אינדקס תעודות סל

תעודות סל הן מוצר פופולארי במסחר בבורסה. כל תעודת סל בוחרת מדד כלשהו, מבין מגוון המדדים, ונצמדת אליו, ולאחר מכן ניתן להמיר את תעודת הסל במניות השונות שבאותו מדד, או בניירות הערך שבמדד שאליו התעודה צמודה. כך לדוגמה, במקום לרכוש מניות של חמישים המניות המובילות בשוק ובבורסה, ניתן לקנות תעודת סל שצמודה למדד של חמישים המניות המובילות, ובעת הצורך להמיר אותה למניות של ממש.

תעודות סל ניתן לרכוש דרך בנקים שמפעילים אותן, ודרך בתי השקעות שבונים תעודות סל שונות ומנהלים אותן. אחד מבתי ההשקעות האלו נקרא אינדקס, שמציע את אינדקס תעודות סל.

 

קצת על אינדקס תעודות סל

אינדקס תעודות סל, היא חברה שנמצאת בבעלותה של חברת ברק קפיטל וחברת דש ניירות ערך. ברק קפיטל היא חברה מובילה בתחום הנגזרים, וחברת דש ניירות ערך היא בית השקעות מוביל ומוערך. בנושא תעודות הסל, אינדקס תעודות סל שינתה מעט סעיפים, וחידשה בתחומים מסוימים שקשורים לתעודות סל. כך לדוגמה, בתעודות הסל של אינדקס תעודות סל ישנה חלוקה של דיבידנד מלא בתעודות סל שצמודות למדדים ישראליים, החשיפה המט"חית בתעודות שצמודות למדדים זרים מנוטרלת, וכן מונפקות תעודות סל מורכבות. כל אלו חידוש שהציעה אינדקס תעודות סל ללקוחותיה.

אינדקס תעודות סל מציעה מגוון רחב של תעודות סל, ביניהם תמצאו תעודות סל אג"חיות, תעודות סל שצמודות למדדים של מניות ישראליות, תעודות סל שצמודות למדד מניות חו"ל, תעודות סל שקליות, תעודות סל מט"ח ועוד. אם ברצונכם להיכנס לתחום המסחר בבורסה, אך אין לכם ידע, אין  לכם סכומי כסף גדולים להשקיע ובכלליות הייתם רוצים פשוט להתנסות מעט, תעודות סל יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

 

מה בתעודות הסל של אינדקס

תעודות הסל, כמו אלו שמציעה אינדקס תעודות סל, הם מוצר פיננסי שהולך וצובר תאוצה ופופולאריות בשנים האחרונות. אנשים רבים, שאין להם את הזמן ואת הפנאי הדרושים כדי ללמוד לעומק את נושא הבורסה, להתעמק במוצרים הפיננסיים השונים ובסוגיה השונים של ניירות הערך, ולהגיע לבד לרשימות של מניות נחשבות ומוצלחות, מעדיפות פעמים רבות לרכוש תעודות סל בעלות תשואה טובה ודוחות חיוביים, ולסמוך על ניהולן של התעודות והיצמדותן למדדים השונים.

מבין המגוון הרחב של תעודות הסל שמציעה אינדקס תעודות סל, הנה רשימה חלקית: אינדקס שחר כללי, אינדקס גילונים, אינדקס שקל, אינדקס צמוד 5-10, אינדקס שחר, אינדקס תיק ממשלתי קצר, אינדקס תיק אג"ח מאוזן, אינדקס 80/20 חו"ל, אינדקס יתר 50, אינדקס ת"א 75, אינדקס ת"א בנקים, אינדקס פיננסים, אינדקס דקס שקלי, אינדקס קוריאה שקלי, אינדקס ראסל 2000 שקלי, אינדקס הודו, אינדקס מעוף אגרסיבי, אינדקס דולר ועוד.

באתר האינטרנט של החברה תוכלו למצוא מידע רב בנושא אינדקס תעודות סל, כמו גם מידע ליצירת קשר ישיר עם מנהלי מחלקות בחברה. ישנה חלוקה ללקוחות מוסדיים, לדסק מניות ישראלי, לדסק מניות חו"ל ומט"ח, ולדסק אג"ח ומורכבות, כך שתוכלו לביות בטוחים ורגועים, ולדעת שלכל תחום יש את המנהל המתאים, שיש לו את הידע והניסיון בתחום הספציפי הזה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y