כלל פיננסים

חברת כלל פיננסים שייכת לקבוצת כלל והיא נמצאת בבעלות קבוצת אי.די.בי, כלל פיננסים היא חברה ציבורית שהונפקה בבורסה והינה הגוף החוץ בנקאי הוותיק בישראל.

כלל פיננסים מנהלת מספר מוצרים פיננסים תוך שמירה על שירות מקצועי ויחס אישי. בין מוצרים החברה נמצאים: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל, פיקדונות, מוצרי השקעה מותאמים לדרישות הלקוח, מסחר עצמאי, תוכניות חיסכון  לטווח ארוך, גיוסי הון, חיתום ובנקאות להשקעות, מסחר במט"ח, עשיית שוק, שירותי מחקר, ברוקראז' ושירותי נאמנות.

 

באתר החברה מפרסמת כלל פיננסים את אמנת השירות שלה ובו היא מתחייבת לנהוג בלקוחות בצורה המקצועית ביותר, ביעילות ובסובלנות. אנשי המקצוע של כלל פיננסים עושים ככל יכולתם כדי להתאים את תיק ההשקעות לצרכיו של הלקוח ולתת לו מענה מקצועי ויעיל, תוך שמירה על האינטרסים שלו מתוך השקפת עולם כי הרווח של הלקוח הוא הרווח של כלל פיננסים.

 

לקוחות עסקיים אשר יש להם עודף מזומנים והם רוצים להשקיע את כספם בצורה חכה, יכולים לקבל תמיכה מקצועית ופתרונות פיננסיים בעזרת הדסק המקצועי של כלל פיננסים, הלקוחות יכולים לנהל תיק השקעות באמצעות השקעה באפיקים פיננסים בארץ כגון אגרות חוב וכן באמצעות השקעה באפיקים פיננסים בחו"ל. הצוות המקצועי של כלל פיננסיים מנהל קשר שוטף עם לקוחותיו העסקיים ומעניק להם דוחו"ת ותחזיות רווחים לרבעונים הקרובים, אשר מאפשרים ללקוחות העסקיים לנהל את תזרים המזומנים שלהם בהתאם.

 

העסקאות אותם יכולים לבצע הלקוחות העסקיים באמצעות מחלקת O.T.C הינן מגוונות ומאפשרות נטרול סיכונים הנובעים מחשיפת תיק ההשקעות למניות ואגרות חוב. המוצרים הניתנים במסגרת מחלקת O.T.C של כלל פיננסים הם: פיקדון צמוד לממד, פיקדון שקלי, פיקדון צמוד למט"ח, חוזים עתידיים על אגרות חוב, חוזים על מדד המחירים לצרכן, חוזים על הפרשי תשואות  באגרות חוב, אופציות מעו"ף ועוד.

 

הדסק העסקי של חברת כלל פיננסים בנוי מאנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בשוק ההון, הדסק עובד אך ורק עם הלקוחות העסקיים ויש לו ניסיון רב בטיפול בכספי החברות וכספי המגזר המוסדי וגופים ציבוריים. בדסק העסקי מכשירי ההשקעה הפיננסיים מותאמים לצרכיו של הלקוח העסקי והלקוחות העסקיים זוכים לליווי אישי, מקצועי וצמוד המאפשר השקעות חכמות, בעלות תשואה גבוהה ופיזור סיכונים לאורך זמן.

 

בחברת כלל פיננסים מאמינים שהשקעה בתעודות סל ובמדדים הינה חלק  בלתי נפרד  מתיק ההשקעות של הלקוחות הפרטיים והלקוחות העסקיים, ההשקעות מתבצעות בפועל  על  ידי חטיבת המדדים של כלל  פיננסים והיא מספקת בנוסף גם סקירות, שירותי מחקר, ניתוחים כלכליים, ניתוחים של שוק ההון. פתרונות ההשקעה בחטיבת המדדים של כלל פיננסים הינם מגוונים ביותר ומאפשרים ללקוחות להרוויח גם במצבים של ירידות  בשוקי ההון כגון תעודות  שורט על מדדי אגרות חוב.

 

באתר של חברת כלל פיננסים ניתן לצפות ברשימה המלאה של תעודות הסל העומדות לרשות המשקיעים והיא כוללת; תעודות  סל של מניות בישראל, תעודות סל של אגרות  חוב בישראל,  תעודות סל של מניות בחו"ל, תעודות סל מט"ח, תעודות סל בחסר,  תעודות סל אגרסיביות ותעודות סל מורכבות. בטבלה המתפרסמת באתר ניתן לעקוב אחר הביצועים של תעודות הסל ואחר הרווחים החודשיים והשנתיים של כול תעודה ותעודה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y