איילון בית השקעות

חברת איילון בית השקעות מנהלת נכסים בשווי של מעל 8 מיליארד ₪ עבור לקוחות פרטיים, חברות ולקוחות מוסדיים והיא נחשבת לאחת החברות הגדולות והמובילות בשוק ההון בארץ.

איילון בית השקעות מנוהלת על ידי נעם ברוורמן, בעל ניסיון של יותר מ- 25 שנה בתחום של ניהול השקעות והוא כיהן בעבר בתפקידים בכירים בשוק ההון, נעם ברוורמן המנהיג אסטרטגיית ההשקעות של החברה.

 

בחברת איילון בית השקעות בוחרים שלא לנהל את החשבון העצמי של החברה יחד עם חשבונות הלקוחות וזאת כדי לשמור על הלקוח במרכז וכדי להימנע מניגוד אינטרסים, מתוך השקפת עולם זו, חברת איילון בית השקעות גם אינה עוסקת בפעילות של גיוס הון להנפקות של חברות בבורסה.

 

על פי אמנת השירות שחברת איילון בית השקעות מפרסמת באתר שלה, החברה מתחייבת להעמיד את שביעות רצון הלקוח במקום הראשון, להעניק ללקוחות שירות ברמה מקצועית גבוהה תוך שמירה על הגינות וסובלנות יחד עם שקיפות מלאה בנוגע לכול פעולות ההשקעה המבוצעות בעבור הלקוחות. החברה שואפת לשיפור מתמיד בתשואות של ההשקעות אותן היא מבצעת בעבור הלקוחות במסלולי ההשקעה השונים הנמצאים ברשות החברה.

 

ניהול תיקי ההשקעות של איילון בית השקעות נעשה בצורה סולידית על ידי אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים, מנהלי התיקים משלבים את האיתנות הפיננסית והעוצמה של איילון בית השקעות, יחד עם הניסיון הרב שהחברה צברה בניהול תיקי לקוחות ובהשקעות. כדי לבצע החלטות השקעה מוצלחות, איילון בית השקעות מבצעים מחקרים וניתוחים באמצעות אנליסטים ואנשי מקצוע מומחים והם בודקים את כדאיותה של כל השקעה ביחס של תשואה מול סיכונים, כאשר המטרה היא שסיכוניי ההשקעה בתיק המנוהל יהיו מועטים ככל האפשר והם יתבצעו בהתאם לציפיות של הלקוח ולצרכים שלו.

 

ניהול התיקים של הלקוחות נעשה בחשבון הלקוח ועל שמו כאשר חברת איילון בית השקעות הינה רק מיופת כוח לביצוע פעולות השקעה בחשבון. לקוחות החברה נהנים משירות דיסקרטי, מקצועי ואמין והם יכולים ליצור קשר עם מנהל התיקים האישי שלהם, או לברר את מצב תיק ההשקעות שלהם באמצעות האינטרנט. בפגישה הראשונה בין הלקוח לבין מנהל התיקים, מנהל התיקים מנסה לברר יחד עם הלקוח מה הם הצרכים שלו ומה הציפיות שלו לגביי התיק המנוהל, מנהל התיקים מוודא ביחד עם הלקוח מה הן המגבלות והחשיפה לסיכונים אותם מעוניין הלקוח לקחת על עצמו. רק לאחר שהלקוח ומנהל ההשקעות מחליטים יחדיו על אפיקי ההשקעה הספציפיים בתיק, מנהל התיקים מתחיל לרכוש את הנכסים בהתאם למדיניות ההשקעה בתיק ובעזרת האנליזה והמחקר אשר מתבצעים בחברת איילון בית השקעות.

 

באתר הבית של איילון קרנות נאמנות ניתן  למצוא פרוט מדויק של קרנות הנאמנות של החברה הפירוט כולל את שם הקרן, עיקרי מדיניות ההשקעה באותה קרן ונתונים כללים הקשורים לניהול הקרן כגון: שמו של מנהל הקרן, השם של נאמן הקרן וכן מה רמת הסיכון שהקרן חשופה אליה. באתר חברת איילון בית השקעות ניתן גם למצוא מגוון של סקירות מקצועיות הקשורות לניתוחים טכניים, שוק אגרות החוב וסקירת מאקרו בהם יכולים להיעזר הלקוחות אשר הינם סוחרים עצמאיים המבצעים בעצמם את החלטות ההשקעה שלהם.

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y