ביטוח נסיעות הפניקס

חברת הפניקס, חברת ביטוח ידועה, מוכרת וותיקה בישראל, מציעה את ביטוח נסיעות הפניקס – סדרה של ביטוחי נסיעות שמגנים על הנוסעים לחו"ל מפני מקרים שונים, ומקנה להם כיסוי לתשלומים שונים, במקרה של צורך בטיפול רפואי, או במקרים שקשורים למטען שהם נושאים עימם. כיום, רוב האנשים מודעים לחשיבות שברכישתו של ביטוח נסיעות, ואינם מוותרים עליו. עלותו של ביטוח נסיעות אינו גבוה, והשווי שלו במקרה שיש צורך להשתמש בו יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד.

ביטוח נסיעות הפניקס יכול להיות מותאם לסוג הטיול שאתם הולכים לעשות, למצבכם האישי ולדברים נוספים. כך למשל ישנו כיסוי שמתאים לטיולים תרמילאים, כיסוי לספורט אתגרי ולספורט חורף כמו סקי, כיסויים לנסיעות עסקים, כיסויים להיריון ולמקרה שבו יהיה צורך בטיפול בפג, ועוד. אם אתם נמצאים במצב רפואי מסוים, כלומר שאינכם בריאים לגמרי, עליכם להודיע זאת לסוכן הביטוח, ולדאוג שתקבלו מביטוח נסיעות הפניקס פוליסה שתתאים לכם ככל האפשר, ותגן עליכם במקרה הצורך.

ביטוח נסיעות הפניקס מציע ארבעה מסלולי ביטוחי נסיעות עיקריים, כשכל פוליסה ניתן להרחיב ולשנות עוד בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם למגבלות שנקבעו על ידי חברת הביטוח.

הביטוח הראשון נקרא ביטוח נוסעים הפניקס travel, והוא כולל סעיפים סטנדרטיים ופוליסה בסיסית, אמינה ומקצועית, שיכולה בהחלט להתאים לאנשים בריאים או ללא בעיות או צרכים מיוחדים.

המסלול השני שמציע ביטוח נסיעות הפניקס, הוא ביטוח הפניקס business- ביטוח נסיעות שנתי. מהו הביטוח הזה? זהו ביטוח שמתאים מאוד לאנשים עסקים שמרבים בנסיעות לחו"ל. כמו כן, אם רוכשים את הביטוח הזה, מקבלים ביטוח גם לנסיעות של חופשה, שאינן קשורות למשפחה. כלומר זהו מסלול של ביטוח שנתי- שכולל ביטוח נסיעות הפניקס למשל השנה כולה.

הסוג השלישי הוא ביטוח נסיעות הפניקס ביטוח תרמילאים- הפניקס מוצ'ילר. התכנית הזאת (ששמה מגיע מהמוצ'ולורים מדרום אמריקה) היא תכנית ביטוח מצוינת שמתאים לאלו שנוסעים לטיול תרמילאים ארוך. בישראל, צעירים רבים אחרי צבא יוצאים לטיול שכזה, וחשוב שיהיה להם ביטוח נסיעות מתאים, לכל מקרה. הכיסוי הרחב שמציעה הפוליסה כולל איתור וחילוץ, כיסוי על פעילויות ספורט אקסטרים, חילוץ במקרה של שימוש בסמי הזיה, ועוד סעיפים שהותאמו במיוחד לשהות ארוכה בחו"ל של צעירים.

הסוג הרביעי של ביטוח נסיעות הפניקס, הוא ביטוח רפואי לחו"ל- davidshield- והוא ביטוח שמיועד לאנשים שמתעדים לשהות בחו"ל שהות ארוכה במיוחד. מה הכוונה? אנשים שהולכים לכמה שנים, לשליחות, לקורס לימודי, להחלפת סטודנטים ועוד. זהו כיסוי בסיסי ויסודי, שמקנה כיסוי עבור טיפולים רפואיים ביותר מ-140 מדינות ברחבי העולם כולו.

כל סוגי הביטוח של ביטוח נסיעות הפניקס ניתנים להרחבה במידת הצורך. רק וודאו כאשר אתם מדברים עם סוכן הביטוח, שיש לו את כל המידע הדרוש עליכם, על מצבכם הבריאות ועל אופי הטיול שאליו אתם יוצאים. ביטוח מתאים ומקצועי יכול לעשות את ההבדל, להוביל לראש שקט וטיול רגוע ונעים, ללא דאגות מיותרות.

מלא את פרטייך וקבל הצעת ביטוח נסיעות