ביטוח נסיעות כלל

מהו ביטוח נסיעות? ביטוח נסיעות הוא ביטוח שיכול מאוד לעזור אם חלילה קורה משהו בלתי צפוי בזמן שהייה בחו"ל, ויש צורך בטיפול תרופתי, טיפול רפואי או אף גרוע מכך. הטיפולים האלו, כשנעשים באופן פרטי וללא ביטוח בריאות, יכולים להגיע לעלויות כספיות גבוהות מאוד, וכך מלבד עגמת הנפש שבצורך באותם טיפולים, תגיעו למצבים לא נעימים ולדרישות כספיות גבוהות מאוד.

לשם כך רוכשים ביטוח נסיעות לפני הנסיעה לחו"ל, וחוסכים דאגה או בעיות כספיות. את ביטוחי הנסיעות ניתן לרכוש דרך גורמים שונים, ובהם חברות הביטוח. בין חברות הביטוח שמציעות ביטוחי נסיעות, תמצאו את ביטוח נסיעות כלל.

חברת כלל, שהיא חברת ביטוח ותיקה ואמינה, מציעה מגוון רחב של מסלולי ביטוחי נסיעות תחת ביטוח נסיעות כלל, כך שכל אחד יכול למצוא את הביטוח שמתאים לו ולטיול שהוא מתכנן. חשוב לדעת, שמלבד המצב הבריאותי שלכם, שעליו אתם נדרשים להצהיר ברמה זו או אחרת לפני רכישת הפוליסה, חשוב להתאים את פוליסת הביטוח לסגנון הטיול שלכם. לא כל טיול מתאים לכל פוליסה. לדוגמה אם אתם מתכננים פעילויות ספורט אקסטרים, כדאי לכם לבדוק ולרכוש פוליסת ביטוח שתתאים לכם.

לכן בביטוח נסיעות כלל יצרו סוגים רבים ומפורטים של ביטוחי נסיעות.

ביטוח נסיעות כלל, הוא ביטוח שכולל פוליסות שונות, בהן תמצאו את כלל עולמי, כלל עולמי sure, כלל עולמי extra sure, כלל עולמי +, כלל עולמי extra sure+, כלל עולמי executive ועוד. כשכל פוליסה שונה מעט מרעותה, ומספקת ביטוח שונה מעט וכיסויים אחרים או שונים בגובהם. מומלץ לקרוא את עיקרי הפוליסות, ולהחליט על הפוליסה שתתאים לכם מכולם. פוליסת הביטוח כלל עולמי, היא פוליסת הביטוח הבסיסית של ביטוח נסיעות כלל, והיא מקנה ביטוח טוב ואמין לאנשים בריאים עד גיל 60, ונותנת כיסוי של עד חצי מיליון דולר. פוליסת הביטוח כלל עולמי sure, היא פוליסה מעט משודרגת, ובין השאר היא מציעה כיסוי עד לגובה של 750,000$, וכיסוי שנוגע לאיחור בהגעת המטען- כלומר במקרה שבו המזוודות והמטען לא מגיעים ויש צורך בקניית חדשים.

פוליסת הביטוח של ביטוח נסיעות כלל שנקראת כלל עולמי extra sure, היא פוליסה מקיפה מעט יותר, ונוסף על כל מה שהפוליסה הקודמת כוללת, בפוליסה זו נכללות גם בעיות והוצאות כספיות שנגרמות עקב שביתה, פיצוי על שהייה לא מתוכננת בבית חולים, כיסוי במקרה של שבר במשקפיים, ועוד. ביטוח נסיעות כלל שנקרא ביטוח נסיעות כלל עולמי +, הוא ביטוח נסיעות שתוכנן לאנשים שיש להם מחלה כרונית כלשהי, או לנשים בהיריון. אלו מצבים שלא מונעים נסיעה לחו"ל ושהות מהנה, אך דורשים ביטוח נסיעות מקיף מעט יותר, וביטוח הנסיעות כלל עולמי + הוא הביטוח המספק עבורם.

הפוליסות הנוספות שונות בסוגי הכיסויים ובעיקר בגובהם, כך שניתן להתאימן לכל סוג של מטייל או טיול. אם בכל זאת לא מצאתם פוליסה שתתאים לכם בדיוק, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ביטוח נסיעות כלל, ולהוסיף כיסויים או לשנות את הפוליסה בהתאם לרצוי ולאפשרי.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות