אלטשולר שחם בית השקעות

אלטשולר שחם בית השקעות הוקם בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם, שניהם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום של ניהול תיקים והשקעות בשוק ההון, הניסיון הרב שהשניים צברו במהלך השנים הפך אותם לאנשי מקצוע מוערכים ומבוקשים ואת החברה לאחת מהחברות המובילות בתחום בית השקעות.

אלטשולר שחם בית השקעות מנהל נכסים פיננסיים ללקוחותיו בתחומים של קופות גמל, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה ותיקי השקעות. היקף הנכסים המנוהלים אצל אלטשולר שחם בית השקעות על פי המפורסם באתר החברה עומד על כ- 14 מיליארד ₪ .

אלטשולר שחם בית השקעות עובדים מתוך מטרה אחת ויחידה, להשיג בעבור הלקוחות שלהם את התשואות הטובות ביותר לאורך זמן. כדי לעמוד במטרה זו, אלטשולר שחם בית השקעות משלבים בביצועי החלטות ההשקעה שלהם גם את הניסיון הרב שהם צברו בתחום שוק ההון וגם שמירה על מצוינות, יצירתיות והתחדשות תמידית, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותיהם במצבי השוק המשתנים ללא הרף.

 

בחברת אלטשולר שחם בית השקעות פועלים ללא הפסקה כדי להשיג ללקוחותיהם את התשואות הטובות ביותר לאור זמן, בית ההשקעות מקפיד לשמור על יחס הוגן ואמין ועל שקיפות מלאה בנוגע לניהול התיקים של הלקוחות. חברת אלטשולר שחם בית השקעות מקפידה להעניק יחס חם והוגן גם לעובדים בחברה ושאיפתם היא להצטיין ולהוביל בשוק ההון.

 

בניהול תיקי השקעות של אלטשולר שחם בית השקעות, הכסף של הלקוח נשאר בחשבון הבנק שלו ואילו ניהול התיק נעשה באמצעות מתן יפויי כוח לבית ההשקעות. כדי להתאים את תיק ההשקעות ללקוח, נערכת פגישה בין יועץ ההשקעות של החברה לבין הלקוח ויחד מגובשת מדיניות ההשקעה בתיק בהתאם לצרכים ולרצונות של הלקוח, הלקוח יכול לבחור במסלול ההשקעה המועדף עליו בהתאם לרמת הסיכון שהוא מוכן להיחשף אליה. בכול תקופת ניהול התיק הלקוח יכול לשנות את תמהיל ההשקעה שלו.

 

מנהלי התיקים של אלטשולר שחם בית השקעות הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם שוק ההון, חשיבתם של מנהלי ההשקעות היא חשיבה מקיפה המותאמת לאסטרטגיית ההשקעות שהלקוח בחר בה, פעולת מנהלי ההשקעות היא פעולה מהירה ויצירתית כדי להבטיח ללקוחותיהם תשואות מרביות, תוך שמירה עקבית ככל האפשר על חשיפות נמוכות לסיכונים.

 

קופות הגמל וההשתלמות של אלטשולר שחם בית השקעות, מתאימות ללקוחות אשר מעונינים לחסוך כסף לטווח ארוך או בינוני, הלקוחות יכולים להתאים את קופת הגמל על פי העדפותיהם האישיות מכיוון שקופות הגמל של אלטשולר שחם בית השקעות מושקעות במספר מסלולים ייחודיים כגון: אגרות חוב, מניות, קופות גמל שקליות וכדומה. לקוחות המפרישים כספים לקופות גמל שכירים נהנים מהטבת מס בגובה של 35%. קופות הגמל נהנות מניהול מקצועי ושמרני על ידי מנהלי השקעות שיש להם ותק רב וניסיון. השילוב בין הגישה השמרנית לבין החשיבה היצירתית של מנהלי ההשקעות מאפשר מיצוי מלוא הפוטנציאל הקיים בתחום זה.

 

מתוך ראיה חברתית ודאגה לאיכות הסביבה, הקימה חברת אלטשולר שחם בית השקעות את הקרן הירוקה, הקרן מושקעת בעיקר במניות של חברות ותאגידים שעוסקים בעיקר בפיתוח מוצרים או טכנולוגיות התורמים לאיכות הסביבה או מקטינים את הנזקים והפסולת הנגרמים משימוש במשאבים טבעיים.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y