מבט תעודות סל

מבט תעודות סל היא חברה שפועלת תחת כלל פיננסיים, שהיא חברה גדולה ויציבה בתחום הפיננסיים. החברה היא חברה ציבורית, שהונפקה בבורסה לניירות ערך בת"א בשנת 2007, וכיום היא נחשב לגוף הפיננסי החוץ בנקאי הוותיק בישראל. כלל פיננסיים, שכולל בתוכה את מבט תעודות סל, משתייכת לקבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסיים, שבבעלות קבוצת אי.די.בי.

החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים פיננסיים, ביניהם: ניהול קרנות נאמנות, ניהול פיקדונות, שירותי מסחר עצמאי, ניהול תיקי השקעות- בארץ ובחו"ל, מוצרי חיסכון לטווח ארוך, גיוסי הון, שירותי נאמנות, טיפול בעסקאות מיזוגים ורכישות, שירותי מסחר במט"ח, וכמובן תעודות סל מטעם מבט תעודות סל.

 

מהן תעודות סל?

תעודת סל היא נייר ערך שנמכר בבורסה לניירות ערך בת"א. כל תעודת סל בוחרת במדד כלשהו ונצמדת אליו. ישנם מדדים רבים שניתן להיצמד אליהם- מדדי סחורות כמו זהב, כסף, נפט ותירס, מדדי מט"ח כמו אירו, דולר וין, מדדי מניות כמו ת"א 25- שהוא מדד שמדרג את עשרים וחמש המניות השוות, ומדדים נוספים. כאשר קונים תעודת סל, כאילו קונים אופציה לרכישה של המניות שבמדד הצמוד לתעודת הסל. לאחר מכן, כשרוצים ניתן להמיר את תעודת הסל שרכשת באותן מניות, או למכור את תעודת הסל ולקבל את שוויין הכספי של אותן מניות. תעודת סל הוא מוצר פיננסי שמנוהל על ידי בתי השקעות כמו מבט תעודות סל, או על ידי בנקים וגורמים נוספים.

מבט תעודות סל מציעה תעודות סל אג"ח בישראל, תעודות סל מניות בישראל, תעודות סל מניות בחו"ל, תעודות סל בחסר (שורט), תעודות סל מטבע חוץ, תעודות סל אגרסיביות ותעודות סל מורכבות. בכל קטגוריה ניתן למצוא מספר תעודות סל, כך שהבחירה מרובה. באתר האינטרנט של מבט תעודות סל, תוכלו למצוא מידע שימוש בנוגע לתעודות סל ומוצרים פיננסיים נוספים של מבט תעודות סל, כמו גם תשובות לשאלות נפוצות ומידע רב על ניהול תיקי השקעות.

בקטגוריית מבט תעודות סל של מדדי מניות בישראל, תמצאו את מבט ת"א 100, מבט ת"א 75, מבטח בנקים, מבט תל דיב, מבט נדל"ן 15, מבט תל טק 15, מבט פיננסיים, מבט יתר ת"א ועוד. בקטגוריית אג"ח בישראל של מבט תעודות סל, תמצאו את מבט תל בונד 20, מבט גילון, מבט גליל 5-10, מבט שחר 0-2, מבט שחר 5+, מבט מק"מ ועוד. בקטגוריית מדדי מניות בחו"ל, תמצאו בין השאר את מבט פוטסי, מבט סחורות, מבט דקס, מבט זהב, מבט ניקיי שקלי, מבט אנרגיה חלופית, מבט אוסטרליה, מבט עולמי ועוד.

בקטגוריית מניות בחסר, תמצאו בין השאר את חסר ת"א 25, חסר נדל"ן 15, חסר נאסד"ק, חסר תל בונד 20 וחסר תל בונד שקלי. במדדי המט"ח תמצאו את מבט דולר ואת מבט יורו, ובקטגוריית תעודות סל מורכבות של מבט תעודות סל, תמצאו את מבט תיק אג"ח בינוני, מבט תיק ממשלתי קצר, מבט סל מדדים ועוד. כפי שניתן לראות מבט תעודות סל מציעה מגוון גדול מאוד של  תעודות סל הצמודות למדדים רבים ושונים בבורסה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y