הראל פיננסים

הראל פיננסים מנהלת נכסים בשווי של כ- 20 מיליארד ₪ והיא מתמקדת במתן מענה לצרכים הפיננסים של הלקוחות באמצעות קשת של שירותים ומוצרים ללקוחותיה, להראל פיננסים מספר חברות בת – הראל פיא קרנות נאמנות, הראל פיננסים ניהול השקעות, הראל פיננסים מסחר וניירות ערך והראל מוצרים פיננסים.

גישת ההשקעות של חברת הראל פיננסים היא גישה זהירה ושמרנית, הראל פיננסים עושה ככל יכולתה לפזר את הסיכונים באמצעות שימוש בהשקעות נזילות בעלות סחירות גבוהה כדוגמת תעודות סל וקרנות נאמנות. מטרתה של הראל היא אמנם להשיג תשואות נאות בתיק ההשקעות של הלקוח, אבל הראל פיננסים אינה מוכנה לוותר על גישתה הזהירה לצורך השגת מטרה זו.

 

ניהול תיקי ההשקעות של חברת  הראל פיננסים נעשה תוך התאמת התיק לצרכים הספציפיים של הלקוח, חברת הראל פיננסים מקפידה על ליווי אישי של הלקוח לאורך כל הדרך, מנהלי הלקוחות של החברה הם במקצועם מנהלי תיקים ויש להם רישיון לניהול תיקים וניסיון רב במסחר והשקעה בשוק ההון.

 

ניהול תיקי ההשקעות של הראל פיננסים מורכב מחמישה אפיקי השקעה מרכזיים: אגרות חוב, מטבע חוץ, מניות, אגרות חוב קונצרניות ושקלים, כאשר ההשקעות באפיקים אלו מבוצעות דרך השקעה בתעודות סל וקרנות נאמנות, בצורה זו משיגים מנהלי ההשקעות נזילות בתיק ההשקעות יחד עם פיזור סיכונים. התיקים של הלקוחות מנוהלים בצורה דינאמית ומהירה על פי ההתרחשויות בשוק ההון. מנהל התיק מחליט על תמהיל ההשקעה בכול תיק ותיק בהתאם כמובן למדיניות ההשקעה שהוחלט עליה עם הלקוח.

 

כדי לבצע את החלטות ההשקעה הטובות ביותר מנהלי התיקים וגופים אחרים בחברת הראל פיננסים נעזרים באגף כלכלה ומחקר של החברה, תפקידו של האגף לבצע ניתוחים מקרו כלכליים ולספק תחזיות וניתוחים למנהלי התיקים ולשאר הגופים בחברת הראל פיננסים. אגף הכלכלה מבצע מעקב שוטף אחר ההתפתחויות בשוק ההון בארץ ובעולם.

גם לקוחות הראל פיננסים נהנים משירותיה של מחלקת המחקר והם מוזמנים לקרוא סקירות מאקרו כלכליות ותחזיות שוק שבועיות באתר הבית של חברת הראל פיננסים.

 

הראל פיננסים מציעה ללקוחותיה מגוון של מערכות מסחר מתקדמות ביותר שבאמצעותן הסוחר העצמאי יכול לבצע את עסקאות המסחר שלו, בנוסף על כך מפעילה חברת הראל פיננסים חדר מסחר "הראל TRADE" המאויש על ידי סוחרים מקצועיים העומדים לרשות הלקוחות גם כדי לספק להם את המידע הנחוץ להם לצורך ביצוע החלטות מסחר, וגם כדי לבצע פעולות בזמן אמת בעבור הלקוחות. עמלות המסחר של חברת הראל פיננסים הינן בעבור ביצועים בלבד והן נחשבות לעמלות אטרקטיביות במיוחד.

 

הראל פיננסים מאפשרת ללקוחותיה לסחור גם בניירות ערך בארץ ובחו"ל וזאת באמצעות חדרי המסחר המשוכללים בעלי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק, חדרי המסחר פעילים גם בעבור לקוחות פרטיים וגם בעבור לקוחות מוסדיים, הלקוחות יכולים להיעזר גם בשירותי המחקר של אגף כלכלה ומחקר של חברת הראל פיננסים, כדי לבצע החלטות השקעה מושכלות בתחום של ניירות ערך בארץ ובחו"ל.

 

הראל פיננסיים מחזיקה בחברת בת הנקראת הראל סל, חברת הראל סל מנהלת 31 תעודות סל ונכסים בשווי של מעל ל- 1.8 מיליארד ₪. לחברה מגוון גדול מאוד של תעודות סל הצמודות למדדים שונים כגון: הראל סל גליל, הראל סל ממשלתי שקלי, הראל סל תל בונד, הראל סל דאו ג'ונס אגרות חוב  קונצרני ועוד.

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y