ביטוח נסיעות הראל

ביטוחי נסיעות הם ביטוחים חשובים לכל מי שנוסע לחו"ל או מתכנן נסיעה. ביטוח נסיעות מגן עלינו במקרים שבהם אנו נזקקים לטיפול רפואי כלשהו בארץ אחרת, או לעזרה רפואית בשעת חירום או במקרה אחר לא מתוכנן מראש. כמו כן ביטוחי נסיעות יכולים לתת לנו כיסוי כספי לנזק שעלול לקרות לכבודה שאנו נושאים עימנו, ולתקלות הקשורות בכרטיסי הטיסה, ועוד.

ביטוח נסיעות יש לרכוש טרם הנסיעה, וניתן לרכוש אותו במגוון רחב של חברות- כמו קופות חולים, חברות ביטוח ועוד, בין חברות הביטוח תמצאו את חברת הראל, שמציעה את ביטוח נסיעות הראל.

ביטוח נסיעות הראל מציע מסלול מיוחד שנקרא all in one, שהיא תכנית מיוחדת, שכוללת מגוון רחב של כיסויים- כמו כיסויים לספורט אתגרי, בעיות שדורשות איתור וחילוץ, הטסה רפואית ועוד. הפוליסה הזאת מוגבלת לאנשים בריאים עד גיל שישים, וניתן לרכוש אותה לגבי כל ארצות העולם. ביטוח נסיעות הראל מציע את הפוליסה הזאת, שנחשבת לפוליסה רחבה ביותר מבחינת היקף הכיסוי שלה, ושמתאימה למגוון של אנשים וסוגי טיולים.

כך למשל, ביטוח נסיעות הראל מכסה גם פעילויות אקסטרים שבפוליסות ביטוח בסיסיות של חברות אחרות לא מכוסות- כמו בנג'י, סנפלינג, רפטינג ועוד. נוסף על אלו, ישנם כיסויים רבים נוספים וחשובים- רעידת אדמה, כיסוי על אבדן כבודה וכד'. אם אתם מתכננים לנסוע לבצע ספורט חורף כמו סקי, עליכם להודיע זאת לביטוח נסיעות הראל, ולהרחיב את כיסוי הפוליסה, כמו גם אם אתם נושאים איתכם מחשב אישי נייד ורוצים לבטח אותו.

באתר האינטרנט של חברת הראל, תוכלו למצוא מידע רב בנוגע לפוליסת הביטוח ביטוח נסיעות הראל. מומלץ לקרוא על הכיסויים השונים, ולבדוק את עיקרי פוליסת הביטוח, כדי להיות בטוחים שהיא אכן מתאימה לכם ולאופי הטיול שאתם מתכננים. עיקרי הפוליסה של ביטוח נסיעות הראל, כוללים סעיפים רבים בתחומים שונים כמו למשל- הוצאות בזמן אשפוז והוצאות שלא בזמן אשפוז, פינוי יבשתי, פינוי אווירי, פינוי ימי, טיפולי חירום לשיניים, הטסה רפואית לישראל, ביטול נסיעה, קיצור נסיעה, מילוט, העברת גופה, ביטוח צד ג', גניבה או פריצה לרכב, שחזור מסמכים ועוד.

כפי שניתן לראות, ביטוח נסיעות הראל כולל סעיפים רבים בתחומי הרפואה, אך סעיפים נוספים בתחומי הכבודה והמטען. חשוב לזכור, שביטוח נסיעות טוב, כמו זה שמציע ביטוח נסיעות הראל, הוא ביטוח שאינו עוסק בצד הרפואי בלבד. בטיולים לחו"ל ישנו אלמנט כלכלי לא קטן, וחשוב לשים לב שפוליסת הביטוח תכסה גם מקרים שבהם ניתן להפסיד כסף כתוצאה מאבדן או בעיה אחרת.

פספוס של טיסה, למשל, הוא דבר שיכול לעלות הרבה כסף- ישנו צורך לרכוש כרטיס טיסה חדש, ועוד. על ידי רכישת ביטוח נסיעות של ביטוח נסיעות הראל, אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לקבל החזר כספי במקרה כזה, ובמקרים רבים נוספים. אם יש לכם בקשות מיוחדות או דברים מיוחדים או יוצאי דופן שאתם מתעדים לעשות בטיול- הודיעו זאת לסוכן הביטוח וודאו שאת מרחיבים את הפוליסה בהתאם.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות