תכלית תעודות סל

מה הן תעודות סל?

תעודות סל, הן אחד מניירות הערך שנסחרים בבורסה לניירות ערך. תעודת סל נצמדת למדד כלשהו, ועוקבת אחריו. המדד יכול להיות מדד של מניות מסוימות- כמו מאה המניות המובילות, לדוגמה, מדד של שער מטבע, מדד של סחורות מסוימות (נפט, זהב וכדומה), מדד נדל"ן ועוד. תעודת הסל מחליפה את הצורך בקניית אותן מניות ישירות, ואם רוצים, ניתן להחליף את  תעודת הסל בשווי הכספי של המניות, או במניה עצמה.

במידה ורוכשים תעודת סל שצמודה למאה המניות המובילות בבורסה כלשהי, הדבר דומה לרכישה של 100 מניות בודדות. את תעודות הסל מנפיקים גורמים שונים, בהן בתי השקעה שונים, כמו תכלית תעודות סל.

 

קצת על תכלית תעודות סל

בית ההשקעות תכלית מקבוצת דיסקונט, הוקם בשנת 1987, ועוסק בניהולם של תיקי השקעות שונים, ובמכירת מוצרים פיננסיים שונים. כיום בית ההשקעות מתמחה בתעודות סל, ונחשב לאחד מבתי ההשקעות המובילים בתחום. תכלית תעודות סל, היא שותפות בין תכלית בית השקעות וקבוצת מייקל דייוויס, שהיא חברה מובילה בתחום הנגזרים הפיננסיים. לתכלית תעודות סל רבות, שחלקן צמודות למדדים של הבורסה לניירות ערך בתל אביב, וחלקן למדדים בחו"ל.

בין תעודות הסל שמציעה תכלית תעודות סל, ניתן למצוא תעודות של מדדים בישראל כמו תכלית ת"א 25, תכלית ת"א 100, תכלית ת"א דיבינד, תכלית ת"א נדל"ן, ועוד. בתעודות סל שקשורות למדדים בחו"ל, נמצא את תכלית קוריאה, תכלית סין, תכלית נייקי, תכלית רוסיה, תכלית קנדה ועוד. נמצא גם תעודות סל מורכבות, כמו תכלית ממשלתי קצר, תכלית אג"ח משולב ועוד תעודות סל מורכבות, תעודות סל שצמודות למדדי סחורות, כמו תכלית נפט ותכלית זהב, תעודות סל שצמודות למדדי אג"ח, כמו תכלית ג'מבו, תכלית גילון כללי, תכלית תל בונד ותכלית גליל, ותעודות סל שצמודות למדדי מטבע חוץ, כמו תכלית דולר, תכלית ליש"ט ותכלית אירו.

באתר האינטרנט של תכלית תעודות סל, תוכלו למצוא מידע שימושי רב שקשור במסחר בבורסה בכלל, ובמסחר בתעודות סל בפרט. בין השאר, תוכלו לקרוא סקירה שבועית, של המסחר בארץ ובארצות אחרות, של הציפיות מהאינפלציה, של פעילות המט"ח השבועית, של מדד המעו"ף ושל פרסומים שונים, כמו גם לקרוא סקירות קודמות של שבועות קודמים.

 

שירותים נוספים של תכלית, מלבד תכלית תעודות סל

בית ההשקעות תכלית, מציע מגוון רחב של שירותים פיננסיים שונים, כך שניתן להיעזר בו לדברים נוספים מלבד רכישה של תכלית תעודות סל. ניתן לתת לתכלית לנהל עבורכם את תיק ההשקעות שלכם, ולהיות בטוחים שימונה עבורכם מנהל תיק השקעות מקצועי ואמין, שיש לו ידע וניסיון בתחום, ושיוכל ללוות אתכם בפעילות הפיננסית שלכם. כמובן, שתעודות סל יכולות להיות חלק מאותו תיק השקעות, ולהוות מוצר פיננסי מצוין, שדרכו תוכלו בתקווה להגיע לרווחים יפים. תכלית תעודות סל נחשבת לחברה יציבה ואמינה, עם מגוון של תעודות סל איכותיות שמנוהלות בצורה טובה ומקצועית ביותר.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y