מיטב מדדים תעודות סל

מהי תעודת סל?

תעודת סל, היא נייר ערך שנסחר בבורסה לניירות ערך שבתל אביב, ומהווה מעין תחליף לקנייתם של מוצרים פיננסיים רבים נפרדים- כמו מניות רבות, מט"ח ועוד. כל תעודת סל, נצמדת למדד כלשהו- מדד אג"ח, מדד מט"ח, מדד מניות, מדד סחורות ועוד, ונסחרת כמוצר פיננסי ששוויו עולה ויורד בהתאם לשווי המוצרים שבמדד שאליו הוא צמוד.

תעודות סל ניתן להחליף במניות או במוצרים "אמיתיים" אם רוצים, או בשווי הכספי של אותן מניות או מוצרים פיננסיים. תעודות סל הן מוצרים פיננסיים לכל דבר, ולרבים מבתי ההשקעות יש מגוון של תעודות סל שהם מציעים ללקוחותיהם. בין החברות האלו, תמצאו את מיטב מדדים תעודות סל.

 

היתרונות שבקניית תעודות סל של מיטב מדדים תעודות סל:

ניתן לסחור בתעודות הסל במשך כל יום המסחר, כך שאין הגבלות לזמן המסחר, והקונה יכול לרכוש או למכור בזמן שמתאים לו ונוח לו ביותר. ההשקעה בתעודות סל, היא השקעה שדרכה נחשפים למספר גבוה של מניות או מוצרים פיננסיים אחרים, כך שרמת הסיכות פוחתת, ואין  צורך בידע רב, מידע וניסיון כדי לסחור. מה הכוונה? לדוגמה כשאתם רוכשים תעודת סל שצמודה למדד של עשרים וחמש המניות הטובות ביותר בבורסה, אתם רוכשים זכות למניות של אותן חברות. אתם לא צריכים להשקיע זמן בלמידה ובקבלת ניסיון במסחר בבורסה, ואתם יכולים להיות בטוחים שהמניות שבמדד שאליו צמודה תעודת הסל שלכם, הן באמת מניות טובות ושוות.

 

קצת עד מיטב מדדים תעודות סל

מיטב הוא בית השקעות פרטי, שנחשב לאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל. מלבד תעודות סל של מיטב מדדים תעודות סל, מציע בית ההשקעות שירות של ניהול תיקי השקעות, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים, כמו גם מוצרים פיננסיים נוספים- קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה והשתלמות ועוד. מיטב מדדים תעודות סל פועלת כבר משנת 1979, והצוות שעובד בה נחשב לצוות מקצועי בעל ניסיון רב בשוק ההון ובתחום המסחר בבורסה.

מיטב מדדים תעודות סל, מציעה מגוון רחב של  תעודות סל, כך שכל אחד יכול לבחור בתעודה שנראית לו המתאימה ביותר בשבילו מבחינת המדד שאליו היא צמודה. בין השאר תמצאו תעודות סל שצמודות למדדי אג"ח לא צמוד, כמו: מיטב שקל, מיטב מדדים שחר, מיטב גילון ועוד. בתחום תעודות הסל שצמודות למדדי אג"ח צמוד, תמצאו את: מיטב מדדים גליל 0-2, מיטב מדדים גליל 2-5 ועוד, ובתעודות סל מט"ח, תמצאו את מיטב דולר רבעוני, מיטב אירו, מיטב ין ועוד.

פרטים חשובים אחרים בנוגע לתעודות הסל של מיטב מדדים תעודות סל: רכישת תעודות סל, חוסכת חשש מחוסר נזילות- המנגנון הספציפי של תעודות הסל מבטיח נזילות לאורך זמן. מבחינת העלויות, ישנם דמי ניהול עבור ניהול תעודות הסל, שנגבים מהחברה שמנפיקה אותה, במקרה הזה- חברת מיטב מדדים תעודות סל. יכול להיות שוני בין הגובה של דמי הניהול בין התעודות השונות, בהתאם לאופי הניהול שלהן.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y