קסם תעודות סל

מהן תעודות סל?

תעודות סל הן מוצר פיננסי שנסחר בבורסה לניירות ערך, וניתן לקנות אותו כמו שקונים מניה או נייר ערך מסוג אחרת. התעודה היא תעודת התחייבות. היא עוקבת אחרי המדדים השונים שנסחרים בבורסה, ועוקבת אחרי כל המניות שקשורות לאותו מדד. בהתאם לשינויים השונים שמתרחשים במדד- עלייתו או ירידתו- עולה ויורד גם השווי של תעודות סל.

לאילו מדדים נצמדת תעודת הסל? על פי בחירתה – יש תעודות סל שצמודות למדד של עשרים וחמש המניות הגבהות, יש שצמודות למדדי סחורות- זהב, כסף, נפט ועוד. יש כאלו שצמודות למדד המט"ח וכן הלאה. תעודות סל מונפקות על ידי גורמים שונים, ובהן גם בתי השקעות. כמו קסם תעודות סל.

 

בבורסה לניירות ערך שבתל אביב, נסחרות יותר מ-400 תעודות סל, במחזור של כ-50 מיליארד ₪ בשנה, כך שזהו תחום מתפתח וריווחי ביותר. את תעודות הסל אפשר להמיר במניות אמיתיות של אותם מדדים שאליהן הן צמודות, או לקבל שווי כספי של אותן מניות. כך שניתן להמשיך ולסחור בתעודות הסל עוד ועוד, ולצבור מניות בשווי גבוה, או ל חילופין להמיר את התעודות בכסף, תלוי בהעדפת המשקיע.

 

קסם תעודות סל

קסם תעודות סל הן תעודות סל מבית ההשקעות אקסלנס, שהוא בית השקעות מוביל, מוכר ומקצועי בישראל. בתחום תעודות הסל, בית ההשקעות מציע מגוון עצום של למעלה ממאה תעודות סל שונות, שצמודות למדדים שונים, של מניות, סחורות, מטבעות ועוד. קסם תעודות סל פועלת החל משנת 2003, וכיום היא נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום תעודות הסל.

באתר האינטרנט של החברה, ניתן לעקוב אחרי כל תעודות הסל של קסם תעודות סל, ולצפות בתשואה היומית שלהן, בתשואה השבועית, החודשית ואף השנתית. כך שאם אתם שוקלים לרכוש תעודת סל כלשהי דרך קסם תעודות סל, מומלץ לקרוא על הנושא, ולבחור בתעודת סל שתתאים לכם, ולאופי ההשקעה שתרצו לעשות. בין המגוון העצום של תעודות הסל של קסם תעודות סל, תמצאו תעודות שצמודות למדד ההודי, לנפט, לסחורות חקלאיות, למדד אוסטרליה, ל-25 המניות הגבוהות שבבורסה הישראלית, למדד האנרגיה, למדד התל טק, למדד סקנדינביה, למדדי נדל"ן שונים, למדד אירו, למדד סין, למדד אג"ח, למדד אפריקה ועוד מגוון רחב של מדדים שונים, בארץ ובחו"ל.

תעודות הסל השונות שמציעה קסם תעודות סל, שונות בדברים נוספים מלבד המדד שאליו הן צמודות. דמי הניהול יכולים להשתנות, רמת הסיכון כמובן יכולה להיות שונה בין תעודה לתעודה, מספר הגורמים במדד שאליו התעודה צמודה, רמת ההשקעה שדרושה בניהול תעודת הסל, מספר החברים שבה- כלומר הפופולאריות שלה ועוד. אם יש לכם מכר שיש לו ניסיון או ידע בבורסה, מומלץ להתייעץ איתו לפני רכישת תעודת סל, ולשמוע על מה הוא ממליץ מניסיונו.

באתר האינטרנט של קסם תעודות סל, תוכלו למצוא מידע רב בנוגע לתעודות סל, כמו שאלות ותשובות, דוחות בנושאים שונים, מחשבונים שונים שקשורים לניירות ערך, פורום ורשימה מפורטת של כל תעודות הסל שמפעילה קסם תעודות סל.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y