאישי ללקוחותיה ומתן מענה לצרכים שלהם בכל תחום בחייהם הכלכליים והפרטיים.

חברת ביטוח הפניקס מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח שעוזרים ללקוחות להימנע מנזקים כספיים רציניים, החברה מכסה את כל ענפי הביטוח החל מביטוח חיים וכלה בביטוח רכב.

חבילות הביטוח אשר חברת ביטוח הפניקס מציעה הם: ביטוח רכב הכולל ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. ביטוח דירה המעניק פיצוי כספי במקרים שבהם אירע נזק למבנה הדירה או נזק לרכוש שנמצא בתוך הדירה. ביטוח בריאות פרטי המעניק כיסוי לתרופות, טיפולים, ניתוחים גם בארץ וגם בחו"ל. ביטוח סיעוד המאפשר פיצוי חודשי שיעזור במימון הטיפול במבוטח הסיעוד, בין אם מדובר בטיפול בבית המבוטח, או בטיפול במוסד סיעודי. ביטוח חיים המגן על קרוביו של המבוטח ומעניק להם קצבה קבועה לאחר מותו. ביטוח מנהלים המבטיח את עתידו הכלכלי של המבוטח לאחר הפרישה לפנסיה או במקרה של עזיבת העבודה. ביטוח עסקים המעניק פיצוי כספי במקרה של נזקים נגרמים לבית העסק כגון אובדן רכוש, או גניבת קניין רוחני וכדומה. ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת הביטוח פניקס מעניק פיצוי כספי במקרים של הזדקקות לטיפול רפואי בזמן השהות בחו"ל, גניבה או אובדן של ציוד וכדומה.

 

חברת ביטוח הפניקס מציעה ללקוחותיה שיטה מתקדמת לניהול החיסכון הפנסיוני שלהם, שיטה זו שנקראת "שיטת הפניקס", מציעה מספר פתרונות פיננסים מתוחכמים המבוססים על אסטרטגיית השקעה במדדים, שיטה זו מותאמת לכל לקוח על פי העדפותיו האישיות על ידי התאמת הרכב הנכסים במסלול החיסכון הפנסיוני של הלקוח, לתקופת החיסכון שנותרה ללקוח. שיטת הפניקס מאפשרת גם בחירת נכסים פיננסיים בחו"ל אשר ההשקעה בהם נעשית באמצעות מדדים סקטוריאליים או מדדים כלל עולמיים. התיק הפנסיוני של לקוח חברת ביטוח הפניקס הוא תיק אישי המושפע ממספר פרמטרים כגון: מידת הסיכון שהלקוח מעוניין ליטול על עצמו, טווח ההשקעה, מידת החשיפה להשקעות בחו"ל שהלקוח מעוניין בה, ניהול נפרד של כספי הפיצויים מכספי החיסכון ועוד.

 

פוליסת החיסכון "אקסלנס אינווסט" של חברת ביטוח הפניקס שנעשתה בשיתוף פעולה עם "אקסלנס נשואה" מאפשרת ניהול אפיקי השקעה באמצעות הפקדה חודשית של מינימום 350 ₪, או באמצעות הפקדות חד פעמית בסכום מינימום של 7,000 ₪, התוכנית מכילה 100% חיסכון ללא רכיב ביטוחי, למרות שמדובר בהשקעה בסכומים נמוכים יחסית הניהול של פוליסה זו זהה לניהול תיקי ההשקעות הגדולים.

"אקסלנס אינווסט" נהנית ממבחר של מסלולי השקעה בהתאמה אישית וברמות סיכון שונות, ניתן לעבור באופן חופשי בין מסלולי ההשקעה ללא תשלום של עלויות נוספות, ניתן למשוך את הכסף בכל זמן נתון.

 

חברת ביטוח הפניקס מחזיקה ברשיון לניהול קופות בהתאם לתקנות של מס ההכנסה, החברה מציעה מגוון של קופות גמל וקרנות השתלמות כגון: הפניקס פיצויים ותגמולים שהוא מסלול השקעה סולידי, הפניקס תגמולים ופיצויים מנייתי שיש לו חשיפה גבוהה לשוק המניות, הפניקס השתלמות ללא מניות, הפניקס פיצויים מרכזית, הפניקס השתלמות כללי המאוזן בין אפיקי השקעה שונים ועוד.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y