פסגות תעודות סל

פסגות תעודות סל היא חברה שהשיקה כבר בשנת 2000 תעודות סל, וזו הייתה תעודת הסל הראשונה שהושקה בישראל. כיום, פסגות תעודות סל, חברת תעודות הסל הוותיקה בישראל, מציעה מגוון של למעלה מחמישים תעודות סל שונות, שעוקבות אחרי מדדים שונים בארץ ובעולם, ומנהלת מחזור כספים של כתשע מיליארד ₪.

מהי תעודת סל?

תעודת סל, היא מוצר פיננסי, שמנוהל על ידי גורם מסוים או חברה, כמו פסגות תעודות סל. כל תעודות סל, עוקבת אחרי מדד כלשהו. ישנו מגוון רחב של מדדים- מדדי מניות שונים, בארץ או בחו"ל, מדדים שנוגעים לסחורות שונות כמו כסף וזהב, מדדי שנוגעים למטבע חוץ כלשהו, מדדי נדל"ן ועוד. על ידי מעקב אחרי אותו מדד, רכישת תעודת הסל דומה לרכישה של כל אותן מניות שנמצאות במדד שאליו היא צמודה. כאשר רוצים והדבר משתלם, ניתן להחליף ולהמיר את תעודת הסל במניות אמיתיות של אותן מניות שנמצאות במדד, או להמיר את התעודה בשווי הכספי של המניות.

תעודות סל, כמו אלו שמציעה פסגות תעודות סל, הן מוצר פיננסי שהולך וצובר פופולאריות בשנים האחרונות, כיוון שהוא נחשב למוצר נוח, שלא דורש רכישה נפרדת של מניות רבות וסיכון רב, ומאפשר בחירה רבה ויכולה להיצמד למניות שהצלחתן כמעט מובטחת מראש. פסגות תעודות סל, מציעה מגוון של תעודות, כך שכל אחד יכול לבחור את התעודה שמתאימה לו, ואת המדד שאליו הוא רוצה להיצמד על ידי רכישת תעודת הסל שמתאימה לו.

סוגי תעודות סל

פסגות תעודות סל, מציעה מגוון של  תעודות סל, הצמודות למדדים שונים- ביניהם מדדי אג"ח, מדדי מניות ישראליים, מדדי דיבידנד בינלאומיים, תעודות סל מורכבות, ממדים בינלאומיים, תעודות פיקדון ומדדים בינלאומיים מנוטרלי מטבע. באתר האינטרנט של פסגות תעודות סל, תמצאו מידע שימושי רב בנוגע לתעודות סל, כמו גם הסברים והבטחות כמו למשל- מחויבות לשירות מקצועי, מחויבות למחירים הוגנים ומחויבות לשקיפות מלאה באמצעות מתן תעודת אחריות.

בין המדדים הישראליים של פסגות תעודות סל, תמצאו את פסגות סל תל אביב 100, פסגות סל תל אביב 75, פסגות סל יתר תל אביב, פסגות סל ת"א 25, ועוד. במדדי האג"ח תמצאו את פסגות סל מק"מ, פסגות סל שחר, פסגות סל גילונים, פסגות סל גליל ופסגות סל תל בונד. במדדי דיבידנד בינלאומיים נמצא את פסגות סל דיבידנד אירופה, פסגות סל דיבידנד ארה"ב, פסגות סל דיבידנד קנדה, פסגות סל דיבידנד יפן, פסגות סל דיבידנד אסיה ועוד. נוסף על אלו, תמצאו תעודות סל רבות בקטגוריות המדדים השונים.

פסגות תעודות סל מציעה גם שירות של ייעוץ ועזרה ליועצי השקעות בתחומי תעודות הסל. ניתן לקבל ידע רב, בנושאים הקשורים לתעודות סל, תשואות ומח"מים במדדי אג"ח, פירוט הרכבי המדדים השונים, בארץ ובחו"ל, סקירות כלכליות של מחלקות המחקר השונות של פסגות תעודות סל, ומידע נרחב שוטף ואמין בנושא תעודות סל. השירות ניתן בצורה מהירה, יעילה ואדיבה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y