הראל תעודות סל

תעודות סל, הן מוצר פיננסי פופולארי, שצובר תאוצה הולכת וגדלה בשנים האחרונות. כאשר רוכשים תעודות סל, למעשה רוכשים אופציה לרכישת מניות שונות, שנמצאות במדד שאליו צמודה תעודת הסל. אם תעודת הסל שרכשת צמודה למדד של 75 המניות הטובות בשוק, תוכלו להחליף את תעודת הסל כשתרצו, באותן מניות, או לחילופין  לקבל את שוויין הכספי.

תעודות סל ניתן לרכוש דרך בתי השקעות שונים, שמציעים את תעודות הסל כחלק מסל המוצרים הפיננסיים שלהם. כך למשל תמצאו את הראל תעודות סל, של חברת הראל.

 

קצת על חברת הראל

הראל סל, שהיא החברה שמציעה את הראל תעודות סל, היא חברה שנמצאת בבעלותה המלאה של קבוצת הראל השקעות ביטוח ופיננסיים- שהיא אחת החברות המובילות בשוק בתחום הביטוח. הראל תעודות סל, מציעה מגוון של כ-35 תעודות סל שונות- כלומר שצמודות למדדים שונים, בניהולם של אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים בתחום הפיננסים, המסחר בבורסה בכלל ותעודות סל בפרט.

חברת הראל, היא חברה שנוסדה בשנת 1982, ומציעה כיום שלל של מוצרים בתחומי הביטוח והפיננסיים- ביטוח חיים, ביטוח כללי, ביטוחי בריאות, קרנות פנסיה וגמל, ניהול תיקי השקעות, הראל תעודות סל ושירותי נוספים. מבחינת השליטה בחברה, מחציתה בשליטת משפחת המבורגר, ומחצית בשליטת הציבור (כלומר שמחצית ממניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב).

בתחום הביטוח הראל ההיא בעלת הראל חברה לביטוח בע"ח, דקלה חברה לביטוח בע"מ, המשמר סוכנות לביטוח בע"מ, חברת ביטוח ביוון, חברת ביטוח בטורקיה, EMן חברה לביטוח משכנתאות וחברות נוספות. בתחום החיסכון לטווח ארוך להראל קופות גמל וקרנות פנסיה בשווי של מיליארדי שקלים. בתחום ההשקעות, החברה הרחיבה את פעילותה בתחום בשנים האחרונות, כמו גם בתחום הנדל"ן.

ובשוק ההון החברה מציגה את הראל פיננסים בע"מ, הראל פיא קרנות נאמנות, הראל סל- הראל תעודות סל, הראל פיננסים ניהול תיקים והראל פיננסים מסחר וני"ע. כך שכפי שניתן להתרשם, לחברה יש מגוון רחב של פעילויות וחברות בתחומי הביטוח והפיננסיים, והיא נחשבת לחברה יציבה, בעלת ניהול מקצועי ואמין.

 

תעודות סל של הראל תעודות סל

בתחום תעודות סל, הראל תעודות סל מציעה תעודות סל בתחום האג"ח הממשלתי, האג"ח הקונצרני, מדדי המניות, מדדים בינלאומיים, סחורות, מדדי מניות אגרסיביים, מורכבות ועוד. בכל תחום כזה תמצאו כמה סוגים שונים של תעודות סל, כך שניתן לצמצם את הבחירה עוד ועוד, ולהגיע לבחירת תעודת סל שמתאימה לכם ביותר. הנה סקירה קצרה של חלק מתעודות הסלים שבקטגוריות השונות:

באג"ח הממשלתי- הראל סל גליל, הראל סל ממשלתי שקלי והראל סל שחר. באג"ח הקונצרני- סל תל בונד 20, סל תל בונד 40 וסל תל בונד שקלי. במדדי מניות- הראל סל ת"א 25, סל ת"א 100, סל נדל"ן 15, סל פיננסיים, סל תל דיב 20 וסל יתר. בסל המדדים הבינלאומיים- הראל סל דאו ג'ונס אג"ח קונצרני, נסד"ק 100, סל ברזיל וסל הודו. בסל סחורות- סל זהב. בתעודות סל מורכבות, מציעה הראל תעודות סל בין השאר את הראל סל תיק מניות פרימיום

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y